Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jemný (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Jemný tady jen diskutuje o korkáčích. Nikoho nikdy neosočuje. Jemný je jemný, slušný a hodný a ne drsný, sprostý konfliktní, to přece každý ví. Sprosté psaní tady mají na svědomí trollové.

Janča (So, 25. 2. 2023 - 08:02)

Nevím, proč se tady tak napadáte a urážíte. Přitom je to téma, kde by žádné třenice neměly být. Já třeba korkáče nosím od mých třinácti, tedy teď deset let. Ale abych se i toto málem obávala zde sdělit, neboť můžu být napadena a zneuctěna.

jemný (So, 25. 2. 2023 - 12:02)

Dělá to jedna zlovolná osoba. Vymýšlí si různé identity a vede mezi nima konflikty a myslí si, že jí na to každý skočí.

Obuvník (So, 25. 2. 2023 - 09:02)

Neboj se, holčino. Tady jde jenom o slova a takové půtky běžné. Nikdo tě nenapadá, ale jak na tom si? Pěkná skoro pětadvacítka v korkáčích? Jsi trochu k světu a stojíš za hřích? Pak bych tě rád zneuctil. Jéžiš, jaks to krásně napsala. Zneuctěná, zbavená panenství. Sedí to na tebe, holčičko?

Jemný (So, 25. 2. 2023 - 07:02)

Jak vidím toto téma neustále ožívá, i když si dám přestávku. Co to dokazuje?

Dana (Pá, 24. 2. 2023 - 16:02)

Jedině korkace, už od mých dvaceti, tz. 15 let je nosím.

Jana (Pá, 24. 2. 2023 - 17:02)

Já je nenosím od svých 8 měsíců co jsem začala chodit,to znamená 88 let 5 měsíců a 16 dnů.Až budu mít 100 tak chci od děda Vševěda sedmimílové boty.

Jirka (Pá, 24. 2. 2023 - 12:02)

Mám pocit, že místo diskuse na téma, které tato diskuse má, se tady někteří akorát obviňují z toho, že ten či onen píše pod různými jmény a o původním tématu se tu toho moc neobjeví. Také mi to začíná být nepříjemné. Vraťme se prosím k solidnímu diskutování. Děkuji.

Návštěvník (Pá, 24. 2. 2023 - 12:02)

Tak nepiš sám pod různými nicky

Jirka (Pá, 24. 2. 2023 - 19:02)

Já to nedělám, že bych tu psal pod více jmény. Nemám to zapotřebí. Mrzí mě, že mi to nevěříte. Klidně se i zaregistruji, abyste mne přestali podezírat. Nosím od školních let korkáče, tak jsem se jen slušně zapojil do diskuse. Nic více.

Romana (So, 25. 2. 2023 - 06:02)

Jsem celkem nemile překvapená, co a v jakém stylu se tady píše i reakcí na můj příspěvek. Je přeci naprosto jedno kdo korkácě nosí. Jsou naprosto úžasný a kdo je má, tak to určitě chápe a ví o čem mluvím.

Jirka (Pá, 24. 2. 2023 - 13:02)

Když mně to nedá,snažim se ale je to marný.

Romana (Čt, 23. 2. 2023 - 17:02)

Korkáče nosím strašně ráda. Teď má rok Vanimary na klínku s mechovkou a masážní stélku. Strašně pohodlné, naprosto skvělý.

Ingrid (Čt, 16. 2. 2023 - 17:02)

Korkové dřeváky - korkače nosím od studia na střední škole, kde je měla kamarádka a když jsem si její jednou půjčila, tak jsem si koupila svoje a o té doby je nosím. Za mě jsou úžasné. Nosila je chvilku i moje dcera, ale nenaučila se v nich chodit. Naopak si je koupil můj manžel a tomu naopak naprosto vyhovují. Společně si kupujeme cca každé dva roky nové.

Návštěvník (Pá, 17. 2. 2023 - 08:02)

Tak to je důležité info

Ingrid (Pá, 17. 2. 2023 - 10:02)

Tak jsem ráda, že tě moje informace potěšila.

Eva (St, 8. 2. 2023 - 19:02)

Vyzkoušel už někdo Korkové pantofle Wenzky ? Na fotkách působí stélka plochým dojmem. Je to jenom dojem, nebo tomu skutečně tak je? Na moje nožky mám ráda profilovanou stélku od VANIMARU. Tyhle působí jako úplě rovné. Pásky mají zajímavé. Nemají žádné šití a kůže působí poctivým dojmem. www.wenzky-korkace.cz/korkove-pantofle-wezky/

Jana (So, 11. 2. 2023 - 06:02)

Ty vůbec neznám, ale na pohled vypadají opravdu dobře. Již delší dobu preferuji také Vanimary, navíc s úpravou na halux. Tato úprava jejich profilovanou stélku velmi zvýrazní. Měnit nebudu, ostatní nedělají na klínku, který jsem si taky oblíbila.

Jemný (Čt, 9. 2. 2023 - 16:02)

Podle mne se podobají na jednu z řad Protetik. No, musím říct, že vypadají celkem k světu. A hrubý profil taky není špatný. Stélka vypadá opravdu plošší, ale nemusí být nedostatečná. Právě takové já preferuji. Kouknu se, jestli jsou ve větších číslach.

Jirka (St, 8. 2. 2023 - 20:02)

Na mne na fotkách stělka nepůsobí plochým dojmem.

Reklama

Přidat komentář