Reklama

Matky, které převychovávají syny na dívky

Návštěvník (Pá, 17. 2. 2023 - 21:02)

No je otázkou, zda něco jako vyhraněná heterosexualita vůbec existuje. Protože v posilovně se většina chlapů dívá i na chlapy a je tom kromě konkurence i obdiv a estetická hodnota. Ostatně proto chlap cvičí. Kvůli síle, svalům a estetice. Takže principiálně nemůže vidět pouze ženy jako estetický a erotický objekt, ale i sebe nebo muže obecně. Čili většina lidí bude spíše bisexuální s tím, že něco převažuje. Většině chlapů se líbí více ženy a ženy je více přitahují, ale to neznamená, že by je odpuzovala mužskost, svaly, apod. To je jim taky líbí, akorát ženy a ženskost více.

Ela (Čt, 2. 2. 2023 - 16:02)

Také ráda převlékám svého syna za holčičku a nemám s tím problém. :)

MAX (Čt, 11. 5. 2023 - 07:05)

v sousedství od mala oblékali holku do chlapeckých trenýrek, s námi chlapci hrála fotbal i jiné aktivity a také v nahotě ještě ve 12 letech a nám již bylo okolo 15 a vůbec nám to nevadilo, na nahotu jsme byli zvykli od školky, a v naší ulici byla jediná holka a nás 5 chlapců, nahotu máme rádi doposud

Mad Max (Pá, 12. 5. 2023 - 13:05)

Když se holka obléká do klukovského oblečení tak nad tím každý akorát mávne rukou, ty nudisto...

Majka (Ne, 16. 4. 2023 - 15:04)

Nechcete napsat víc? Kolik je synovi, jak to s tím převlékáním celé začalo a co na to on, co všechno holčičího nosí, jak často, jak dlouho, kde a před kým v tom chodí, jak na to ti, co ho tak vidí, reagují, zda pořizujete nějaké záznamy (foto, video), co dalšího holčičího má (panenky, prstýnky, náušnice, nehty, sponky atd.)? Prostě aby nezůstalo jen u té holé věty. :)

Ela (Ne, 23. 4. 2023 - 21:04)

Nevím proč bych to tady měla podrobně rozepisovat a dávat tak místním úchylům námět na jejich sebeuspokojování...

Majka (Po, 8. 5. 2023 - 17:05)

Když už jste se přihlásila k tématu, tak jsem předpokládala, že o tom psát chcete. Na tom mi nepřijde nic divného. Proč se nepochlubit? Ta silná slova v druhé části věty nechápu už vůbec, tady jde přece o příběhy, zážitky, inspiraci a tak. Ale jak myslíte, je to čistě vaše věc.

Jinej návštěvník (Po, 8. 5. 2023 - 23:05)

No jo, máš holt smůlu, honiči, musíš to zkoušet jinde...

Mladý kluk (Čt, 2. 2. 2023 - 16:02)

A brala by jsi ještě někoho?

Ela (So, 4. 2. 2023 - 11:02)

Pokud je ti méně než deset let, tak ano.
Samozřejmě ale potřebuji souhlas Tvých rodičů.

Z (So, 11. 2. 2023 - 06:02)

Z

Návštěvník (Po, 30. 1. 2023 - 10:01)

Nic takového v zemích které jste jmenovala, běžné není. To, že existují neschopné matky, které si ulehčují život tím, že dítě nosí pleny do 3-4let, je jiná věc.

David (Po, 30. 1. 2023 - 15:01)

Samozřejmě, že není, to pouze plenkoví pedofilové zde vypisují své úchylné fantazie.

David (Pá, 27. 1. 2023 - 17:01)

Když jsem dělal Mikuláše, v jednom bytě bylo tak pětileté dítě, vlasy po ramena, náušnice

David (Pá, 27. 1. 2023 - 17:01)

Pokračuji: náušnice v obou uších,bílé body s dlouhým rukávem a plínou mezi nohama, růžové punčocháče a jmenoval se Lukáš... Neskutečné zjevení!

David (Ne, 29. 1. 2023 - 22:01)

Ještě jsem zapomněl, taky ten Lukáš měl na šňůrce kolem krku pověšený dudlík a mě se při pohledu na něj postavil... Neskutečný zážitek!

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 04:01)

Pozor, to je jeden ze zdejších úchylů, 16 let mu je už tři roky.

Jinej návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 16:01)

Šťastný, nestárnoucí člověk...

Holčička (Pá, 27. 1. 2023 - 19:01)

Jen jsem pořád nikoho nenašel, zitra si jdu koupit jarmilky cvičky nevim jakou barvu ale viděl jsem že je maji mažoretky na treninky

Holčička (Pá, 27. 1. 2023 - 19:01)

Jen jsem pořád nikoho nenašel, zitra si jdu koupit jarmilky cvičky nevim jakou barvu ale viděl jsem že je maji mažoretky na treninky

Reklama

Přidat komentář