Reklama

Trvale stažená předkožka

Marie (Čt, 2. 2. 2023 - 11:02)

To bude určitě tím ,asi si měl předčasnou pubertu a dospěl si dříve. To je úplně normální, že když penis tvrdne a zvětšuje se ,že se předkožka začne stahovat

Návštěvník (Čt, 2. 2. 2023 - 12:02)

Taky mi v pubertě vylezl žalud a v erekci penis vypadá jako obřezaný, ale není. Mamka mi říkávala, abych se tak často nehonil, že budu mít holýho žaluda a stalo se. Nevadí mi to i holkám se to líbí. Jen při onanii, musím mít na ruce gel, nebo olej aby po penisu klouzala a nedrhla holý žalud.

Návštěvník (Po, 6. 2. 2023 - 22:02)

Já jako malý měl za to, že když se často stahuje tak pak to zůstane a nejde dát zpátky, a že ti co jim kouká žalud to mají právě kvůli tomu a pak musejí snášet nepříjemné dotyky holého žaludu. Tehdy jsem i zaslechl že jedna maminka to jiné říkala že jejímu synovi se stalo že přetáhl a už mu to nešlo dát zpátky. Věřil jsem že to tak vážně je, kdysi jsem v napuštěné vaně jednou zkusil vydržet to po celou dobu mít stažený, v té vodě mi to nepřišlo tak hrozný, lehce mi u toho i stál. A když jsem to potom chtěl vrátit tak to málem nešlo aby žalud byl úplně schovaný já ho mohl bezpečně dát do slipů.

Leo (Čt, 2. 2. 2023 - 15:02)

Já měl přesně opačný problém s tím ,že jsem měl předkožku v klidovém stavu 1 cm před žaludem,takže to vypadalo strašně a neměl jsem moc možnost nosit předkožku za žaludem a když jsem měl kroužek,tak to vypadlo ještě hůř než kdybych měl schováno

Kristýna (Čt, 2. 2. 2023 - 10:02)

To je ta lepší varianta, ta horší je že jak začne v pubertě růst penis, tak se neroztahuje předkožka a je z toho potom fimoza

Marcel (Po, 30. 1. 2023 - 13:01)

Mě od 10 let začal vylézat žalud sám od sebe z předkožky tet mám žalud venku skoro celý,v pubertě jsem se za to dost styděl.V erekci mám staženo možná 10 cm za žaludem . přetáhnu si ho bez problémů až ke kořeni

Hynek (Pá, 3. 2. 2023 - 04:02)

Ahoj Marceli a ostatní, taky mi začal v 10 letech vylézat žalud sám od sebe, teď je mi 12 a mám už asi půl roku venku skoro celý žalud i když je penis bez erekce. Připadal jsem si divně, protože mám staršího bráchu, tomu už bude za měsíc 17 a má v klidu celý žalud zakrytý. Příští týden máme jít na lékařskou prohlídku, mám obavy, co řekne doktorka mému odhalenému žaludu. Kolik je tobě, Marceli, let, viděla doktorka tvůj obnažený žalud? Viděl jsem, že si někteří spolužáci stahují při čůrání předkožku, ale to je jiné. Když jsem se šel včera s kamarádem vyčůrat, on vytáhl penis se zakrytým žaludem, pak si předkožku stáhl, vyčůral se a předkožku jen pustil, ona se sama natáhla na žalud a penis zandal. Já jsem vytáhl penis s obnaženým žaludem, vyčůral se, pak jsem zkusil natáhnout předkožka na žalud, ona ale sklouzla opět za žalud, musel jsem znova, asi na potřetí jsem natáhl předkožku až před žalud a chvíli jí tak podržel, pak jsem pomalu předkožku pustil, ta pomalu sklouzla a kousíček, asi 1/4 žaludu se obnažila, už jsem ale penis zandal do kalhot. Viděl jsem, že kamarád mi kouká na penis, pak se mi udiveně podíval do očí, ale nic neříkal. Docela závidím bráchovi jeho zakrytý žalud, nevím proč já mám od 10 let takové potíže s penisem.

Marcel (Pá, 3. 2. 2023 - 20:02)

Měl jsem to přesně jako ty ,jak už jsem psal U mě to je dáno asi vážně velikostí, protože už v těch 12 jsem ho měl mnohem většího než ostatní.samozrejme že jsem se také styděl že mi nejde zakrýt žalud a že mám tak velkého.Treba ve sprše i když jsem si zkoušel než se budem s klukama natáhnout co nejvíce předkožku přes Žaluda.Potom když jsem se začal sprchovat mi ale letos kůžička ještě více za žalud ,bylo mi dost trapně.Tet to beru jako výhodu

Návštěvník (Po, 6. 2. 2023 - 01:02)

Myslím že tím si projde spousta kluků, když se najednou mají ukázat ve sprchách s obnaženým žaludem, zvlášť v době puberty kdy jsou ve svém okolí jediní a všichni ostatní to mají zakryté. Já s tím začal až později, ale i tak mi ve sprchách nebylo příjemný že mi ten žalud je vidět. Měl jsem sice možnost zakrytí, ale chtěl jsem si na to zvyknout a poznat jaké to je, jako kdybych měl obřízku a musel se naučit žít s tím že žalud nejde zakrýt. Teď už jen když ho mám úplně odkrytý tak mám pocit že takhle je to moje péro

erik (Pá, 3. 2. 2023 - 13:02)

Ahoj Hynku. Někomu se to stane, že mu předkožka na žaludu nedrží a žalud je tak trvale obnažený. Tvé obavy chápu, ale jsou zbytečné. Nejsou to žádné potíže, jak píšeš. Naopak si myslím, že je to lepší. Já mám taky obnažený žalud, i když dobrovolně, ne proto, že by mi na něm předkožka nedržela. Přijmi se takový jaký jsi. A navíc třeba tvůj spolužák, potom, co viděl tvůj obnažený žalud, závidí tobě, že máš žalud odkrytý, protože většinou je to tak (co se týče těchto věcech), že kluk chce to, co nemá a to, co mají ostatní kluci.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 15:02)

Také patřím k těm co to mají dobrovolně. Já dříve jiným holý žalud nezáviděl, spíš obdivoval, ale pak jsem si říkal jaké to asi musí být. A když jsem s tím pak začal tak mi to najednou spíš vadilo, styděl jsem se a cítil se dost divně, a chtěl to mít jako dříve. Po nějaké době jsem si na to zvykl a přijal to jako fakt že ho mám takhle, a ostatním už to ani nezávidím že na něm mají tu kůžičku

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 16:02)

Mám při erekci zcela obnažený žalud. Při souloži to nevadí, když partnerka dobře maže, ale při onanii si musím penis namazat aby to nedřelo, nebo počkám až vyteče dost preejakulační tekutiny, kterou po penisu rozetřu, aby klouzal. Ti s předkožkou, tento problém nemají. Mohou onanovat hned.

Návštěvník (Po, 6. 2. 2023 - 01:02)

Mě to teda nijak neomezuje, nevím proč by to měl být problém

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 10:02)

To nie sú žiadne potiaze, je to úplne super, že to tak máš. Myslím, ze každý dospelý muž by to tak mal mat. V niektorých krajinách je zvykom učiť chlapca od mala to preťahovať a nechávať mu to tak od mala, aby keď penis rastie, predkozka zostala trvale za zaludom, ktorý zostane odkryty. Dospeli muži tak v týchto krajinách pozeraju na niekoho, komu predkozka kryje cely žaluď, ako na menejcenneho, čiže presny opak, ako je to u nás. Buď na seba pyšný a neries to vôbec, máš to super, neskôr to ocenis

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 13:02)

Já vím, že mi kluci odkrytého žaluda záviděli a já jim těsné předkožky ne.

Návštěvník (Pá, 3. 2. 2023 - 07:02)

To nejsou žádné potíže, někomu se tohle stane. Nemá smysl aby ses snažil si ten žalud zakrýt, nechej ho celý venku a hotovo, a dělej jako by to ani nic zvláštního nebylo. Při močení je to spíš lepší že se nemusí nic stahovat. Rovnou vyndas a chcijes.Dá se pochopit že to chceš mít jako ostatní s kůžičkou na žaludu, ale nedá se nic dělat. Přijmi to že tvůj penis vypadá takhle,lépe tomu navyknes. Že na to ostatní koukají je taky pochopitelné, přijde jim to zvláštní a možná si říkají - ty jo, on vážně má ten žalud trvale odkrytý, a to mu to nevadí? Mnozí by to možná zkusili taky

Návštěvník (Po, 30. 1. 2023 - 19:01)

V 10 letech je to poměrně brzy. Ten stud je pochopitelný, ostatní to měli normálně, a tys byl náhle asi jediný s obnaženým žaludem aniž bys to tak chtěl. Já se také dost styděl, protože to najednou bylo něco neobvyklého na co jsem nebyl zvyklý

Soňa (St, 1. 2. 2023 - 20:02)

10 rokov je už pomerne dosť na to, aby keď to rodičia chcu, bol k tomu syn vedený a naučený. Nás syn si predkozku sam pri curani sťahoval už ako 4 ročný. Pri kúpaní detto cely čas. Na prvom stupni sme mu začali kontrolovať pretiahnutie predkozky este pred spaním do pyžama a do slipov. Kým došiel na druhy stupeň, uz mal pekne celý žaluď trvale odkryty. Manžel mal koniec žaluďa aj v pokoji odkryty, no potom začal nosiť predkozku trvale pretiahnutu a krásne sa mu skracuje a hoc drzi za zaludom pekne, keď si ju skúsi natiahnut spat, je stále kratšia a zakrýva menšiu časť.

Marcel (Čt, 2. 2. 2023 - 09:02)

Mě ale začal vylézat sám aniž bych ho přetahoval ,v pubertě už jsem měl venku skoro celý,vždy když jsem ho chtěl zakrýt sám se mi zase stáhnul a v erekci to vůbec nešlo

Míra (Ne, 29. 1. 2023 - 20:01)

já mám žalud venku od dětství a super

Reklama

Přidat komentář