Reklama

Vzrušuje mě máma

Fanta (So, 11. 2. 2023 - 23:02)

Renaza6 aký to bol pohľad na syna

Ptak (Pá, 3. 2. 2023 - 23:02)

Raději než mámu šukám segru

Ptak (Pá, 3. 2. 2023 - 23:02)

Raději než mámu šukám segru

Ka (Pá, 3. 2. 2023 - 20:02)

Tak se postav před zrcadlo a toho tvého malýho si vyhon místo toho abys tu psal bludy

K (Pá, 3. 2. 2023 - 20:02)

Už jsem to udělal ale ve sprch. koutu. Pomohlo to ale už mám zase choutky.

K (Pá, 3. 2. 2023 - 19:02)

Už to zase na mě jde. Stojí mi čurák jako kráva a mám po tom co jsem dnes doma zažil strašnou chuť ji šukat až by v obřích orgasmech rozkoší sténala nádhernou slastí.

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 09:01)

mě se to teda nestalo u mámy ale kdysi u zdravotní sestry. Byli jsme na pobytu a tam byla vana zakrytá jen zatahovacím závěsem přímo na chodbě. Vedle ní bylo zrcadlo. Bylo slyšet že se tam někdo sprchuje a já zvědavě kouknul do tohoto zrcadlo. Viděl jsem tam záda a prdýlku zdravotní sestřičky onoho pobytu. Mohl jsem v tichosti sledovat a pak odejít aniž si mě všimla ale já /asi proto že jsem byl zvědavý jak bude reagovat kdyby to přece jen zjistila/ jsem před tím než jsem odešel řekl ahoj. Ona mi ten pozdrav oplatila ale nikdo z ostatních členů pobytu se o mém činu nedozvěděl

Návštěvník (Út, 31. 1. 2023 - 12:01)

Ty to meleš pořád dokola.

Marek (Út, 31. 1. 2023 - 02:01)

Ahoj
Sem moc rád že nejsem sám koho vzrušuje máma, už dva roky sou naši rozvedený a bydlím jen s mámou, každý večer čekám až se začne sprchovat a pak se plížím ke klíčové dirce koukám na ní a u toho se vždycky udělám

E (Út, 31. 1. 2023 - 09:01)

S kámošem jsme na tom taky tak. Hodně o tom spolu kecáme a celkově nás berou i všechny dobře rostlé samičky mom-mature.

K (Út, 31. 1. 2023 - 11:01)

To jo, zralé milfky-mature super. Doma mám a toužím po tom ale je mi jasné že nic nebude. Ale kdyby ano tak bych do toho hned šel.

Maruš (St, 1. 2. 2023 - 13:02)

Ale co dál potom kdyby ano?

hoj hoj (Pá, 27. 1. 2023 - 09:01)

Nedávno jsem v kuchyni sledoval mom jak na lince rukama hnětla těsto na knedle. Měla na sobě jen béžové kalhotky, krátké oprané bílé tričko s výstřihem bez rukávů a bílou podprdu. Když jsem ji tak z boku mohl sledovat a viděl jsem ten její pěknej zadek v kalhotkách, hezké nohy, stehna, lýtka, a jak se u toho hnětění těsta tak hezky pohybuje a pod tričkem se jí u toho v té podprsence tak pěkně pohupovali ty její čtyřky prsa, tak jsem dlouho nevydržel a musel jsem se jít vyhonit na hajzlík.

Jjj (Pá, 27. 1. 2023 - 13:01)

No to se nedivím. A je bruneta nebo blondýna?

Hoj (Pá, 27. 1. 2023 - 19:01)

Bruneta. Teď jsme spolu byli volit a koupilo se ve vinotéce nějaké to suché bílé vínko. Tak nevím co bude a nebude. Jinak jsem koupil novej ojetej pekáč BMV X5 v naftě, rok 2008 ale hodně zachovalej. Tak říkala že jí prý vyvážím jako nějakou velkou mafiánku a bylo na ní vidět že jí to dělá moc dobře, a taky se to řádně ohákla. Vypasovanou černou sukýnku nad kolena, černé silonky, lesklé černé botičky, bílej svetřík, bílou bundičku s kožíškem do pasu, namalovaná, navoněná. Chlapi po ní v tesku nadrženě čučeli jak sviňa a vypadalo to tak jako že jsem její nabíječ, což mi teda dělalo fakt moc dobře. Musím končit, bude véča a to vínko.

T (Čt, 26. 1. 2023 - 09:01)

Je to tak že mě vždy pohled na přitažlivou ženu oděnou jen ve spodním prádle, tričku a kalhotkách, plavkách, nebo hezky ženských šetičkách, vždy silně sexuálně vzruší a přivede k myšlenkám mít s takovou ženou sex a hezký vztah. Doma to není jiné.

Karel (St, 25. 1. 2023 - 22:01)

A má nějake hračky ?

Karel (St, 25. 1. 2023 - 22:01)

Tak nezapomen ji projet všechny otvory

Milda (Ne, 15. 1. 2023 - 10:01)

Dobrý den Irenko , co to je za úchylku , když nezletilý syn má dech s mámou ? Děkuji za odpověď.

milda24 (Ne, 15. 1. 2023 - 10:01)

Ahoj , co Tě na máme tak vzrušuje ? [email protected]

Reklama

Přidat komentář