Reklama

Děti a punčocháče.

Jitka (Čt, 23. 3. 2023 - 05:03)

Naše dva synové 10 a 12 let stále nosí punčocháče pod kalhoty či tepláky po ránu slabé silonove 40 denier dětské a jsou spokojeny že mají a není jim žádné vedro ani odpoledne když jdou ze školy a oba noseji i obuv dětské vasky a nebo prestige dětské na dva suché zipy mají čísla 35,5 a 37.... Jsou s nimi spokojený a nemají žádný problém je nosit...

Jituš (Čt, 23. 3. 2023 - 05:03)

Mojí synové mají punčocháče s laclem na doma a lacl nesmí sundat a musí být pěkně nandaný a čúrají a kakají do plen. Taky je jim 10 a 12

Táňa (So, 18. 3. 2023 - 08:03)

To víš Toniku takový je život nikdo neví kdy a kde se něco stane... Syn 12 let nosí punčocháče pod kalhoty či tepláky ještě teď hlavně po ránu. Ale zimní kombinézu má oblecenou když přes léto spíme ve stanu tak mu ji nasadim také s punčocháči a samozřejmě musí mít i jednorázové pleny jinak by vše šlo do punčocháču a kombinézy přeci a syn má ještě malou nohu 34 ve 12 letech víš a také je většinou pro smích že větší děcko je spíše batole když používá plenky s punčocháči a letní kombinézou je to teplakovina tak je v pohodě teď po noci byli pleny docela dost mokré a pokadene tak dostal čisté látkové pleny ale i punčocháče frote dětské.

Tonda (Ne, 19. 3. 2023 - 01:03)

Víte že mě to mrzí paní Táňo já zimní kombinézy nosim i v létě i doma v posteli já bohužel se v noci nevyspím v pyžamu nevyspím mě kroutí a proberu se několik rád za noc zímou já bohužel i ve stanu jakou zimní kombinézy má moc děkuji

Návštěvník (Ne, 19. 3. 2023 - 04:03)

ty jsi prostě cvok

Tonda (Pá, 17. 3. 2023 - 08:03)

Dobrý den já bohužel nejsem žádný úchyl jak se tu někdo vydá za mě bohužel mě mamka od malička oblékala punčocháče a zimní kalhoty a zimní kombinézy k vůli páteři mám ji od malička špatnou nechápu ty lidí když se posmívají ostatním i ve škole

Jitka (Ne, 5. 3. 2023 - 08:03)

Ano to děcko znám celý den a noc je pouze v plenkách jelikož je po uraze na invalidním vozíku a plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou nosí všude je od pasu dolů ochurnuty a od pasu na horu mu nic není a ve vozíku má i dětský fusak jelikož se mu zastavil i růstový hormon tak jeho konfekční velikost je do 122 až 130 max takže veškeré dětské oblečení stále má a nosí takto to je i s plenkami takže nosí plenky zn. Pampersky do č. 6+ Toť vše...

Návštěva (Ne, 5. 3. 2023 - 08:03)

To nevěřím to je smýšleno asi co. Punčocháče bych pochopil ale i s tou zimní kombinézou či leginy ale abys nosil pleny už 3 roky od 10 do teď to si určitě děláš srandu co přeci dítě ve 13 letech už musí vydržet a ne všude nosit plenky a nebo si postižený na invalidním vozíku jó to bych pochopil a vše ok...

Dan (Ne, 5. 3. 2023 - 07:03)

Já když jsem venku jak na horách a nebo ve městě tak máma mne vždy dává pleny a punčocháče a teplejší leginy aby mne mohla lépe prebalit jelikož jsem staly pocuranek tak abych to neudělal do oblečení tak mam vždy plenky a je mi zatím 13 let ale mamka říká že jsem malé děcko ještě sice mne nechtěla už dávat pleny ale musela už je nosím od 10 let..

M (Ne, 5. 3. 2023 - 06:03)

U synů 8,10,12 let punčocháče zatím ještě nosí pod kalhoty či tepláky když jsou venku a na horách také po oteplovacky či zimní kombinézou bez problémů úplně v klidu a pohodě ale vždy když takhle jsou oblékle tak mají vycpane zadečky každý a můžou si blbnout jak chtějí...

Jana (Út, 28. 2. 2023 - 04:02)

Když jsme byli z dětmi oba 13 let jsou to dvojčata tak vždy si brali punčocháče ze zimní kombinézou automaticky sami ale normálně je do školy nosí také pod kalhoty nemají s nimi žádný problém si je vzít kluci nosí ještě ty dětské punčocháče buď bavlněné a nebo frote do velikosti zatím ještě 140 a nohu mají každý jinou jeden 35 a druhý už 38 ale úzkou takže bohužel má vždycky tak 36,5 max ale teď v zimě mají odlišné 33 a 34 a přes jaro či léto mají ty dětské boty vasky a nebo zebry dětské prestige ty mají většinou na tělocvik ve škole a nebo jako přežuti.....

M (Po, 27. 2. 2023 - 22:02)

Tak už se vytáhli znova punčocháče pro děcka pod kalhoty... Dostávají vše děcka také punčocháče a nebo mají termo prádlo.

Tonda (So, 25. 2. 2023 - 14:02)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli dáváte punčocháče a zimní kombinézu nebo oteplovacky do spaní když když jste nemocný moc děkuji

M (Čt, 23. 2. 2023 - 08:02)

Já už jsem myslela že punčocháče dětem dávat nebudu že bude teplo stále ale bohužel se punčocháče zase vytáhnout z šuplíku musejí kluk 10 let punčocháče nosí normálně a starší 13 let vůbec je nechce nosit pod kalhoty či tepláky hlavně když je venku zima tak mladší má i zimní kombinézu ale i ten starší ji má také ale jak si má vzít punčocháče tak nikoliv vždy ho musím do punčocháču obléci sama a kombinézu si oblékne už sám..... Stejně oba mají i dětskou obuv snehule na dva až tři suché zipy oba mají č. 36,5 zatím....

Jojo (Út, 14. 2. 2023 - 16:02)

Já nosím punčocháče stále jak pod kalhoty tak i doma jenom tak ale i na spaní je mám místo pyžama a potom starší teplou mikinu a je mi výborně a skvělé teplo jsem ještě děcko.

Jiřík (Út, 31. 1. 2023 - 20:01)

Já vždy ráno chodím v kratasech ale pod nimi mám dětské tělové punčocháče sice mamka remca že takhle prochladnu ale já jsem se vsadil ve škole že takto budu chodit týden v punčocháčích a pouze budu mít kraťasy a teplejší mikinu mne je 12 let takže 5 třída já jsem měl menší odklad od školy já jsem ještě 7 letech chodil do mateřské školky jsem menší takže to na mne tolik vidět nybylo. Když porusim slib nošení punčocháču s kraťasy tak mne čeká jiný trest nosí to většinou batola nebo mimina a to mi řekla i máma ale zítra to bude jináči máma mi koupila jiné punčocháče prý mají 80 den ale jsou také tělové barvy tak budu v pohodě snad.... Ale nejsou to klasický kraťasy ale ty pod kolena mám je až skoro nad kotníky....

Lída (Po, 30. 1. 2023 - 12:01)

Naše dcera 13 let a syn 10 let nosí punčocháče celou zimu a nikdy i na jaře nebo spíš od podzimu až do jara ale nikdy je mají i v letních měsících na večer.

Návštěvník (Po, 6. 2. 2023 - 13:02)

Dcera má 14 a taky je nosí pod kalhoty od podzimu až do jara. Zpočátku silnější silonky, později když je chladněji, tak bavlněné. Není tím nadšena, no vidí, že i já je nosím do práce a tak si dá nakonec říct.

Vinco (St, 8. 2. 2023 - 10:02)

Dúfam, že tých, alebo skôr toho úchyla už zavreli a že sa zase začnú ozývať iba normalní ľudia. Teraz je počasie, ktoré praje pančuchovým nohaviciam a inému teplému spodnému oblečeniu.

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 21:02)

Normální lidé , nepíší co nosí pod kalhoty. Tak že i Ty nejsi normální.

Reklama

Přidat komentář