Reklama

těsné džíny

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 15:01)

Nejlepší jsou dámské Levis 720. Těsné od shora až dolů.

Hans B.B. (Ne, 29. 1. 2023 - 11:01)

Ty mám taky rád.

Jirka (Po, 30. 1. 2023 - 04:01)

Mám i zelené legíny Adidas teď na sobě pěkně hrejou

Jirka (Ne, 29. 1. 2023 - 04:01)

Já taky nosím střecove dziny dámské dělají hezkou a super postavu

Adam (Pá, 27. 1. 2023 - 00:01)

Koupil jsem si SIKSILK džíny, skvěle těsné a dost elastické džíny, bral jsem o číslo menší a spokojenost veliká. Obepínají nohy až dolů a jsou jen ke kotníkům. Další co jsem koupil jsou Gianni Kavanagh, taky skvěle na těsno, jen jsem musel ustřihnout nohavice, jsou moc dlouhé.

Jirka (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Není na střecove dziny jsou super je mít na sobě

Lenka (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Nechápu, jak můžete to oblečení ničit, ty Levisky stojí 2500, mikina 1600, džínová bunda 3300, a ten bomber přes 4000. Vím to, protože nosím to samé a na práce si beru už vyřazené kousky.

Jirka (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

Ahoj Lenko mám taky střecove dziny 36 jsou sexy

Hans B.B. (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Holt pro někoho to je asi částka tak na svačinu.

Marek (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Já mám s přítelkyní koupenou od Alpha Industries bomber bundu a každá stála 4900. Taky je nijak nešetříme, nosíme je všude a na všechny možné činnosti. Cena není nijak hrozná, ale na malování bytu jsme je ještě neměli.

Pavel N. (Po, 23. 1. 2023 - 19:01)

Tak vše spolehlivě zabito bílou a světle žlutou. Já měl ty černé Levisky, černou mikinu s kapucí Adidas, černou džísku Levis a černého bombra od Alphy na cestu, mám to k nim kousek. Kamarád černé džíny a černou mikinu s kapucí Nike a jeho přítelkyně černé těsné Levisky a černou mikinu Nike. Občas na nás něco stříklo a stříkli jsme na sebe schválně a když jsme vše dodělali až teda v neděli, tak jsme si zablbli a stříkali na sebe. Panenka dostala nápad, že mě přetře štětkou a než jsem se stačil vzpamatovat, tak byl na džísce bílý pruh. Schodil jsem džísku a odnesla to mikina, to už jsme se natírali hlava nehlava, tak jsem si zase zase vzal džísku, přece ji nenechám jen trochu zabílenou a i ta se stala celá bílou, všichni jsme se poctivě navzájem natřeli už bez odporu. Kamarádova přítelkyně, že si odskočí na záchod a vrátila se a měla na sobě mého bombra a než jsem něco stačil, tak ji ten její hned přejel štětkou a za chvíli byl bílý. To jsem nemohl nechat jen tak a došel jsem pro ty jejich, protože oni je taky nosí. Kamarádovu jsem měl na sobě a její jsem vymáchal v kýblu s barvou a zapatla jsem jí i tu, co jsem měl na sobě. Koukali, ale nic neřekli a pěkně si je sami natřeli, kde byla vidět černá. Nakonec jsme z toho měli srandu, předali si co koho bylo a ještě zbytky barev na sebe doplácali. Dali si sváču, pokecali a skoro suchý jsem valil domů. Vyprat to asi nepůjde, ale o to ani tak nejde, jde o to vyblbnutí se a už mám objednáno nové oblečení.

Pavel N. (So, 21. 1. 2023 - 11:01)

Já mám černé džíny a džínové bundy, černé mikiny s kapucí a černé bomber bundy, to samé v bílém a ještě šedé mikiny a to co se už sepralo z černé je taky šedé. Modré džíny mám jen dvoje, modré moc nemusím. A samozřejmě černé péřovky. Nic jiného než těsné super skinny džíny nenosím. Večer nebo zítra dám vědět, jak jsem se vrátil barevný místo černé.

Pavel N. (So, 21. 1. 2023 - 10:01)

Teď mám na sobě nové dámské černé džíny Levis 720 a super sedí, nádherně obepnuté nohy a pohodlný pohyb. Už jsem si říkal, že je musím vytáhnout a po obědě v nich jdu ke kamarádovi pomoct vymalovat byt. Zvažuju co k nim, jestli černou džínovou bundu Levis nebo černou bomber bundu Alpha Industries. Pod to samozřejmě černou mikinu s kapucí Adidas, mají skvělou látku a pohodlný střih.

Jirka (So, 21. 1. 2023 - 11:01)

Mas pravdu není na dámské džíny

Pavel N. (So, 21. 1. 2023 - 11:01)

A co si mám vzít, džinovou bundu nebo bomber bundu? Jsem zvědavý, co ta kamarádova přítelkyně, jestli na mě bude schválně stříkat barvou, ona je taková na blbiny a v tom ji mám asi tak ze všech nejoblíbenější. Schválně chci jít v černém, myslím že neodolá, aby mě tu černou nevylepšila.

Jirka (So, 21. 1. 2023 - 11:01)

Tak ji pozdravuj od mne tu kámošku že taky nosím střecove dziny jestli ji to nevadí pak napis

Jirka (So, 21. 1. 2023 - 11:01)

Vem si na sebe dzinou bundu

Pavel N. (So, 21. 1. 2023 - 11:01)

Máš radši džínové oblečení?

Jirka (So, 21. 1. 2023 - 11:01)

Ano mám rád džínove oblečení

Jirka (So, 21. 1. 2023 - 11:01)

Ano mám rád džínove oblečení

Reklama

Přidat komentář