Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Matka (Po, 30. 1. 2023 - 16:01)

Náš 8 lety syn to když jedeme autem či vlakem a nebo busem tak si říká před každou cestou o plenky že by chtěl ale já mu vždy vyhovim a plenky mu radši dám než aby byl mokrý. Já nejdříve dám plenky od BOBANKA jsou to plenkové kalhotky ale nejdřív dám dvě látkové pleny ale jak kdy většinou dostava jednorázové pleny a pak tyto plenky od bobanka pak klasické dětské punčocháče ze zimní kombinézou a obuv má zatím 33 až 35 záleží na výrobci většinou na 2 suché zipy už několikrát se mu plenky hodily hlavně ve vlaku šel si odskočit a samozřejmě záchod byl rozbit tak šel na druhý a tam zase bezdomovec tak mi jedna paní ve vlaku půjčila jednorázové pleny které jsem mu dala a od jisté doby syn nosí plenky pro větší jistotu kamkoliv se jede a synovi plenky jednorázové nevadí. A doma na noc klasicky látkuji na noc 3 látkové pleny stačí a každé 2 až 4 hodiny se ptám jestli je v suchu a to většinou je i po dvouch hodinách teď už jsem mu plenky dala s většími pvc kalhotky a má dnes overal o který si řekl až mu ho dám a je v posteli už a dívá se na telku na pohádky...

Zdenda (St, 1. 2. 2023 - 13:02)

Ahoj, ty jsi s ním sama? Rád bych chtěl si s tebou o tom popsat. Můj email je
[email protected]

B (Po, 30. 1. 2023 - 13:01)

Když je u mne vnouček tak já mu většinou dávám radši plenky i na venek jednorázové se 3 látkovými plenky když ho takto zabalím do plenek tak je spokojený děcko ale punčocháče mu dám taky ale místo oteplovacek mu dám radši dětské teplejší leginy na punčocháče pak takto můžete dítě kdekoliv prebalit do čistých plenek a vnukovy je více let přes deset let a pleny má i na spaní s overalem chce to vždy po mne abych mu pleny dala ale doma ho také stále plenkuji stále non-stop.... Ale když je na horách tak také má pleny jednorázové vždy tak dvoje na sobě a pak punčocháče frote ty jsou teplejší a pak i zimní kombinézu a celý den si v klidu může lítat po sněhu a zimní obuv má číslo ještě 36.

M (Po, 30. 1. 2023 - 12:01)

Dáváte dětem ve visim věku pleny a punčocháče a pak oteplovacky či kombinézu a jaké pleny nejvíce používáte jednorázové či látkové pleny se svrchnimi či pvc kalhotky

M (Po, 30. 1. 2023 - 10:01)

Vy asi nevíte co je se starat o děcko co nemůže chodit pořádně tak mu máma hold dává pleny ale jednorázové či látkové je to lepší mokrá plena nežli oblečení a je to praktické dítě si uleví kdykoliv chce a pak se pouze v teple a klidu prebali do čistých plenek. Tak neříkejte zalez do duchny uchylatko.

M (Ne, 29. 1. 2023 - 10:01)

Ano přesně tak praktické je to všude dát dítěti pleny mezi nohy hlavně i na spaní pod pyzamem či overalem hlavní to bylo včera kluk mi doma nosil pleny s punčocháči celý den měl pouze 2 látkové pleny s punčocháči ale stejně používal nočník či wc ale starší sestra mu na noc měla dát gumové kalhotky ale nedala spíš ho nechala doma samotného a odešla a já když jsem přišla domů s přítelem tak byl syn bohužel durch mokrý ale i postel byla mokrá tak potom vše dostal suché jak plenky tak punčocháče s bodyckem jelikož nic nebylo ani vyprané jak pleny tak pyžama či dupačky atd až teď všechno peru jak látkové pleny a punčocháče a pyžama půjdou až druhou varkou on je syn 10 letech bohužel nechodici je postižené děcko od minulého roku srazilo ho auto na přechodu a pak ochrnul od pasu dolů ale občas se učí chodit pomocí berle či chodítka ale většinou používá vozík invalidní.....

Tonda wet (So, 28. 1. 2023 - 15:01)

Mě je sice 42 let, ale někdy mi máma dává pleny, protože se rád počurávám do punčocháčů a kombinézy a někdy si myslí, že to dělám naschvál, tak mi dává pleny, hhlavně na noc. Protože v kombinéze i spím.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 07:01)

Naše děti normálně nosí pleny pod kombinézou na lyžích, protože je to praktičtější, než hledat wc. Prvně nechtěli, ale nakonec si zvykli, a teď je nosí i na delší, nebo i kratší cesty autem, když chtějí... Myslim, že na tom není nic špatnýho.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 14:01)

Máte pravdu je to praktické jak na lyžích, tak i v autě

Lída (Pá, 27. 1. 2023 - 18:01)

Já jsem pravý opak starší syn chce úplně všude nosit plenky tak i punčocháče bohužel už do velikosti 180 jelikož mu je skoro už 16 let doma chodí v plenkách a punčocháčich ale říkám mu že už dávno s plenek vyrostl ale on si bohužel nedá říct a pleny nosí a občas se nechá i prebalit do čistých plenek... On by už měl běhat za holky a ne stále být v plenkách a punčocháčich a dělat do nich obě potřeby...

H (Pá, 27. 1. 2023 - 14:01)

Super máma ale i děcko že kdekoliv se nechá prebalit a když ho prebalujete ven tak se nestydí.? Že mu stahnete leginy a pak punčocháče......

Jana (Pá, 27. 1. 2023 - 14:01)

Mi u syna stále ještě plenkujeme ale úplně všude jak na cestách tak i doma ale už by se ve 12 letech mohl odplekovat konečně jako mimino či batole byl úplně bez plenek ale zato v 6 letech začal nosit plenky a už mne to nebaví stále prebalovat a ve škole má seni kids natahovací kalhotky a bavlněné punčocháče pod kalhoty naštěstí zimní kombinézu nechce nosit ale dávám mu punčocháče ale nejdřív 2 látkové pleny s jednorázovkou a pak punčocháče a dětské leginy je to lepší řešení kdykoliv a všude se může prebalit do čistých plenek.....

M (Pá, 27. 1. 2023 - 06:01)

Díky moc jen jsem se chtěl optat jestli jsem ostuda pouze já že nosím plenky jednorázové s punčocháči a zimní kombinézou ale občas dostanu i termo prádlo ale pouze občas většinou nosím punčocháče pod ní do velikosti 160 jak punčocháče tak i zimní kombinézu a jednorázové pleny mám ještě pampersky číslo 8 a jsou mi nevím kde je mamka objednává většinou jsou do velikosti 6 a nebo 7 tak nejsem jediný co musí používat dětské plenky drynites mi dává také ale ty většinou promocim durch..

M (Čt, 26. 1. 2023 - 18:01)

Kdo větším dětem dává na cestu krátkou či dlouhou ještě plenky myslím tak děcko od 8 let a více. A jestli nosí punčocháče pod kalhoty či tepláky max oteplovacky a nebo zimní kombinézou....

Romana (Pá, 27. 1. 2023 - 15:01)

Náš kluk má 10 let a pleny má jen pod pyžamo na noc. Ale když cestujem přes noc tak má v boxerkách plínu taky. A do letadla ji má pro jistotu vždycky. Pleny na spaní si bere dobrovolně, na cesty je to horší, brání se, manžel ho musí podržet, abych mu ji mohla nasadit.

Nasteva (Čt, 26. 1. 2023 - 18:01)

Milí Kubo syn dělá obě potřeby do plenek je to lepší řešení ty pleny když má punčocháče se zimní kombinézou tak i tak nosí plenky když se jede autem či busem a je v úplné pohodě ale když jsem minulý týden jela ke kamarádce do Kolína tak jsem synovi dala jednorázové pleny a punčocháče se zimní kombinézou a syn byl úplně také v pořádku a pohodě a že jsem mu jí dala radši jelikož první wc bylo rozbité a to druhé taky tak jsem s ním zašla až do druhého vagónu abych ho mohla prebalit do čistých plenek a kombinézu jsem mu rovnou vysvlekla a pak dala pouze teplakovou soupravu kterou jsem měla zabalenou pak jsem mu stáhla punčocháče pod kolena a vyměnila mu pleny jednorázové a byl trochu pokadeny ale zato hodně pomoceny tak byl rád že jsem mu dala čisté pleny a kamarádce jsem vše řekla že syn musí nosit plenky jak venku tak i doma hlavně na noc na spaní a ona řekla to je v pořádku a pohodě no víš proč ti to říkám aby tvůj syn se nesmal mimu že je batole to neboj od minulého týdne začal marodit a také jsem mu řekla že mu dám plenky jednorázové či látkové aby nelez stále s postele aby svou vlastní potřebu dělal pouze do plenek tak ho plenkuji...

Návštěva (St, 25. 1. 2023 - 19:01)

Jaké číslo kluk má tě kombinézy a plenky si bere jaké.? A má podnimi i punčocháče či termo prádlo.? Náš syn když jsme byli minulý týden na horách tak měl pleny také mezi nohama nejdříve měl 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče pak zimní kombinézu do velikosti 140 a takto to má celou zimu když se nikam jede ale i v autě používá stále ještě plenky zatím ještě Huggies největší velikost.... Teď už spí a manželka mu dala 2 látkové pleny s jednorázovkou a klasické pyžamo nejdříve kabátek který stáhla co nejvíce dolů až pod pás skoro a pak dostal pyzamove kalhotky co nejvíce na horu vytahle a ještě mu dává větší bodyčko přes pyžamo chtěl to tak mít na sobě tak to má a 22 hodin bude přebalovat syna jelikož to je jeho doba přebalování.

Marťas (Pá, 27. 1. 2023 - 05:01)

Syn má číslo kombinézy 164/170, jednorázové pleny Dry Nites 27-57 kg. Pod kombinézou má termo prádlo 161/172.

Tonda (Pá, 27. 1. 2023 - 16:01)

Zdravím já zimní kombinézy mám taky ve velikosti 164 170 176 a jsou mi v pohodě bohužel je rád nosím s punčochacema není pravda co se tu píše o mě někdo dost mě to štve děkuji

Máma (St, 25. 1. 2023 - 18:01)

Teď jsem synovi radši dala 6 látkových plen z důvodu že jde na něj sice malý epilepticky záchvat tak aby to mohl dělat do plenek radši pro větší jistotu a už se pocural prý tak až bude hodně mokrý tak ho jenom prebalim do čistých plenek zatím má punčocháče a v puse dětský dudlík aby se nepokousal tak kouše do dudlíku cumla si ho v puse a je v posteli a klidu sice má trochu nohy od sebe ale jinak mu pleny nevadí je lepší mokrá plena nežli postel a oblečení...

Reklama

Přidat komentář