Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 21:01)

Takže za trest si mám doma ubytovat bantu? Sice žertuješ, ale ti západní vypatlanci už opravdu v těchto věcech ztratili soudnost a dokonce negují své dějiny, protože prý byly rasistické. Kdyby se nějaký jejich předek probudil, třeba otrokář a první president Američanů Washington, nakopal by své potomky do řiti. Jsou to ideologičtí úchylové, kteří mají za rasistu v podstatě kohokoliv, kdo nevelebí negry a neprosazuje jejich pozitivní diskriminaci. Mě bantu nikdy moc nezajímali, ale teď se k nim vyjadřuji častěji, jako opozice proti tomu protibělošskému rasismu z USA.

Nerik (Čt, 26. 1. 2023 - 19:01)

My jsme je nezotročili, takže se jim nemusíme klanět, ani klekat. My jsme je nekolonizovali, ani "nedemokratizovali" a tak nemusíme přijímat ani jejich uprchlíky.

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 19:01)

Ale ty paláce v Praze prý z trhu s otroky.., máme jim co vracet..

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 22:01)

U nás se neobchodovalo s negry, ale s bělochy, které pochytala česká knížata při svém tažení Drach nach Osten. (Za Boleslava I. Čechy sahaly až za Lvov.)

Nerik (Čt, 26. 1. 2023 - 19:01)

To se máme omlouvat i za Kelty, nebo Husity?

aladin (Čt, 26. 1. 2023 - 23:01)

Co to meleš o Husitech, ti si hájili svůj národ, svůj život před vyvražděním Římskou katolickou církví !!! Proč by jsme se měli omlouvat, ti co dostali nářez od husitů si to zasloužili !!!

Nerik (Čt, 26. 1. 2023 - 23:01)

Ironie. Zrovna u tebe mne mrzí, že ti to nedošlo.

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 19:01)

Každé bohatství je založeno na tom..., že někdo dřel a pak dostal houvno..

Nerik (Čt, 26. 1. 2023 - 17:01)

V JAR si nemoudře vymlátili bílé farmáře a teď hladoví. Aby přežili, tak páchají zločiny. Nejsou jediní v Africe, kteří to takto řeší. Jsou bílí řešením pro Afriku?

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 18:01)

A ti farmáři si zaplatí ochranu, jinak je zabíjí, pak je chrání gauneři, ale nevykradou je.

Nerik (Čt, 26. 1. 2023 - 18:01)

To není moc ekonomická řešení. Ačkoli i my si platíme vládu, aby nás chránila, ale výsledek je totožný.

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 21:01)

Co to meleš? Jaký totožný výsledek? Porovnej zločinost v JAR a u nás, mimoni.

Nerik (Čt, 26. 1. 2023 - 23:01)

Zase jeden nedovtip.

Shabbatot-Jahoda (Čt, 26. 1. 2023 - 06:01)

Mamlase

Cynik - realista (Čt, 26. 1. 2023 - 04:01)

„...tak já jsem rasista,když zde tvrdím,že toto lidské plemeno se vyjadřuje schopností tvořit maximální kladné hodnoty ,je pracovité,inteligentní,všestranně nadané a maximálně tvořivé uplně ve všem ?! NO! Tak to teda zde tvrdím a opět se v tomto opakuju ! Co je na tom rasistického teda nevím a jestli je na tomto něco rasistického,tak dodej odkaz,ty rudý,bolševický hotentote. Si uvědoměj,že kam vaše ideologie vztoupila,tam je totální úpadek naprosto ve všem,zato kde má vliv Die Nordishe Rasse ,tam se tvoří maximální hodnoty !“ To nadrásal nechutný žok žluklého sádla, vydávající se za „výborného analytika“, a opětovně tak dokázal nejen katolické křiváctví a pokrytectví, nýbrž i naprostou neschopnost pochopit psaný text. -----

Takže, nemyslící sádelnatý hotentote, obdažený monstrózním břuchem, nikoliv však funkčním „moskem“, víme přece, že tě dobrotivý Pánbůh zcela na rozumu ojebati ráčil – ČTI A BLBĚ ZÍREJ, a hlavně se snaž pochopit psaný text, i když díky tvému nemohoucímu duševnu půjde o práci těžkou, přetěžkou: Nemyslící a myšlení neschopný sádelníku, napsal jsi 23. ledna v 5:28 „Ty jseš prostě ruskonacistická německá filcka ,!“? Jistěže napsal. Nevytahuješ se snad ty sám německou krví po tvé matce? Jistěže vytahuješ. Nejsi to ty sám, kdo zde velebí nordickou rasu? Jistěže jsi. Pak tedy, sádelníku, ČTI A BLBĚ ZÍREJ, nejlépe velmi pomalu a nahlas, opakovaně: ----- Jak prosté, sádelníku… „jednou se vehementně zastáváš Němců, jindy je dáváš do spojitosti s Ruskem ( „ruskonacistická německá filcka ,!“) a neustále tak dokazuješ nejen typicky katolické křiváctví a pokrytectví, ale především svou zoufale nulovou schopnost myšlení…“, napsal jsem včera ve 4:25. Opravdu je pro tebe tak obrovským problémem pochopit vcelku jednoduchý a srozumitelný text? Kde zmiňuji nějaký rasismus, prolhané, sprosté katolické hovado? Rasismus do debaty jsi vnesl ty, katolický křiváku a pokrytče… a blbe, blbe, blbe, blbe, blbe…

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

Rasistického na tom není nic, a navíc je to pravda. To jen západní ideologičtí úchylové buď bez důkazů tvrdí, že všechny rasy jsou rovnocenné (naprosto ve všem), nebo požadují zrušit slovo "rasa" jako diskriminační a zavedené bělochy k povyšování se nad ostatními rasami. xxxx A já na to říkám: Smůla, dementi, barva kůže je ten první rozlišovací znak každého člověka. Kdyby americká policie aspoň nepoužívala zástupné (mimochodem - hodně idiotské) slovo "afroameričan", nechytila by ani polovinu kriminálníků. xxxx Je ale fakt, že už v minulém století se dobře chytla žlutá rasa, nejprve Japonci a pak Číňané, potvrzují tak, že jejich dřívější vyspělá kultura byla výsledkem jejich inteligence, a dotahují se ve vědě na bělochy.

aladin (St, 25. 1. 2023 - 05:01)

Ty troubo, světlé vlasy a modré oči maji Němci od Pobaltských Slovanů !!!

Jahoda Shattatot (St, 25. 1. 2023 - 07:01)

NE!! Die Nordishe Rasse je původu čistě starogermánského lidského plemena a nordické severní rasy. Plnoštíhlá postava s útlého pasu, mohutného poprsí, širokých ramen , modrých očí a blond vlasů je severský.Do Germánie se tato rasa dostala nejspíš mixem severských bojovných národů, které se v Germanii usídlili asi tak stejně jako Normané v Británii.To nemá se Slovany nic společného... navíc by toto neprošlo u nacistické eugeniky a ta by na slovanský původ jak zde uvádís ty rychle přišla.To spíše Slovan zde v Evropě se pomixoval s toto rasou,v žádném případě naopak.

ShabbaTot-Jahoda (Út, 24. 1. 2023 - 06:01)

no tak mám německé předky ,no! Co je na tom rasistického a naistického,rasistického fakt nevím!Po své matce má přízeň i v Německu...řmankote,snad mě kvůliva tomu nenařkneš z nacizmu? Cyniku,ty jsi prostě rudý nabob nasáklej bolševickou nenávistí a rozděluje okolí na MY a ONI. Přesně podle ruského návodu...ale on je nacista taky takový,taky rozděluje na MY a ONI.Německý nacista se totiž od ruského bolševika učil a jeho ideologie pochází ze stejného neomarxistického hnízda antisemtizmu a rasové nenávisti.Příkladem toho je Aladin...asi největší antisemita v České kotlině,nikdo jiný se tam neprezentuje na veřejností antisemitskou nenávistí jako on.Nu...na Doktorce cz,ovšemže.I když je to net určený pro galerii případů které se vykecají a pomůže jim to,Aladin po pomoci netouží a jako správný kovaný bolševik bude antisemitizmus propagovat až do konce za každou cenu.Mám zde opět opsat něco hnusného,rasistického a antisemitského z ruského Aeronet? Té ruské páchnoucí nenávistné stoky které udává notičky samotný Kreml ? Zase volání po likvidaci Israele a novém holokaustu jak je na ruském Aeronetu zvykem ?Příklady jsem dodal! Že má vrcholný vágnerovec který v Kremlu navštěvuje Putlera vytetovanou uniformu SS na těle mě nepřekvapuje,tam jsou společné základy ideologie.SS heraldika temné okultní magie přitahují a runy ,nacistická říšská orlice a celá ta uniforma SS je dělaná přesně tak,jak jsem popsal.Ale tohle je možné pouze na divokém východě! V Německu ne,tak jsou inteligentní a tvořiví lidé a národ,který dokáže tvořit maximální hodnoty.To pouze na východě v Rusku,tak nacizmus jen kvete !

aladin (Po, 23. 1. 2023 - 13:01)

Jahodo, pochybuji, že ten tvůj blábol někdo četl !!!

Reklama

Přidat komentář