Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

Banga je inteligentní ale vy dva patříte asi do Chanova.

-Aleš- (Čt, 26. 1. 2023 - 15:01)

Stejně je mi divný, že před volbama takhle odkrývají karty. Nebo jsou tak mimo realitu, že si myslí, že tím naženou body? Co čtu, tak hodně lidí prozřelo a litují, že je volili. Škoda že nejsem na hazard, protože na Babiše je hodně dobrej kurz.

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 15:01)

S mobilizací nebude mít prezident nic společného, kdyby k takové hrůze došlo. Je jedno kdo to bude z tohoto pohledu.

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 15:01)

Tezko rict, mozna jsou si tak bohorovne sebejisti... Kazdopadne, uz se tesim, az bude po volbach. I kdyz volit nejdu a Babise fakt nemusim, tak uz mi leze na nervy, ze na me odevsad, kdyz si otevru notebook vyskakuje jen krecovita snaha za kazdou cenu vylit spinu. A kdyz uz je vsechno po milionte omilano, tak se pousti aspon do Babisove. Tak uvidime, jak se predvede general, pokud vyhraje. Predpokladam, ze bude vice lidi, kteri budou litovat. Ten slogan o slusnosti, radu a poradku mi prijde takovy vycpely, prazdny.

Martina (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

Sany, koukám jak cvok, jak vidíš jednostranně. Proč, prrobůh, nenapíšeš, že volííš Babiše a máš to. Celou dobu kopeš do Pavla a chráníš Babiše. Tak pokrytectví stranou, ne? A Aleš. Aleši, ty tak ohýbáš pravdu, že nevěřím, že jsi pobral inteligenci. Z knih ji nevyčteš. Nevěřím, že inteligentní člověk by vypustil takové pičoviny ze sebe jako ty. Jen se tady dobře bavíš na úkor žen, které nenávidíš. Jestli Babiš vyhraje, v sobotu večer ti sem přijdu poblahopřát. Ještě napíšu Milče a tím pro mne tato diskuse končí.
Lallo, ty to víš, dál už já ne. Tolik zla a nenávisti....

Martina (Čt, 26. 1. 2023 - 20:01)

To jsem nepsala.

-Aleš- (Čt, 26. 1. 2023 - 17:01)

Co to do tebe vjelo? Četl jsem, že inteligence je vrozená, tak s tím už nic asi dělat nemůžu. Jinak já chodím číst taky na jinej web diskuzi, kam píšou inteligentní lidi a ty názory mají mnohem víc vyhraněnější než máme my a přesto nikdo nikomu nespílá a neloučí se s diskuzí. Všechno berou s nadhledem.

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 17:01)

Alesi, tohle by Martina opravdu nenapsala :)

Martina (Čt, 26. 1. 2023 - 17:01)

Sany, omlouvám se. Asi to vyznělo zle, promiň. Už těch drby, pomluv, překrucování, lhaní, drbání,....mám toho dost. Ok, mám dnes složitý den, ale tady je to čím dál horší. Vždyť se podívej, jak se naváží do tebe. Osobní útoky. Proto jsem tady nebyla. Můj mail má Lalla. Teď, když jsem se tu vyfňukala, budu doufat v lepší zítřky. Vždyť ty diskuse, povídání bylo fajn. Ahoj.

Martina (Čt, 26. 1. 2023 - 20:01)

Ano, toto zní jako já. Nepsala jsem to.

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 17:01)

Musis se celkem hodne nudit, vid?

-Aleš- (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

Jestli vyhraje Pavel, tak budou mít svoje lidi na všech důležitých postech, proto je tahle volba zásadní. A ten slogan mimo jiné tak vystrašil romskou populaci, že šikujou jako jeden muž za Babiše. Jejich příspěvky na fb na stránce Romea mě hodně baví :-)

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

:D :D :D
No vsichni ne, Napr. Radek Banga byl zazpivat generalovi.

-Aleš- (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

Umělcům nic moc jinýho nezbývá, protože jinak by si už ve své branži ani neškrtli. O Bangovi píšou, že ten už je gadžo :-)

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

Jj, vim. Doplnuji, ze vim, ze tihne vic ke gadzum. Celkem dost kritizuje Romy, uz dost dlouho, vetsinou ale opravnene, to je fakt. To o tech umelcich, tezko rict....oni byli vzdycky skoro vsichni na strane tech "inteligentnejsich". To bylo v minulych volbach prave tak.

-Aleš- (Čt, 26. 1. 2023 - 15:01)

Koukám, že už verbujou. Připomíná mi to knížku Na západni frontě klid, kdy 19letí kluci museli ukončiit studium, opustit zaměstnání a pod nátlakem se dobrovolně přihlásit k výcviku. O jejich osudech rozhodovali politici, kteří seděli v teple a bezpečí, zatímco kluci leželi v zákopech s obličejem zabořeným do bahna se třásli strachy a čekali až dostanou povel k útoku. Doporučuju výživnou diskuzi lidí pod přispěvky paní ministryně obrany na fb.

harem pro Milunku (Čt, 26. 1. 2023 - 12:01)

Milunko kdy do tebe K. zasune?

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 13:01)

Možná dneska.Dneska za nim zase jdu.

harem pro Milunku (Čt, 26. 1. 2023 - 12:01)

Milunko kdy do tebe K. zasune?

harem pro Milunku (Čt, 26. 1. 2023 - 12:01)

Milunko kdy do tebe K. zasune?

Reklama

Přidat komentář