Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 17:01)

Musis se celkem hodne nudit, vid?

-Aleš- (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

Jestli vyhraje Pavel, tak budou mít svoje lidi na všech důležitých postech, proto je tahle volba zásadní. A ten slogan mimo jiné tak vystrašil romskou populaci, že šikujou jako jeden muž za Babiše. Jejich příspěvky na fb na stránce Romea mě hodně baví :-)

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

:D :D :D
No vsichni ne, Napr. Radek Banga byl zazpivat generalovi.

-Aleš- (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

Umělcům nic moc jinýho nezbývá, protože jinak by si už ve své branži ani neškrtli. O Bangovi píšou, že ten už je gadžo :-)

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

Jj, vim. Doplnuji, ze vim, ze tihne vic ke gadzum. Celkem dost kritizuje Romy, uz dost dlouho, vetsinou ale opravnene, to je fakt. To o tech umelcich, tezko rict....oni byli vzdycky skoro vsichni na strane tech "inteligentnejsich". To bylo v minulych volbach prave tak.

-Aleš- (Čt, 26. 1. 2023 - 15:01)

Koukám, že už verbujou. Připomíná mi to knížku Na západni frontě klid, kdy 19letí kluci museli ukončiit studium, opustit zaměstnání a pod nátlakem se dobrovolně přihlásit k výcviku. O jejich osudech rozhodovali politici, kteří seděli v teple a bezpečí, zatímco kluci leželi v zákopech s obličejem zabořeným do bahna se třásli strachy a čekali až dostanou povel k útoku. Doporučuju výživnou diskuzi lidí pod přispěvky paní ministryně obrany na fb.

harem pro Milunku (Čt, 26. 1. 2023 - 12:01)

Milunko kdy do tebe K. zasune?

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 13:01)

Možná dneska.Dneska za nim zase jdu.

harem pro Milunku (Čt, 26. 1. 2023 - 12:01)

Milunko kdy do tebe K. zasune?

harem pro Milunku (Čt, 26. 1. 2023 - 12:01)

Milunko kdy do tebe K. zasune?

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 08:01)

Alesi, vcera jsem koukala na rozhovor ml. Stropnickeho se Strakatym, Prostor X se to myslim jmenuje. Presne to vyjadruje moje nazory. Ani me uz neprekvapilo, jak mira hejtu se sesla pod tou debatou. Hnus. Stropnickeho jsem driv rada nemela, ale myslim, ze usel kus cesty a velice dobre argumentoval. Bohuzel to asi nepadne na urodnou pudu, protoze tady se asi kazdy uz na tu valku trese nebo co. Radsi budou posilat deti na "brigadu" To je taky sila, ta Cernochova (viz otroci z ANO atd.) https://www.facebook.com/petr.zubaj/posts/pfbid02gNZeWwCQAYUbrYxxMWJKeM8pUH2MMMHr9usB8e47TRtAaQQBotTwTaUuHL2xuSc8l

Martina (Čt, 26. 1. 2023 - 09:01)

Ahoj Sany, včera jsem to viděla a hodila sem v 17:48 název, že se snad někdo koukne. Velice zajímavý a velmi přímý rozhovor s názory se kterými také souhlasím.
Asi to v Anonymech zapadlo a na mobilu mi nejdou odkazy. Tak díky, že jsi to sem dala. Teď koukám, že jsem zapomněla podpis. To se omlouvám. M.

Sany 11 (Čt, 26. 1. 2023 - 09:01)

Ahoj, Martino, ten odkaz v mem prispevku je na Cernochovou, ktera laka mladez na "brigadu" do armady. Potesilo me, ze mas podobny nahled na vec. :) Tady je ten odkaz na Stropnickeho se Strakatym.https://www.stream.cz/prostor-x/stropnicky-rusko-zkrotilo-inflaci-lip-nez-my-ukrajina-bez-velke-valky-neuspeje-je-treba-ustoupit-64541135?title=Stropnick%C3%BD%3A+Rusko+zkrotilo+inflaci+l%C3%ADp+ne%C5%BE+my%2C+Ukrajina+bez+velk%C3%A9+v%C3%A1lky+neusp%C4%9Bje%2C+je+t%C5%99eba+jednat#utm_content=series&utm_term=prostor%20x&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 11:01)

Cože??? Ona láká mládež na brigádu do armády? To se posrala??? Co to jako je??? Škoda že teď nemam čas si to pustit ale s Míšou to nejde.Nějak se mi to vše přestává líbit.Ale jak vidim je mezi námi v ČR plno bláznů kteří by snad válku chtěli.I tady na diskuzi je to opět špatný,mimo vás co mam ráda.Ale včera jsme se tu dozvěděli že si tu s náma píše prý jen jeden anonym, to by pak znamenalo že mimo mýcho kamaráda je anonym jen ten rejpavej.

Martina (Čt, 26. 1. 2023 - 10:01)

Já už houby vidím, musím vyštrachat brýle :-).
Díky za odkaz, všem doporučuju si to poslechnout. Večer mrknu na ty hejty. Rozhovor mi přišel velmi rozumný, tak nevím, co se lidem zase nelíbí. Ahoj.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 20:01)

Tuboš dnes zase fňukal u soudu, že to všechno dělal pro prachy https://www.novinky.cz/clanek/krimi-hruby-jsem-nebyl-mozna-jsem-zarval-vy-dobytku-hajil-se-dezinformator-tusl-u-soudu-40421029?fbclid=IwAR0oB20JYJC4qvvB1BmL30cLVzUhAA3PARTCgTWg0neK1onBwJqJxzdctfc

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 20:01)

komentář-
Když se na ně člověk podívá, tak překypují yntelygeňcý. Na ně určitě museli z letadel nasypat tuny covidu a Gates napíchat každému alespoň 10 čipů

Ondra (St, 25. 1. 2023 - 19:01)

Miluno takhle zamilovaná jsi byla už mockrát.Karel bez zubů je asi nějakej divnej ne.Nikdy si nepsala o tvým pravým tátovi, znáš ho?ten Karel by si tě nastěhoval domů?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 19:01)

Milča má mámu prostitutku,tak neví.A Karlos bydlí na ubytovně.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Každopádně krásný pláže, super žrádýlko:)) jo a stříbro...L.

Reklama

Přidat komentář