Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 08:01)

přesně tak čim byli clhupatější tím byli náruživější. ty které mi jí tam dole ukázali nebo mi tam dovolili šáhnout

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 11:01)

Pěkné kecy. Neznamená, že když tě přitahuje špinavá chlupatá opice, která tě silně vzrušuje, tak že hygienicky čistá oholená žena není vášnivá.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 16:01)

pozor to sis zase vyložil po svém mě vzrušují chlupaté nikoliv špinavé. Kde bereš to že chlupatá = špinavá?

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 23:01)

Chlupatá neznamená špinavá a oholená neznamená čistá. Už jsem viděl oholený, který smrděly jak hnojník.

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 07:01)

pro vyznavače velkých zadků jsou tam taky Valentina Nappi a Paige nebo Peige turnah

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 18:01)

již nalezeno děkuji za dobrý typ

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 09:01)

na žádné fotce nebyla vidět ani tak ani onak buď byla vidět prsa nebo byla ze zadu rozkrok jí není vidět nikde

Ctitel Kyla Cole (Čt, 26. 1. 2023 - 13:01)

Je taký problém dať si do gugla slová "Kyla Cole nude hot" ???? Mne to vyhodilo veľa jej fotiek. Asi máš nastavený filter.

Po druhé, ja nie som proti úprave ochlpenia, len som vyššie napísal že úplne vyholovanie je obyčajný tlak spoločnosti a médií. Až do toho septembra 2001 nebola ani jedna playboy playmate mesiaca úplne vyholená, každá bola buď úplne natural, čo je mimochodom tiež sexy, alebo upravená.

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 14:01)

to Ctitel Kyla Cole: "ja nie som proti úprave ochlpenia" tak takhle to ale zní úplně jinak... Protože i na těch nude hot foto Kyla Cole nikde nevidím úplné přirozené houští. Ale jak jsem už psal, já nemám problém s tím, zda má něco navrchu (trojuhelník, srdíčko, pásek), ale spíš o to, co má tam dolů.

Ctitel Kyla Cole (Čt, 26. 1. 2023 - 16:01)

Tak potom máme asi dosť podobný názor. Ja som len proti úplnému vyholovaniu, to mi príde úplne fádne, nudné a nezaujímavé. Ale rajcuje ma keď tam je nejaký porast, vtedy začína pracovať moja fantázia. Modelka Kyla Cole je toho najlepším príkladom, preto som ju spomenul.

Michal (Čt, 26. 1. 2023 - 11:01)

Asi tak...

Michal (Čt, 26. 1. 2023 - 09:01)

to Ctitel Kyla Cole: Hele a kde najdu fotky Kyla Cole neoholenou... Jako já jí moc neznám, ale co jsem googlil, tak jsem naopak ani jedno foto, kde byl náznak porostu nenašel a o podpaží ani nemluvím...

A co se týče Playboy Playmate, tak v tom nemám přehled, ale taky jsem si dal námahu a něco prohlédl... A taky nevidím ani jednu přirozeně zarostlou... A i z Playmate z roku 2000 jsou oholené!!! To že má malý kožíšek na pahorku ale neznamená, že tohle je přirozené ochlupení... A navíc my jsme mluvili o oholení v oblasti pysků a tam evidentně upraveny jsou... Takže nejdříve jsi třeba ujasnit pojmy a dojmy a pak něco tvrdit, poprosím...

Návštěvník (Pá, 27. 1. 2023 - 02:01)

Holí se ty, které měli filcky převzaté od někoho kdo je šukal.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 11:01)

Jo a ty chlupaté s mizernou hygienou jich tam mají plný prales.

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 09:01)

jasně některá holka se radši holí některá je ráda chlupatá a zrovna tak to máme mi chlapi někteří mají rádi holé ale já patřím mezi ty co mají rádi chlupaté

Michal (St, 25. 1. 2023 - 10:01)

Anonyme, evidentně jsi staršího věku a zvyklý na to, nebo na to nějak vysazený. My jen tvrdíme, že vyholená je i praktičtější jak na "údržbu" po WC tak i při lízání. Mně se tedy "koště" lízat nechce.
Ale podle vkusu každého soudruha
...

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 01:01)

Ale kunda je prece od toho, aby byla pochcana, to je snad normalni ne?? A stokrat lepsi pochcana nez vyholena, to se snadno behem minuty umeje. Ale zpizdena holota, tam to muze trvat hodne dlouho nez ji to poradne doroste.

Karel (St, 25. 1. 2023 - 07:01)

No jasně. Ale zarostlá kunda je hnus. Už nejsme opice.

Ctitel Kyla Cole (Čt, 26. 1. 2023 - 05:01)

To je smiešne, píšeš tu že už nie sme opice, a pritom vyholovanie je tu len posledných pár rokov keď reklama začala tlačiť na stádo manipulovatelnych konzumentov a vymyvat im mozgy o holení.
Pozri si napríklad cez Google playboy playmates, historicky prvá vyholená je až zo septembra 2001. Len podotýkam že na Mesiaci ľudstvo bolo už v roku 1969.
Supermodelku Kylu Cole si bez jej rozkošných sexy chlpkov nedokážem ani predstaviť .
Vy čo stále propagujete len vyholovanie ste iba nešťastným produktom neustáleho masívneho masírovania mozgov cez reklamu a médiá od cca roku 2000.

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 07:01)

Hele a není jedno kdo jak si to udělá?

Reklama

Přidat komentář