Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

H (Pá, 27. 1. 2023 - 14:01)

Super máma ale i děcko že kdekoliv se nechá prebalit a když ho prebalujete ven tak se nestydí.? Že mu stahnete leginy a pak punčocháče......

Jana (Pá, 27. 1. 2023 - 14:01)

Mi u syna stále ještě plenkujeme ale úplně všude jak na cestách tak i doma ale už by se ve 12 letech mohl odplekovat konečně jako mimino či batole byl úplně bez plenek ale zato v 6 letech začal nosit plenky a už mne to nebaví stále prebalovat a ve škole má seni kids natahovací kalhotky a bavlněné punčocháče pod kalhoty naštěstí zimní kombinézu nechce nosit ale dávám mu punčocháče ale nejdřív 2 látkové pleny s jednorázovkou a pak punčocháče a dětské leginy je to lepší řešení kdykoliv a všude se může prebalit do čistých plenek.....

M (Pá, 27. 1. 2023 - 06:01)

Díky moc jen jsem se chtěl optat jestli jsem ostuda pouze já že nosím plenky jednorázové s punčocháči a zimní kombinézou ale občas dostanu i termo prádlo ale pouze občas většinou nosím punčocháče pod ní do velikosti 160 jak punčocháče tak i zimní kombinézu a jednorázové pleny mám ještě pampersky číslo 8 a jsou mi nevím kde je mamka objednává většinou jsou do velikosti 6 a nebo 7 tak nejsem jediný co musí používat dětské plenky drynites mi dává také ale ty většinou promocim durch..

M (Čt, 26. 1. 2023 - 18:01)

Kdo větším dětem dává na cestu krátkou či dlouhou ještě plenky myslím tak děcko od 8 let a více. A jestli nosí punčocháče pod kalhoty či tepláky max oteplovacky a nebo zimní kombinézou....

Romana (Pá, 27. 1. 2023 - 15:01)

Náš kluk má 10 let a pleny má jen pod pyžamo na noc. Ale když cestujem přes noc tak má v boxerkách plínu taky. A do letadla ji má pro jistotu vždycky. Pleny na spaní si bere dobrovolně, na cesty je to horší, brání se, manžel ho musí podržet, abych mu ji mohla nasadit.

Nasteva (Čt, 26. 1. 2023 - 18:01)

Milí Kubo syn dělá obě potřeby do plenek je to lepší řešení ty pleny když má punčocháče se zimní kombinézou tak i tak nosí plenky když se jede autem či busem a je v úplné pohodě ale když jsem minulý týden jela ke kamarádce do Kolína tak jsem synovi dala jednorázové pleny a punčocháče se zimní kombinézou a syn byl úplně také v pořádku a pohodě a že jsem mu jí dala radši jelikož první wc bylo rozbité a to druhé taky tak jsem s ním zašla až do druhého vagónu abych ho mohla prebalit do čistých plenek a kombinézu jsem mu rovnou vysvlekla a pak dala pouze teplakovou soupravu kterou jsem měla zabalenou pak jsem mu stáhla punčocháče pod kolena a vyměnila mu pleny jednorázové a byl trochu pokadeny ale zato hodně pomoceny tak byl rád že jsem mu dala čisté pleny a kamarádce jsem vše řekla že syn musí nosit plenky jak venku tak i doma hlavně na noc na spaní a ona řekla to je v pořádku a pohodě no víš proč ti to říkám aby tvůj syn se nesmal mimu že je batole to neboj od minulého týdne začal marodit a také jsem mu řekla že mu dám plenky jednorázové či látkové aby nelez stále s postele aby svou vlastní potřebu dělal pouze do plenek tak ho plenkuji...

Návštěva (St, 25. 1. 2023 - 19:01)

Jaké číslo kluk má tě kombinézy a plenky si bere jaké.? A má podnimi i punčocháče či termo prádlo.? Náš syn když jsme byli minulý týden na horách tak měl pleny také mezi nohama nejdříve měl 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče pak zimní kombinézu do velikosti 140 a takto to má celou zimu když se nikam jede ale i v autě používá stále ještě plenky zatím ještě Huggies největší velikost.... Teď už spí a manželka mu dala 2 látkové pleny s jednorázovkou a klasické pyžamo nejdříve kabátek který stáhla co nejvíce dolů až pod pás skoro a pak dostal pyzamove kalhotky co nejvíce na horu vytahle a ještě mu dává větší bodyčko přes pyžamo chtěl to tak mít na sobě tak to má a 22 hodin bude přebalovat syna jelikož to je jeho doba přebalování.

Marťas (Pá, 27. 1. 2023 - 05:01)

Syn má číslo kombinézy 164/170, jednorázové pleny Dry Nites 27-57 kg. Pod kombinézou má termo prádlo 161/172.

Tonda (Pá, 27. 1. 2023 - 16:01)

Zdravím já zimní kombinézy mám taky ve velikosti 164 170 176 a jsou mi v pohodě bohužel je rád nosím s punčochacema není pravda co se tu píše o mě někdo dost mě to štve děkuji

Máma (St, 25. 1. 2023 - 18:01)

Teď jsem synovi radši dala 6 látkových plen z důvodu že jde na něj sice malý epilepticky záchvat tak aby to mohl dělat do plenek radši pro větší jistotu a už se pocural prý tak až bude hodně mokrý tak ho jenom prebalim do čistých plenek zatím má punčocháče a v puse dětský dudlík aby se nepokousal tak kouše do dudlíku cumla si ho v puse a je v posteli a klidu sice má trochu nohy od sebe ale jinak mu pleny nevadí je lepší mokrá plena nežli postel a oblečení...

simona (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Ahoj, u dcerky delám plenkovou abdukci tak asi na 25 cm, máte také zkušenosti. piste na [email protected]

Marťas (St, 25. 1. 2023 - 08:01)

Syn (15) nosí od mala na sjezdovku jednorázovou plenu. Je to praktické a on je naprosto spokojený. Může moč vypustit klidně i při jízdě dolů a odpadá hledání vhodného místa a složité svlékání kombinezy.

Kuba (St, 25. 1. 2023 - 23:01)

Nenosim kombinézu, ale taky si na lyže beru plinku. Nosí váš syn plinky i jindy? Kadi do plinky taky?

Marťas (Pá, 27. 1. 2023 - 05:01)

Syn nosí pleny jen na lyže a na lezeckou stěnu. Jen do nich močí.

Martina (St, 25. 1. 2023 - 07:01)

Oba synové to takto mají vždy nejdříve jednorázové pleny a punčocháče zatím ještě frote dětské a zimní kombinézu do velikosti 128 a úplně jsou v pohodě a žádný problém není jak tady se píše tak v teple se pouze prebali. Já bych chtěla vidět jak nikde máma své dítě v 7 až 8 letech vysvleka aby se dítě vykadilo či vycuralo takto to udělá do plenek a je hotovo a pak se doma prebali do čistých plenek já bych to tak neřešila. Moji synové si o plenky řekli sami že je chtějí jelikož když jsem plenky nedala tak jeden z nich se pokadil a pocural přímo do punčocháču a kombinézy tak pak domu a celého vysvlect do naha a umýt a pak vše čisté ale nejdřív jsem jim dávala 3 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a zimní kombinézu ale potom jsem dávala pouze jednorázové pleny ale látkové pleny dostávají pouze na noc na spaní jelikož se děcka je pomocuji do postele tak řeším plenkami a jim je 8 a 9 let a že nosí punčocháče s plenkami a zimní kombinézu jim vůbec nevadí.

Kuba (St, 25. 1. 2023 - 07:01)

V 15 nosím na cesty plinky. Je to mega pohodlný, prostě to můžu kdykoliv v autě vzít a pustit. Někdy si je beru i jenom tak.

Proč (St, 25. 1. 2023 - 06:01)

Proč by je měl smazat. Když tam má psaný název můžou větší děti při cestování nosit plenky....!!! A je přeci na dítěti jestli si nechá dát pouze plenky jednorázové či látkové na cestu krátkou či dlouhou. Ono když má malé dítě či doroszenec zimní kombinézu ale i punčocháče frote či bavlněné tak aby se nikde vysvleklo tak akorát nastydne a takto to pustí do jednorázovék a je to a pak se pouze v teple nikde pouze prebali.....???

Marta (So, 21. 1. 2023 - 10:01)

No řeknu vám to byla ranní bojovka kluky vzbudit mladší 4 roky a starší 12 let. Starší nosí plenky non-stop jak přes den a noc ale mladší je už nechce ale mi jsme jeli na hory tak jsem objema sundala pleny z noci a oba byli durch mokrý a posrany mladšího jsem umyla jako prvního a potom dala čisté jednorázové pleny s látkovými nejdříve 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a zimní kombinézu a starší kluk to dostal také akorát že měl 4 látkové pleny a svrchnimi kalhotky a bavlněné punčocháče a zimní kombinézu také ten se po přebalování oblékl sám a úplně v pohodě vzal si vše i snehule 35,5 tak má malou dětskou nohu zatím ale už jsme na horách a má je na starosti přítel a já jsem v chatě a vařím a po obědě půjdou oba kluci spát ten starší je už prostě zvyklý... Po obědě a přebalování jednoduše spát na chvíli na 2 hodiny pak se znovu prebali a můžou zase ven staršímu dávám pleny od doby co byl ještě covid.... Ale teď že má něco z kyčle mi tak mu dávám plenky složené na šířku a pěkně to zafixuje a je v pohodě....

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 13:01)

Admine,prosim,smazej příspěvky tohoto úchyla

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 12:01)

Zalez plenkar uchyl

Reklama

Přidat komentář