Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Miluno, uvědomuješ si, že by musela být válka kdyby nás Putin obsadil, protože jsme v NATO a tak tak by to byla válka mezi Ruskem a NATEm právě na našem území. A daleko horší než v Ukrajině?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Uvědomuju.Ale jde o to jestli by to udělal i bez našeho podporování Ukrajiny.Moc se mi to nezdá že by šel na Nato kdyby se ho Nato nevšímalo.Co když si řešil jen účty s Ukrajinou s kterou maji konflikty od 2014.. Ale tim neustálim zásobovánim Ukrajiny a sranim se do toho jejich sporu protože Ukrajinci jsou někteří hodně pro Americký jak vidim u S. tak co když si právě takhle zahráváme toho o čem píšeš právě.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Milu, jestli to dobře chápu, tak sdílíš myšlenku Luboše a přejete si, aby byla naše země obsazena RSFR. A to znamená válku RSFR s NATO na našem území. Tečka. Když tedy pominu, že ta nová okupace by vypadala jinak než ta poslední v r. 68, kdy u moci byli komunisti a byla by krvavá. Zdravím, L.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Holt jsme s Lubošem podobný ale já si RF nepřeju.Já si přeju jen mír ale děsí mi to myšlení že vidim že to nějak mírovou cestou nefunguje a je mi pak špatně z lidí co chtěji řešit jen válkou.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Ne, tak jak jsi to napsala si přeješ válku. Dokonce dvě. Jednu Ruska s NATO, druhou Ruska s občany ĆR. Uvědomuješ si to? L.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Nepřeju.Proto píšu o jednání a ne řešení válkou.Copak válka něco vyřeší? Že se zničí dvě velmoci? To fakt bez války nejde???

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Ukrajina chtěla jednat, ale Lavrov řekl, že ne. Moc dobře si to pamatuju. Nikdo nechce válku, jen Rusko. Ty lidi tam žili spokojeně jako my. Chodili do práce, děti se učily, lidi měli své starosti a radosti. A kvůli pár lidem z Ruska se navždy rozpadly rodiny, lidi na Ukrajině nejsou léčení jak by normálně byli, je jim zima, někde mají hlad. A toto ty, Aleš a Sany podporujete.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

Já to nevidim takhle jednoduše.Já zas slyšela že Rusko nechtělo mít Nato u hranic a z toho ten konflikt začal vznikat.A taky se tam ve 2014 stali zvěrstva na Ukrajině, mezi pro americkýma ukrajincema a pro ruskýma.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 13:01)

No tak když jsi to slyšela...a ona Ukrajina je v NATO? A jiné státy kolem Ruska v Pobaltí členem NATO nejsou? Takže tam bude taky válka?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

Nerozumim jak to o jiných státech myslíš? Ukrajina v Nato neni ale americký vojáci jsou u nich i tak a rusum se to nelíbí že nedodrželi nějakou dohodu a rozšiřují se až na Ukrajinu.Z toho ten konflikt nejspíš začal vznikat.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

miluno, najdi si co jsou to pobaltské státy, které jsou členy NATO a sousedí s RSFR. Když se něco nebude líbit Rusku, tak se tam může Rusko rozšiřovat a vést válku a zabíjet lidi?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

Tak denacifikace už neplatí?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

A když se Rusům něco nelíbí, tak zemi napadnou, to máš pravdu. Proč by nemohli být na Ukrajině američtí vojáci, pokud tam jsou, když s tím Ukrajina souhlasí?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 14:01)

A jestli porušili tim nějakou dohodu? Třeba to holt nedělá dobře dvě velmoci vedle sebe.Líbilo by se američanum kdyby jim rusové vlezli k hranicim a vytvářeli základny u jejich hranic? Jak by reagovala Amerika? Tim se nikoho nezastávam ale snažim se pochopit proč to nedělá dobrotu dvě velmoci vedle sebe.Asi i kvuli vlivu a území.Prostě je to nějak v prdeli a asi timhle způsobem řešit vše válkou dopadneme všuchni špatně:'(

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

Nejblíže k třetí světové válce byl svět, když SSSR začal vozit rakety na Kubu. Tzv, Kubánská krize. Nebýt J. F. Kenedyho, tak už tady nejsme. To je k tomu, co si mohou, nebo spíše nesmí, vůči USA dovolit Rusové. A opačně to možné je?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

Jo, ty by museli mít Rusáci J.F.K. a ne zločince.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Přesně

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 15:01)

Miluno, když bude tvůj soused na patře roztahovačný, nějak to zvládneš. Ale jakmile ti vleze do bytu, rozseká ti topení, dá ti pár facek, znásilní dceru, tak to už nedáš a začneš se bránit. A budeš moc ráda, když ti druzí sousedé pomohou. Nebo se mýlím?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

To taky neni tak jednoduchý.Nejdřív si musíš uvědomit že v tom bytě bydlí rodina a v té rodině má toho souseda někdo rád a někdo ne.Že ani ta rodina nedrží při sobě.

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 16:01)

Proto ten, kdo toho souseda má z rodiny rád, tak k němu půjde na návštěvu a bude se s ním bavit u něj doma. Ne že soused napadne celou rodinu a zabaví jim byt.

Reklama

Přidat komentář