Reklama

plenková disciplína

Host (Ne, 29. 1. 2023 - 15:01)

Naďo alias Lenko Plenko, zalez pod duchnu a neotravuj

Lenka (Ne, 29. 1. 2023 - 14:01)

My u syna 14 let bohužel už a chce taky stále zatím nosit plenky tak dávám přednost latkovym plenkam ale od značky bobanek a punčocháče nosí také pod tepláky či kalhoty on chtěl abych mu dala plínky tak je nosí také dávám ještě do těch plenek vždy 4 látkové pleny tyto plenky dlouho vydrží tak je má a konfekční velikost má 130 až 150 takže punčocháče a zimní kombinézu stále oblékne...

Naďa (Ne, 29. 1. 2023 - 14:01)

Co syn 11 let začal nosit plenky většinou na spaní dávám pouze látkové pleny 80x80 vždy 4 až 6 látkových plen a pvc kalhotky ty jsem objednala v in TeXu Jana rubcova ale občas chce mít pleny i přes den jako např dneska ráno když jsem mu sundavala špinavé pleny tak chtěl po mne abych mu pleny dala čisté látkové tak co chtěl tak dostal ale dala jsem mu i punčocháče. Tak mne čeká další přebalování ale já to vzladnu tak jsem s ním zašla dnes do drogerie a koupila jsem mu ještě jednorázové pleny ty největší byly tam drynites ale i bambo plenky do 20+ kq tak jsem mu vzala 4 balíky rovnou ale teď před chvílí jsme přišli tak ted bude přebalování a dostane ty jednorázové zn. BAMBO ale dám i radši 2 látkové pleny pro větší jistotu venku mne říkal že se pokadil a pocural tak ho celého umyji a dám mu ty pleny když si je vyžaduje ale na noc nebude mít jenom plenky ale i dudlík a kojeneckou lahev se sunarem já mu dám udělám s něj malé děcko které bohužel ještě nosí plenky a veškeré dětské oblečení měli ve výprodeji Sunar sice 3 tak ho dostane také a 17 hodin ho prebalim a punčocháče dostane také čisté a kolem krku mu ovazu látkovou plinu jako bryndák a bude dudat hezky s láhve a na řetízek dostane dudlík a pak může jít rovnou spát...

simona (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Ahoj, u dcerky delám plenkovou abdukci tak asi na 25 cm, máte také zkušenosti. piste na [email protected]

Lenka (St, 25. 1. 2023 - 10:01)

Syn mi marodi a doma nosí punčocháče ale pod nimi nic nemá tak jsem mu řekla až si vezme plínky sám a poslechl vzal si je ale na lepitka mají elastické pásky ale samozřejmě že si plinku nasadil špatně aby mi řekl abych mu plenky upravila tak to ne když čůral tak to šlo mimo plenu tak teď jsem ho nahnala do koupelny se umýt a já mám v pokoji připravené už 4 látkové pleny a pvc kalhotky a dostane místo punčocháču větší dupačky či overal tak už je hotový umyty tak mu jdu dát plenkovou osušku tam ho otru a pak do ní zabalím a donesu si ho do pokoje a dám mu pleny látkové s pvc kalhotky tak už volá abych mu dala ručník či osušku. Tak jsem ho prebalila už a dostal ty 4 látkové pleny s jednorázovkou nakonec a čisté punčocháče jelikož musím na větší nákup tak si ho vezmu sebou a dostane ještě zimní kombinézu aby nenastydl ještě více akorát si od sousedky musím půjčit autosedačka jelikož on v ní ještě musí být bohužel jelikož mu je 7 let tak ji stále používá.!!! On jí má kvůli tomu že je postižený a je neklidný děcko ta naše má šest pásu a sousedky pouze tři přes ramena a stahuje se mezi nohama. S tou naší odjel přítel do práce.. Mám pro něj i invalidní vozík tak ho do něj usadim a půjdeme sólo stejně musíme vyzvednout 2 balíky jednorázovych plen a vlhčené ubrousky atd a něco pokoupim já v obchodě a pak mi přítel nakoupí...

simona (St, 11. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj děláte někdo na noc také abdukci? mužeme popovídat [email protected]

Host (St, 11. 1. 2023 - 23:01)

zase ti začíná hrabat že ?

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 18:01)

AB

Mila (Ne, 8. 1. 2023 - 08:01)

Včera oba kluci běhali venku v plenkách a punčocháčich byli pouze na zahradě tak to šlo starší se stále pomocuje do postele ale jinak je zdravý a mladší je postižený ADHD takže na doporučení lékaře musím dávat hold pleny zatím dávám přednost latkovym plenkam ale od značky bobanek jsem jim koupila svrchní kalhotky se vsitou plenkou mají oba S a klukům tyto plenky jsou a do nich dávám každým 3 látkové pleny ale mám i svrchní kalhotky bez vsite plenky ty jim dávám pouze na noc se 4 látkovimi plenky teď jsem kluky akorát prebalila a jsou spokojeni oba dva. Ono to bylo takto ten mladší co musí nosit plenky tak se ozval ten starší že by plenky chtěl zkusit tak zhruba před týdnem jsem mu je dala na noc a ráno byl mokrý a posrany tak že jsem mu ty pleny radši dala a do školy nosí plenky také seni natahovací jsou podobné jako dry nites pod trenky a punčocháče pod kalhoty mu nikdo nekouká ale on má tu výhodu když škola je v kině či divadle a zrovna se mu chce čůrat tak to udělá do plenek a tyto plenky jsou hodně savé takže není skoro znát že je pocurany a většinou se školy domu přijde už i pokadeny tak doma se potom vysvlekne úplně do naha a sundá si plinu a dá do pytlíku a do toho koše na pleny a nasadí si čistou pí umytí a čeká až ze školy přijdu s druhým synem toho musím každý den vyzvedávat sama starší domů to zvládne toho musím doma pak vysvlect a pak ho umýt a prebalit do čistých plenek ale už dávám rovnou látkové pleny se svrchnimi kalhotky ale mladšímu je dám přes plenky také oni seni neprotekaji ale má je pro jistotu radši a doma kluci chodí v punčocháčích ten mladší chodí do 3 třídy a je spíš na na věk miminka takto ho ta nemoc postihla a jdu dělat snídani jednomu normálně a druhý ji má bohužel v kojenecké lahvi samozřejmě že ten mladší toho vždy musím i krmit ale záleží jak kdy když byl v nemocnici tak mu dávali také kojeneckou lahev ale většinou s ní dudal sám ale doma ho většinou radši krmim ale nejdřív dostane brindak jinak by to bylo všude..

Jedni z vás! (Pá, 6. 1. 2023 - 23:01)

V neděli jdeme se ženou a dcerou do kina na Kocoura v botách. Máme v plánu jít nejdříve do restaurace, kde se najíme, pak dáme na záchodě plenku a půjdeme na film.
Možná vezmeme i dudlík a dáme jí ho až se zhasne. Zkuste tipovat - Kolik je holce?

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 13:01)

Tipuji 9 let

Jedni z vás (Po, 9. 1. 2023 - 16:01)

Je jí 5 let! Mimochodem ani tolik neprotestovala při oblékání pleny a v kině se jí při filmu po víc jak půl hodině začalo chtít čůrat a tak jsem slyšel jak manželka jí něco šeptá a pak byl klid. Dudlík jsme vytáhli skoro až na konci filmu na chvíli když se snědl popcorn a nakonec jsme si vedli domů lehce naštvanou holčičku s mokrou plenou!

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 08:01)

Proč byla lehce naštvaná? Film se jí nelíbil nebo nechtěla dudlík?

Jedni z vás (Čt, 12. 1. 2023 - 21:01)

Nebylo jí moc příjemný ťapkat s mokrou plenou.

Host (So, 7. 1. 2023 - 13:01)

Netypuj, to jsou 40letí uchylové

Urušulen (Po, 2. 1. 2023 - 21:01)

Jestlipa by pomohlo dávat pleny recividistům, notorickým zlodějům, by je soud potrestal být v plenách

M (Út, 16. 8. 2022 - 10:08)

Nemusíš být postižené dítě ale bohužel se to stane že se dítě v 16 letech pomocí do postele a jaké pleny ti dává látkové či jednorázové pleny a dáváš si plenky sám a nebo tě občas i prebali. Já vždy synovi na večer připravím u postele jednorázové či látkové pleny aby si vybral sám jaké chce mít na noc je mu už 13 let a stále se bohužel pocurava do postele tak jsem mu řekla že mu na noc budu muset dávat pleny a od jisté doby nosí plenky jak doma tak i venku stále večer má vše připraveno na posteli ale vždy mne řekne že radši si vezme jak látkové pleny s jednorázovkou a větší gumové kalhotky a sehnala jsem pro něj větší overal tak že musím vše nasadit já osobně jak plenky tak i overal ale nejdřív ho namazu dětským olejem a zasypu dětským pudrem a 2 látkové pleny mám už na jednorazovce a trochu ho nadzvednu a plenky pod něj položím a pak prelnu mezi nohama a vše upravím a na konec dám i radši gumové kalhotky a pak už overal má jináči se zapínáním vzadu a spí pak jako mimino krásně až do rána. A ráno se probudí až tak v 10 hodin teď Zachvili ho budu muset celého vysvlect a sundat špinavé pleny a celého umýt a potom chlapec půjde semnou na nákup ale ten bude malý skoro všechno pro něj jako např pleny jednorázové ale kouknu se na silnější pleny až nemusím dávat i látkové pleny s jednorázovkou a gumovimi kalhotky dnes bude i malá příprava do školy ale už dávno chodí do speciální školy jelikož větší dítě nevezmou do normální školy když nosí plenky to zase bude v pohodě obuvnictvi jak zase prodavačky nás budou posílat do chlapeckeho oddělení ale já s ním musím do dětského oddělení jelikož má stále malou nohu 31 až 34 podle toho jaká to je obuv ale já jsem si objednala dětské vasky ty mne přijdou do obuvi tak si je rovnou zkusí ale už jdu na něj a příště bude pokr.

Vašek (Po, 15. 8. 2022 - 20:08)

a co je abdukce. Mě je 16 ale máma mi dává pleny protože se někdy trochu pomočím ale nejsem postiženej

simona (Po, 15. 8. 2022 - 07:08)

ahoj máte také někdo zkušenosti s abdukcí, napište na [email protected]

Bouše (Po, 15. 8. 2022 - 18:08)

Simonka a její abdukční vložka už tady dlouho nebyla, že? Pozor, je to uchylačka !

Reklama

Přidat komentář