Reklama

Neholim si prirozeni. Jsem uz jedina?

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 11:01)

Jo a ty chlupaté s mizernou hygienou jich tam mají plný prales.

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 09:01)

jasně některá holka se radši holí některá je ráda chlupatá a zrovna tak to máme mi chlapi někteří mají rádi holé ale já patřím mezi ty co mají rádi chlupaté

Michal (St, 25. 1. 2023 - 10:01)

Anonyme, evidentně jsi staršího věku a zvyklý na to, nebo na to nějak vysazený. My jen tvrdíme, že vyholená je i praktičtější jak na "údržbu" po WC tak i při lízání. Mně se tedy "koště" lízat nechce.
Ale podle vkusu každého soudruha
...

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 01:01)

Ale kunda je prece od toho, aby byla pochcana, to je snad normalni ne?? A stokrat lepsi pochcana nez vyholena, to se snadno behem minuty umeje. Ale zpizdena holota, tam to muze trvat hodne dlouho nez ji to poradne doroste.

Karel (St, 25. 1. 2023 - 07:01)

No jasně. Ale zarostlá kunda je hnus. Už nejsme opice.

Ctitel Kyla Cole (Čt, 26. 1. 2023 - 05:01)

To je smiešne, píšeš tu že už nie sme opice, a pritom vyholovanie je tu len posledných pár rokov keď reklama začala tlačiť na stádo manipulovatelnych konzumentov a vymyvat im mozgy o holení.
Pozri si napríklad cez Google playboy playmates, historicky prvá vyholená je až zo septembra 2001. Len podotýkam že na Mesiaci ľudstvo bolo už v roku 1969.
Supermodelku Kylu Cole si bez jej rozkošných sexy chlpkov nedokážem ani predstaviť .
Vy čo stále propagujete len vyholovanie ste iba nešťastným produktom neustáleho masívneho masírovania mozgov cez reklamu a médiá od cca roku 2000.

Návštěvník (Čt, 26. 1. 2023 - 07:01)

Hele a není jedno kdo jak si to udělá?

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 23:01)

Hnus jsi ty, kdyz takto mluvis o prirozenem zenskem tele.

Michal (Út, 24. 1. 2023 - 09:01)

Jasně, že měla...

A že se to mění zpátky? A kde prosím? Jen Vaše zbožné přání... Maximálně pár žen, co jsou líné a tak si to ospravedlňují vším možným... A taky co se týče Japonek, tak je to možné, ale tam si třeba uvědomit, že ony mají daleko míň ochlupení jako my tu...

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 11:01)

A to odpovídáš na co?

Michal (Út, 24. 1. 2023 - 13:01)

"A to už ani nevím, jestli by jí neměla počůranou" a také "V Japonsku se zeny dole neholi a nikdy se tam neholily" a "Dekadence společnosti je spíš vyholování, které naštěstí už ustupuje"...

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 07:01)

pokud mi nějaká holka dovoilla sáhnout jinam než na záda prsa a prdelku tak právě to prodírání houštím mě na tom nejvíc bavilo

Michal (St, 18. 1. 2023 - 13:01)

Zažil jsem jedno i druhé, ale osobně neoholené přirození nemusím... nelíbí se mi to ani esteticky, často je z toho jemně cítit moč - podotýkám i při čistotné ženě (prostě logicky vždy snadněji setřeš a udržíš v čistotě v kuchyni hladký talíř jako smeták...) a dělat takové ženě orální sex je za trest... To že si nechá nějaký upravený porost na pahorku, nějaký tvar, OK, ale kolem pysků ne, to fakt nemusím...

Karel (St, 18. 1. 2023 - 13:01)

No já si taky myslím, že stydké pysky a štěrbina se daleko lépe vytírají po močení, když jsou vyholené než chlupaté. Vyholovaly se už starověké egypťanky a římanky. Asi věděly proč. To až pád Říše římské a celková barbarizace společnosti přinesla úpadek i v tomto směru.

Návštěvník (St, 18. 1. 2023 - 18:01)

Však probíhá úpadek společnosti a tak se zase prosazuje ten nesmysl neholit se. Třeba v Japonsku teď frčí bydlení bez koupelen, dojdou si občas do veřejných lázní. To musí být smrad jak na zámku v dobách minulých. Asi v sobě fakt nachází mnoho lidí kořeny v opicích a hygiena je pro ně cizí slovo.

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 14:01)

V Japonsku se zeny dole neholi a nikdy se tam neholily. Dopln si prehled a jestli se neveris, vyhoogli si to. Japonci nemaji radi zbytecnosti a tam vyholovani spodku nepochybne patri.

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 17:01)

Ano, Japonsko je zvláštní země ve všech směrech, už jen to blití při sexu je "super". Zase ale mají srandovní sexuální soutěže.

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 14:01)

Nesmysl je prave holit se protoze to k nicemu neni a slouzi to akorat pedofilum. A s tim oralem porad argumentovat uz je trapny. Delate, jakoby jste lizali kazdy den.

Návštěvník (So, 21. 1. 2023 - 17:01)

Jo, skoro každý den a prodírat se tím houštím by byl pěkný hnus. Jsme snad opice? Dekadence společnosti jak vyšitá. V zájmu sodovkového plynu a nové doby se nebudeme holit a kašleme na hygienu a budeme jako smradlavé opice. Hurá, udržitelný rozvoj, zpět na stromy. Ale ono vlastně už je vše jedno, každý šuká s mobilem a když už nějaká ženská chce, tak nechce sex, ale prachy, tak vlastně proč se holit.

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 10:01)

Nazdar "sodovkovej plyne". To je hrozny ze takovi dementi jako ty maji volebni pravo a moznost vyjadrovat se k tematum. To je holt stinna stranka democracie.

Reklama

Přidat komentář