Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Petr. (St, 25. 1. 2023 - 18:01)

Už babičce. Škoda, že Vám tolik, ale rozum máte na 5.let nebo na úrovni slepice.

Magda (Út, 24. 1. 2023 - 16:01)

Také synovi pomáháte? Nenechám ho aby se prznil sám. Vždy mu ho vyhoním já.

Věra (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

Kam mu ho vyhoníš do dlaně?

Magda (Út, 24. 1. 2023 - 19:01)

No většinou do dlaně nebo ho nechám stříkat mě do pusy. Nechci nikdy to jeho sperma nevyužít. Má hodně malého. vždy mu ho mezi dvěma prsty vyhoním, sperma uklidím omyji mu ho a zavřu si toho jeho pindíka do klícky (pásu cudnosti) aby mi sám nezlobil.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 23:01)

Co to tady je zase za blbku, je mu 5 a už stříká.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 23:01)

A už zasunul do tvé kundicky

Magda (Út, 24. 1. 2023 - 23:01)

Už jo. A pěkně se do mne vystříkal, myslela jsem, že umřu blahem. Naštěstí beru anťas proti početí. Je to můj miláček.

Magda (Po, 23. 1. 2023 - 15:01)

Hlídám si ho vždy když už se hezky vystříká tak mu toho pindíčka umeju a zavřu si ho do klícky aby mi sám nezlobil. Má zákaz dělat si to sám.

(Po, 23. 1. 2023 - 16:01)

Jestli máš ráda mladé kluky, tak se klidně nabídnu, rád posloužím

Magda (Po, 23. 1. 2023 - 17:01)

Musel bys mít maličkého pindíka jako má můj krásný syn. Kolik je ti let?

Honza (Út, 7. 2. 2023 - 12:02)

Majda je mi 14 mam 14cm

Magda (Po, 23. 1. 2023 - 11:01)

Taky některá máte syna s velmi malým pindíkem a vzrušuje vás to? Úplně vlhnu když vidím stát toho malinkého šuldu

Z (Po, 23. 1. 2023 - 16:01)

Z

Návštěvník (Čt, 12. 1. 2023 - 10:01)

Syn mě vzrušil a potom při masturbaci mě pristihl. Prilehl ke mě a naléhal tak dluho až jsem podlehla. Syce jsem sama ale to trvá déle a chci to ukončit. Pokud se vám to stalo jak jste to vyřešily? Poraďte mě. Děkuji Bára.

David (Po, 23. 1. 2023 - 10:01)

Jak tě vzrušil?

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 19:01)

Často masturboval a já jsem nikoho neměla. Pořád mu stál. Nedalo se to přehlédnout. Bára

Marta (Čt, 19. 1. 2023 - 19:01)

No určitě je takový vztah nepřípustný a divný. Ale co dál? Problém bude že on v tom asi bude chtít pořád dál pokračovat a Vy sama si pořád nebudete jistá tím jak to v tichosti a hlavně v tajnosti definitivně ukončit. Bude to asi velmi nesnadné ale měla by jste to už konečně začít nějak radikálně řešit.

Hi (St, 11. 1. 2023 - 19:01)

Tvl. To jsou tady řachy. Se z mámou chechtáme jako krávy.

Marta (Po, 9. 1. 2023 - 17:01)

O Silvestru přišel můj devatenáctiletý syn domů už ve 23 hodin. Úplně opilí a nasraný. Ptala sem se ho co se stalo ale jen mi odsekl abych se nestarala a šel do svého pokoje. Udělala jsem nějaké jednohubky a šla mu nabídnout. Nevěděla jsem jestli už nespí a tak jsem potichu otevřela dveře. Ležel nahý na posteli a honil si piňďoura. Když mě uviděl vyskočil a začal křičet proč neklepu . Vzal mi talíř z ruky a hodil ho na křeslo. Potom mě chytil za vlasy a dost surově mě přinutil abych si klekla. Byla jsem vyděšená a nezmohla se na žádný odpor. Měla jsem jeho ztopořený ocas přímo před očima. Místo toho abych mu vynadala jsem jen otevřela pusu . Strčil mi ho tam a já ho kouřila. Místo zděšení jsem cítila jak vlhnu. Když se udělal pustil mě a placnul sebou na postel. Já se zvedla a šla pryč. V rozkroku mi čvachtalo takže moje cesta vedla do ložnice a udělala jsem si to robertkem.

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 19:01)

Já jsem asi v tomhle věku byl na Silvestra doma s mámou sám, koukali jsme na TV. Ona usnula a já jsem jí chtěl o půlnoci vzbudit pusou, abychom si připili a dostal jsem takovou pecku, že jsem nevěděl, která bije. Jsi Marto hodně tolerantní a já bych to se synem taky neřešil. Oba jste měli slabší chvilku a je lepší o tom nemluvit, hlavně pokud se to nebude opakovat. Oni kluci, možná i holky, když jsou nadržení, tak jsou jiní.

Reklama

Přidat komentář