Reklama

Jak často potřebujete sex v 57 letech?

Karla (Po, 23. 1. 2023 - 09:01)

Již jsme s manželem od loňského roku v penzi a mohu říci, že tak často jako teď jsme nesouložili ani za mlada. Manžel zatím nemá problém s erekcí a já po přechodu se nemusím trápit s antikoncepcí, jen se někdy ráno musím jít osprchovat když mi tam vytéká sperma nebo se lepí po těle.

Helena (Út, 24. 1. 2023 - 14:01)

Závidím vaší manželce stálou chuť, já sice s manželem také souložím, ale jenom z důvodu, že on chce stále, téměř denně a já jen spovinnosti, mě to již nějak nevzrušuje. Dřív jsem to děsně prožívala i docela hlučně.
Pokud jsme zatím zdrávy a manžel to chce, tak mu vyhovím.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 08:06)

Já bych v 70ti šukal denně.Jenže nemůžu,žena má povislou dělohu.Tak alespoň lízám píču a žena mi kouří čůráka.

Lenka (Ne, 5. 6. 2022 - 21:06)

Je mi 55 a sex tak třikrát za tyden.Manžel je o 5 let mladší takže tam zatim problémy nemáme :-)

Jana (Ne, 5. 6. 2022 - 21:06)

Zdravím všechny, moje zkušenost je taková, že do šedesátky jsme souložili tak třikrát v týdnu, teď po šedesátce tak jednou týdně někdy ani ne. Já bych mohla, ale u manžela se musíme více snažit, aby se postavil.

Tom (Ne, 5. 6. 2022 - 11:06)

I mojí maličkosti je 57 roků a co se týče sexu s babičkou ta ten mám v průměru jednou za osum dnů a protože mi to nestačí tak v půlce si to musím udělat sám.Nejsem sobec a tak abych babču potěšil a přived k orgasmu tak musím použít viagru.Hold nejsem už nejmladší.Sex je totiž potřeba v každém věku.

Mladší (Ne, 5. 6. 2022 - 10:06)

Moje "starší" kolegyně si nyní sex užívá mnohem intenzivněji a s velmi silnými prožitky, které prý v mládí nikdy nepoznala. Říká mi, když už nemusíš, ale chceš je to úplně o něčem jiném. Tak se mám na co těšit, jsem o hodně mladší než ona a dost jí závidím.

Miloš (Ne, 5. 6. 2022 - 06:06)

Mám 57, žena o 3 méně a xexujeme prakticky každý den. Mnohem lepší než za mlada, víme co chceme, jak to chceme, kam to chceme a myslím, že maximální uspokojení u obou.

? (So, 4. 6. 2022 - 18:06)

Tak já marně hledám starší ženu na pravidelné schůzky která by chtěla mladšího milence

Hanka (So, 4. 6. 2022 - 09:06)

Mně je tedy zatim “jen” 54 ale sex vyžaduju 3-4x týdně.Minulý měsíc jsem navíc zjistila že mám na chodidlech a prstech u nohou erotogenní zóny tak partnera směřuju i na ně :-)).Když to koneckonců sám objevil tak o to lepší :-)

Vašek (So, 4. 6. 2022 - 05:06)

Je mi 60 roků a s pomocí viagry stále křepčím s ženami různého věku někdy teda i za úplatu jednou týdně už pět roků.

Bára (So, 4. 6. 2022 - 00:06)

Již brzy budu mít šestý křížek a chuť na sex mám stále. Teď sedím ještě u počítače a manžel již leží, ale půjdu zaním a pokud je mu postaví, tak budeme souložit, jinak jen mazlit. Na erekci žádné prášky ani přípravky nepoužívá.

Arnošt (Ne, 29. 5. 2022 - 20:05)

Mám rovných 57, erekce a sex? 0.

Petra (Ne, 29. 5. 2022 - 21:05)

Mám 55 a něco, masturbuji denně, ale sex s chlapem nemám.

Návštěvník (Ne, 29. 5. 2022 - 21:05)

A proč?

Petra (Ne, 29. 5. 2022 - 22:05)

On už nemůže a je kardiak, tak se Viagry bojí.

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 07:05)

A najit si bokem nejakého milence?

Návštěvník (Ne, 29. 5. 2022 - 17:05)

Tohle je moje současná manželka a potřebuje to neustále, jsem již vymačkaný jak citron.https://www.itemfix.com/v?t=3wwxad

Návštěvník (Ne, 29. 5. 2022 - 17:05)

V 57 potřebuji téměř každý den, jen ta moje po posledním porodu před 21 lety prohlásila, že už nikdy, děti máme, tak co by se namáhala, když je to k ničemu. To pak člověk zírá, co si vzal za divnou babu, do té doby kdykoliv a kdekoliv, všechno je jedno, hlavně šukat i 4x denně a i při krámech. Tak jsem si říkal, jaké mám štěstí a ono kulový. A co teď? Zbývá ruční práce tajně, jednou mě chytla a vynadala mě, co jsem za úchyla a za prase, že se snad dokážu ovládat. Je snad její problém, že se změnila na jeptišku.

Návštěvník (Ne, 29. 5. 2022 - 18:05)

Ta moje když mne přistihne při onanii mi taky říká, že jsem úchyl, ale nemyslí to vážně. Ráda se podívá a často chce abych se dovyhonil v ní. Vždycky jí rád vyhovím. S ní je to mnohem lepší. Čím je starší, je to stále méně často.

Reklama

Přidat komentář