Reklama

Jak často potřebujete sex v 57 letech?

Pavel (Ne, 22. 1. 2023 - 23:01)

Rád bych měl sex třeba alespoň jednou za týden, jen už v tomto věku mě dost omezuje mé vlastní tělo. Moc mi to tam dole totiž nefunguje... Je celkem svátek, když se mi postaví tak, že mohu manželku obšťastnit.

Antonín (Po, 23. 1. 2023 - 07:01)

Je to těžké, je mi 63 roků již jsem sám, ale chuť na sex mám stále, i fyzicky bych to dal, tak zatím mi zbývá tak, že si to jednou za týden udělám sám rukou a sperma vystříkám do kapesníčku nebo pokud chci ještě nějaké větší vzrušení, tak si pustím nějaké P, na penis si natáhnu kondom a masturbuji s tím kondomem a vystříkám se do něho. Uvažuji i o nějaké té umělé panně nebo vagině. Nemám s tím zkušenost a bojím se že budu zklamaný, protože jsem byl zvyklý na krásný sex s manželkou.

Jaroslav (Po, 23. 1. 2023 - 08:01)

Také na tyto stránky vstupuji. Byl jsem na tom podobně jako Vy, již nějaký rok bez manželky a fyzicky dobře se stálou chutí na sex. Trvalou přítelkyni jsem neměl a pokud náhodou někdy došlo na nějaký krátkodobý vztah, tak tam toho sexu také moc nebylo. Na radu zde diskutujících jsem si pořídil silikonovou pannu, ne nafukovací a mohu potvrdit, že je to velice vrušující a vždy se hezky uspokojím. Jen potvrdím, že příjemná živá je, ale opravdu příjemnější, navíc pokud vám to ještě udělá i ústy, tak to nemá chybu.

Karla (Po, 23. 1. 2023 - 09:01)

Již jsme s manželem od loňského roku v penzi a mohu říci, že tak často jako teď jsme nesouložili ani za mlada. Manžel zatím nemá problém s erekcí a já po přechodu se nemusím trápit s antikoncepcí, jen se někdy ráno musím jít osprchovat když mi tam vytéká sperma nebo se lepí po těle.

Helena (Út, 24. 1. 2023 - 14:01)

Závidím vaší manželce stálou chuť, já sice s manželem také souložím, ale jenom z důvodu, že on chce stále, téměř denně a já jen spovinnosti, mě to již nějak nevzrušuje. Dřív jsem to děsně prožívala i docela hlučně.
Pokud jsme zatím zdrávy a manžel to chce, tak mu vyhovím.

Návštěvník (Út, 7. 6. 2022 - 08:06)

Já bych v 70ti šukal denně.Jenže nemůžu,žena má povislou dělohu.Tak alespoň lízám píču a žena mi kouří čůráka.

Lenka (Ne, 5. 6. 2022 - 21:06)

Je mi 55 a sex tak třikrát za tyden.Manžel je o 5 let mladší takže tam zatim problémy nemáme :-)

Jana (Ne, 5. 6. 2022 - 21:06)

Zdravím všechny, moje zkušenost je taková, že do šedesátky jsme souložili tak třikrát v týdnu, teď po šedesátce tak jednou týdně někdy ani ne. Já bych mohla, ale u manžela se musíme více snažit, aby se postavil.

Tom (Ne, 5. 6. 2022 - 11:06)

I mojí maličkosti je 57 roků a co se týče sexu s babičkou ta ten mám v průměru jednou za osum dnů a protože mi to nestačí tak v půlce si to musím udělat sám.Nejsem sobec a tak abych babču potěšil a přived k orgasmu tak musím použít viagru.Hold nejsem už nejmladší.Sex je totiž potřeba v každém věku.

Mladší (Ne, 5. 6. 2022 - 10:06)

Moje "starší" kolegyně si nyní sex užívá mnohem intenzivněji a s velmi silnými prožitky, které prý v mládí nikdy nepoznala. Říká mi, když už nemusíš, ale chceš je to úplně o něčem jiném. Tak se mám na co těšit, jsem o hodně mladší než ona a dost jí závidím.

Miloš (Ne, 5. 6. 2022 - 06:06)

Mám 57, žena o 3 méně a xexujeme prakticky každý den. Mnohem lepší než za mlada, víme co chceme, jak to chceme, kam to chceme a myslím, že maximální uspokojení u obou.

? (So, 4. 6. 2022 - 18:06)

Tak já marně hledám starší ženu na pravidelné schůzky která by chtěla mladšího milence

Hanka (So, 4. 6. 2022 - 09:06)

Mně je tedy zatim “jen” 54 ale sex vyžaduju 3-4x týdně.Minulý měsíc jsem navíc zjistila že mám na chodidlech a prstech u nohou erotogenní zóny tak partnera směřuju i na ně :-)).Když to koneckonců sám objevil tak o to lepší :-)

Vašek (So, 4. 6. 2022 - 05:06)

Je mi 60 roků a s pomocí viagry stále křepčím s ženami různého věku někdy teda i za úplatu jednou týdně už pět roků.

Bára (So, 4. 6. 2022 - 00:06)

Již brzy budu mít šestý křížek a chuť na sex mám stále. Teď sedím ještě u počítače a manžel již leží, ale půjdu zaním a pokud je mu postaví, tak budeme souložit, jinak jen mazlit. Na erekci žádné prášky ani přípravky nepoužívá.

Arnošt (Ne, 29. 5. 2022 - 20:05)

Mám rovných 57, erekce a sex? 0.

Petra (Ne, 29. 5. 2022 - 21:05)

Mám 55 a něco, masturbuji denně, ale sex s chlapem nemám.

Návštěvník (Ne, 29. 5. 2022 - 21:05)

A proč?

Petra (Ne, 29. 5. 2022 - 22:05)

On už nemůže a je kardiak, tak se Viagry bojí.

Návštěvník (Po, 30. 5. 2022 - 07:05)

A najit si bokem nejakého milence?

Reklama

Přidat komentář