Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 09:01)

Lidovky: PRAHA - Vedení občanských demokratů vyloučilo ve středu večer ze strany kvůli závažnému porušení stanov radního Jesenice u Prahy Martina Langa, který na facebooku nabádal k zabití prezidenta. O rozhodnutí výkonné rady informovala mluvčí ODS Jana Havelková. Langovi prý vadí, že nemohl straně vysvětlit své postoje.
Zdroj: lidovky

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 09:01)

Vyloučili ho. A hodně rychle

Sany 11 (Ne, 29. 1. 2023 - 09:01)

No , ale to je zalostne malo, v porovnani jak s tim autobusakem, tak vlastne i s Lubosem. Oc je Lubos horsi?

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 09:01)

Rozdíl je v tom, že Lang to jen konstatoval, ale nikoho nevyzýval, aby to udělal. Luboš měl v té době 5000 fejs přátel a ti to sdíleli a tak se video dostalo k dalším tisícům lidí. Prostě můžeš říct cokoli, ale nesmí to být podnět pro ostatní, přímá výzva. Takto nějak mu to vždy soudce vysvětluje i u těch výzev vůči násilí na Ukrajincích. A stejně tak s tím Kubkem, oni to živě vysílali a přidávali se další lidi.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 09:01)

Jenže to je květen 2020, kdy to bylo něco ojedinělého. Pak začalo přituhovat. Dnes by zcela jistě dostal vyšší trest.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 22:01)

Podmínku na dva roky má teď. Za tohle mu původně hrozilo 15 let, takže 5,5 je úspěch. A pak má ještě ten soud s Kubkem.

-Aleš- (So, 28. 1. 2023 - 22:01)

To že Luboš všechno prosázel je jenom spekulace. A jestli jo, tak to asi nebyla nějak závratná částka vzhledem k tomu, že má statisícové dluhy. Volby byly jednoznačné, takže ani nejsem moc zklamanej. Kdyby byl rozdíl 2 nebo 3 procenta, tak by to bylo horší. Nelíbí se mi jakou cestou se Česko ubírá.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 00:01)

Věř tomu,že kdo vsadí 30 litrů na jeden zápas, ten v tom lítá. Kdybys znal jeho mamku a bratra, viděl bys to jinak.

Návštěvník (Ne, 29. 1. 2023 - 00:01)

Posledních 26 tisíc...Není to dobrý

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 18:01)

Tak Tomáš prohrál všechny prachy co vsadil. Tak to mi baví :))))

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 18:01)

On vsadil? Kde to psal?

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 19:01)

proč myslíš že chtěl Vaniše? Teď ho ty jeho kámoši proklínají. Tuboš je alkoholik a gambler.

Martina (So, 28. 1. 2023 - 17:01)

Ahoj, píšu z mobilu, příhlášená zatím nejsem. S volbou prezidenta jsem spokojená, teď uvidím, jak nový prezident bude plnit mé představy o slušném prezidentovi.
Ale....tři věci k tomu co jsem viděla.
1. Fiala a jeho vláda by konečně měla začít komunikovat s lidmi. U premiéra Fialy mi chybí kontakt s lidmi, ráda bych věděla, co vláda dělá. Pro mě je neviditelná a to je škoda.
2. Vidím, že běží titulky o žádosti Zelenského o stíhačky. Chápu proč. Ale štve mě to, je mi to proti srsti. Přeju si, aby prezidenti Evropy si konečně sedli a pokusili se donutit Z a P k mírovým jednáním. To si moc přeju....
3. Budu doufat, že do dvou, tří let tu vznikne silná sociální strana, která bude konkurovat hnutí ANO.
Přeji všem klidný víkend.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 19:01)

Jo jo Marťo souhlasím

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 15:01)

Je zajímavý tah, že když šli romáci k volbám kvůli sázkám na Babiše a to naštvalo spďáky a šli to rychle hodit Pavlovi

-Aleš- (So, 28. 1. 2023 - 09:01)

Čtyři lístky mu přinesli, to nevypadá na velký marketingový úspěch. Já jsem včera lístek s Pavlem dal do kapsy a paranoidně jsem ho vyhodil až doma do koše abych nezanechal stopy. Já mám z jeho voličů trochu strach. Kdyby vyhrál Babiš, tak určitě začnou svolávat demonstrace, kdežto v opačném případě se nic dít nebude. Celá společnost přijme výsledky demokratických voleb.

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 09:01)

Spíš voliči Pavla nejsou notorici.

Sany 11 (So, 28. 1. 2023 - 08:01)

Pavel na hrad za panaka rumu. Tak to budou asi kvalitni volici :Dhttps://prazska.drbna.cz/zpravy/politika/11067-hospoda-na-zizkove-rozdava-rum-za-babisovy-volebni-listky.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=882230&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Návštěvník (So, 28. 1. 2023 - 09:01)

Je to více čistě, než když B. vyzývá lidi, aby si na něj vsadili 1000,- a vyhrají 9000,- ale samozřejmě musí k volbám a vhodit mu to. Proč myslíš, že Luboš ho propaguje? Má na něj vsazené poslední prachy. A tak náhle volí celý Chánov poté, co si vsadili na výhru B. To ti připadá v pořádku?

raději bez nicku (So, 28. 1. 2023 - 07:01)

Četl jsem na diskusi: Ty tato? Co to je demokracie? To je Aranko, když bílí chodí do práce a my pro dávky. A nejsou pro to na nás zlí? Jsou. Ale to už je rasismus.

Reklama

Přidat komentář