Reklama

Sex s kondomem - ano nebo ne

Martin (St, 25. 1. 2023 - 12:01)

Jiří musím tě potěšit, že nejsi sám. Také jsem se musel ženit a druhá kámoška, že je také těhotná a když se děti narodily s rozdílem třech dní, tak mi bylo jasné i manželce, že ta kámoška otěhotněla stejně jako manželka, když jsme byli na společné chatě a holky jsme v noci střídali.

Petr (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Taky si je střídáme, sejdeme se buď u nás nebo u nich. A jedině bez a půjčování je běžné, moje přítelkyně si vodí i kamarádku. V létě se domluvily všechny tři a vysadili prášky a že jsou zvědavé, jak se urodí a která to bude mít s kým vědět nechtějí. Všechny tři jsou v tom. Přítelkyně se snaží přemluvit tu svoji kamarádku, aby se přestěhovala k nám, že ve dvou vše líp zvládnou.

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 18:01)

Ono to vše chce řešit v klidu, tak to prostě ujelo, no. Hlavně že jsou děti zdravé. Znám jednoho borce, co roznášel semeno a byly z toho občas i děti. Všichni se potom sjížděli na návštěvu a jezdili spolu na dovolené jako velká rodina. Jasně, je na to potřeba povaha, ale co nám pomůže rozvod, hádání se a vztekání, prostě se stalo a hlavně že jsou všichni zdraví a bez nějakých problémů.

Václav (Út, 24. 1. 2023 - 14:01)

Já nepoznal jak to je souložit s prezervativem. Co jsem začal chodit s manželkou, která byla moje první, jsme hned od začátku jeli na ostro a vždy jsem se uděl do ní. Pak již jen přerušovaná soulož a až do teď. Děti máme již větší a stále to vychází a pokud by to náhodou nevyšlo, tak jedno dítě by se do rodiny vešlo.

Eva (Čt, 19. 1. 2023 - 16:01)

Ale jdi ty, kdo umí a vyzná se, tak problémy nemá a proto jedině bez a miluji být naplněná.

samotar (Čt, 19. 1. 2023 - 16:01)

Ja jsem to zkousel pul roku,vysledek rozvod nemuzu mit deti.Tak kdyby nejaka mela zajem???

Návštěvník (Čt, 19. 1. 2023 - 17:01)

Že by Famfulík?:)

Návštěvník (St, 18. 1. 2023 - 19:01)

Do první holky jsem šel v šestnácti s kondomem. Jenže mi trvalo moc dlouho, než jsem ho naplnil a holka mne pak nechtěla, protože jí bolela prcina. Pak jsem souložil s dalšími bez kondomu. Když jsem měl jít na vojnu, tak jsem oplodnil holku, které se snoubenec z vojny vracel. Nic mi neřekla a vdala se za něj. Jenže všichni věděli, že dítě je moje. Od té doby jsem si dával pozor a všichni moji další potomci byli chtění a plánovaní a bez kondomů.

Petra (Po, 16. 1. 2023 - 14:01)

Za mlada jsem měla dost kluků a nepustila jsem mu zasunout pokud neměl kondom. Když se udělal a chtěli jsme souložit znova musel si nasatit nebo jsem mu ho nasadila, jinak se nesouložilo a jen jsme se líbali, kouřili nebo mi ji mohl vylízat.

Andrea (Út, 17. 1. 2023 - 17:01)

Já jich vystřídala a většinou bez, pěkně se musel udělat dovnitř, mám to tak moc ráda, je to takové intimnější a přirozené. Když jsem měla třeba dva nebo tři najednou, tak je to pěkný opruz je neustále hlídat a zdržování a tak jedině bez, tak si sex víc užiju.

Lenka (Út, 17. 1. 2023 - 17:01)

Já to jinak nepoznala než bez kondomu. Když jsem začala chodit s manželem tak to byl můj první kluk a hned jsme souložili bez kondomu a vždy se do mě udělal. Když jsme měli po pěti letech třetí dítě, tak jsem si nechala dát antikoncepci a souložíme stále bez a vetšinou se vystříká venku do ručníku, který máme stále v postely.

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 01:01)

Znal jsem jednu, která všechno chtěla jen s kondomem. Když jsem ho naplnil, tak si ho vymačkala do pusy, pak ho ještě obrátila naruby a ocucala.

Ala (So, 14. 1. 2023 - 21:01)

Kondomy neplní pouze funkci zabránění oplodnění.
Jsou i takové které přidají na prožitku svými výstupky.

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 21:01)

Jinými slovy: Když na to chlap nemá, použije rajcovní kondom.

Ala (Ne, 15. 1. 2023 - 22:01)

Právě naopak, je to příjemné občasné zpestření i v době kdy už není zapotřebí.
Výstupky jsou příjemné pro oba i když velmi příjemně potěší především ženu.
Vyzkoušejte, partnerka bude spokojená.
Doporučuji vyhnout se latexu, existují tenké bezlatexové s výstupky se kterým budete mít pocit jako naostro.

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 14:01)

Já kondomy nepoužívám, protože mi partnerky věří, že včas vytáhnu penis, ale moje matka si stěžovala na otce, že jí vroubkovaným kondomem vydřel pochvu tak, že se musela léčit a přerušit pohlavní aktivity. Je to možné? Já tomu nevěřím. Matka je dost hysterická a sexuálně přepjatá.

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 13:01)

Mám stálu partnerku a sme sex s prezervativom nie je nutný, napriek tomu keď ma svoje dni alebo je trosku viac nadrzana, dáme vrubkovany kondom a ide sa na vec. Ja síce absolútne nevnímam tie vrubky, ale ju to velmi rajcuje ;-) tak čo neurobím pre radosť a potešenie

Návštěvník (St, 11. 1. 2023 - 00:01)

Dievčatá sme postriedali aj my s kamarátmi, najstarší kamoš v partii mal holku, ktorá rada hulila, tak pri orále to nebolo nutne, ale kto chcel zasunúť, musel si natiahnut kondom.

Františka (Pá, 29. 7. 2022 - 12:07)

Jsem ráda, že mám sexuální život už za sebou. Vy mladí jste pěkní dobytkové. Z toho, co tady popisujete, se mi zvedá žaludek. Jdu si dát sladký dortíček a teplý čajíček, abych si spravila chuť.

Raubíř (Pá, 29. 7. 2022 - 13:07)

Nemusíme dělat to, co oni, ale určitě by sis to začla znovu pěkně užívat, věř tomu.

Reklama

Přidat komentář