Reklama

noční pomočování - enureza

Default User Image
Miroslav (Pá, 5. 1. 2024 - 16:01)

Je tu mrtvo

Miroslav (St, 23. 8. 2023 - 08:08)

Já trpím enurezou a je mě 42let

Markéta (Út, 11. 7. 2023 - 06:07)

Ahoj můj přítel trpí od dětství nočním počůráváním skoušeli všelijaké léky kapky nic mu nepomohlo vyšetření má také všechna za sebou a ne jednou na příčinu se nepřišlo.
Nosí na spaní plenkové kalhotky . Jsem sním už 15 let a nikdy bych ho kvůli tomu neopustila. I když je občas práce

Návštěvník (Po, 22. 5. 2023 - 10:05)

Zdravím, dcera (9 let a 4 měsíce) má tvrdý spánek a sem tam se jí stalo, že se v noci počůrala (cca 2 - 3 x do roka, někdy přímo do postele, někdy nestihla doběhnout), když to tak bylo ještě někdy v 7,5 letech, tak jsme zakázali pití 2 hod. před spaním. Max třeba lok dva vody, když má žízeň (a to ani ne často). A dnes v noci se zase (asi tak po roce) počůrala - komplet do postele. Vzbudila se v 5.15 s tím, že má mokré kalhoty (byl fakt velký mokrý flek na posteli, takže žádné učůrnutí). V těch 5.15 šla čůrat, takže předpokládám, že ta "nehoda" se jí stala mnohem dřív v noci. Byla z toho ráno hodně smutná. Po pravdě jsem z toho dost špatná, myslela jsem, že už to vymizelo a evidentně ne :-(

Eva (St, 24. 5. 2023 - 07:05)

Pokud se jí to stalo výjimečně,tak bych nedávala tomu pozornost, dítě se může počůrat kdykoliv, může se to stát i staršímu dítěti než je třeba vaše, dítě za to nemůže, může to být jak říkáte tvrdým spánkem, může to být stresem z nějaké vypjaté situace, může to předcházet nějaké nemoci, prostě cokoliv,pokud by se to samozřejmě dělo i nadále,tak k doktorovi, duté povzbuzovat,postel ochránit nějakou savou nebo igelitovou plenkou, popřípadě dítě zkoušet budit

Návštěvník (Pá, 17. 3. 2023 - 04:03)

Ten tzv. Tatínek je úchyl. Jako 99 % dalších na doktorce

Jana (Pá, 17. 3. 2023 - 07:03)

Takže ty patříš k těm 99%?

Emil (Čt, 19. 1. 2023 - 13:01)

Moje matka kdysi pracovala v domově důchodců a tam měli pleny skoro všichni nejen na noční pomočování, ale i na denní. A též na sraní jak ve dne tak i v noci. A nikdo to taky neřešil. Takže tak.

Marta (Út, 17. 1. 2023 - 14:01)

Dejte pokoj s látkovýma plenama. To je samé praní a když mám kluka skoro desetiletého, tak je blbý věšet plíny na balkoně, aby to každý viděl. Já dávám Seni kids junior a na to těsné boxerky s delší nohavičkou, aby neměl možnost si pod plenky sahat rukama.A vůbec se s ním o ničem nedohaduji, dostává je vždy na noc bez vyjímky, i když se už nehody stále snižují. Ale dokud budou, bude v plínách a nic si nevybrečí.

tatinek (St, 18. 1. 2023 - 08:01)

Ja uz potom prevlikani perin jednorazove plinky davam jen do auta nebo na lyze! Uz jen ta pohoda s dcerou mi za to stoji. A vyprat a povesit30 plinek ob 3 dny mi nevadi.A z lidi si nic nedelam.Tak nam na terase visi plinky co je komu do toho.Slzicky jsou tak max ze spatne znamky to pak sturmuje aby si to opravila.

Eva (Čt, 19. 1. 2023 - 12:01)

Souhlasím a taky neřeším věšení plinek a kalhotek,my jsme sice na vesnici,ale pokud je venku teplo,tak to pověsím na verandě a pokud to věším doma tak to mám v koupelně na šňůře, takže to není nikde vidět, akorát když máme doma nějakou návštěvu ,tak to taky už neřeším, určitě jim to došlo, že kluk asi nebude v pořádku, protože to poznali vždycky podle velikosti kalhotek,jinak mladej má i kamarádku, která o tom taky ví,ale vůbec se mu neposmívá a a ní ve škole to nikdo neví, takže kluk je v pohodě a je stim i smířený.kdo má dítě jakkoliv postižené,tak taky nikdo neřeší,jestli má,nebo nemá plinky, prostě to tak je. někdo potřebuje brýle, rovnátka a někdo zase plinky.

tatinek (Čt, 19. 1. 2023 - 16:01)

Evco dekuji za podporu! Obcas se sam sebe ptam zda to vse zvladnu,pak vidim dceru jak klidne spi!
A je jen jedna cesta "musis,, ma jen tatu.

Jana (St, 15. 3. 2023 - 09:03)

Chtěla jsem se vás jenom zeptat,jak je na tom teď vaše dcera, už je v pořádku?

tatinek (Pá, 17. 3. 2023 - 02:03)

Zdravim,dcera ma plinky stale,byla trochu nastydla tak jsem prebaloval i 2x za noc. uzivam s dcerkou prazdniny,prace pocka.Zjistil jsem ze me nejvic dobije dcery smich a kdyz spolu jen tak blbneme,a je nam vse fuk.

Jana (Ne, 19. 3. 2023 - 09:03)

Tak to je mi líto, že má dcera ještě takové problémy, dokáže se už přebalit sama,nebo se nechá,jinak používá stále látkové,nebo i jednorázové?

Pepa (Út, 17. 1. 2023 - 13:01)

Moje přítelkyně se jednou v noci nočně pomočila na kobereček před záchodem, když klečela u záchodové mísy a čekala, až začne zvracet.

Jana (Po, 16. 1. 2023 - 08:01)

Chčyju

Návštěvník (Po, 16. 1. 2023 - 09:01)

Další dement z tvrdým y

Lenka (Pá, 13. 1. 2023 - 14:01)

Máme již desetiletá dvojčata chlapce. Ten o hodinku mladší je trochu pomalejší a ještě potřebuje na noc plenky. Starší už dávno ne, ale manžel trvá na tom, aby měli plenky oba. A velmi důsledně to kontroluje. Když si sečtu, co bych ušetřila, kdybych dávala plíny jen mladšímu, protáčejí se mi panenky. Myslíte, že je správný postup mého manžela, který to dělá kvůli tomu, aby se jeden nad druhého nepovyšoval?

Návštěvník (So, 18. 7. 2020 - 11:07)

konečně něco nového

Reklama

Přidat komentář