Reklama

těsné džíny

Návštěvník (Út, 17. 1. 2023 - 16:01)

Kdyz ma zenska pekny zadek a ploche bricho, tak jsou uple dziny zatracene sexy.

Karel (Út, 17. 1. 2023 - 13:01)

Já nosím ségřiny roztrhané džíny v létě a jsou moc fajn a celé na těsno. I koupat se v nich dá v pohodě a bez problémů.

Nikola (Po, 16. 1. 2023 - 17:01)

Nosím jedině těsné džíny a mám jich kupu. Od hodně potrhaných po úplně netknuté. To samé džínové bundičky. Když se dívám, kam zase směřuje móda, tak je to děs a hrůza. Mám skvělého přítele a toho jsem přesvědčila, že vypadá líp v těsných džínách než v těch volných, které nosil do té doby a fakt v nich vypadá moc dobře. Moje dvě nejky nosí taky těsné džíny.

Jirka (St, 1. 3. 2023 - 12:03)

Ahoj já taky nosím střecove dziny jsou to super mít na sobě

Jirka (Út, 17. 1. 2023 - 06:01)

Ahoj nikol chceš mne vidět v džínách mám střecove dámské

Peťulka (Út, 17. 1. 2023 - 08:01)

A co třeba mě bys vidět nechtěl? A až bych na tebe vyšpulil zadeček, tak bys mě ty nádherně těsné džíny roztrhl a pohladil mou prdelku a potom bych je roztrhl já tobě a postupně by jsme ze sebe vše strhali a udělali by jsme si krásný den.

Jirka (So, 21. 1. 2023 - 09:01)

Já mám teď na sobě střecove dziny je to super oblečení

Jirka (Pá, 20. 1. 2023 - 04:01)

Já mám teď na sobě legíny kožené a fajn mít na sobě a dělají hezkou postavu

Jirka (Út, 17. 1. 2023 - 09:01)

A ty nosíš střecove dziny dámské já jo je super oblečení mít na sobě

Lenka (Po, 16. 1. 2023 - 13:01)

Těsné džíny, jsou pěkné na chlapech. Já nosím raději těsné, naleštěné latexové legíny, jsou pohodlné a sexy :-)

Pavel N. (Po, 16. 1. 2023 - 08:01)

Jak ty super skinny nosím i v práci, tak dostanou dost zabrat, nosím černé, světle šedé, světle modré a bílé, k nim bílou, světle šedou a světle modrou džínovou bundu a někdy podle počasí černého bombra od Alpha industry. Když jsem přišel v bílém, tak to všichni koukali. Se starším kolegou děláme opravy na dílně a nebo vyjíždíme ven, já jako mladší a hubenější všude vlezu a prolezu. V tom bílém je opravování nejlepší, byl jsem hned jak čuně, protože je na bílé vše vidět. Když jsem se vrátili, tak ta naše slečna, co dělá papíry na mě, jak vypadám hezky, líp než ráno. Jestli si myslím, že to jako vyperu. Nevyperu úplně, jen trochu a nosím to až do roztrhání a vyhození. Rozhodně v těch skinnech mám lepší pohyb než v montérkách a ta džiska a bomber je už jen k tomu pro lepší styl.

Pavel N. (Ne, 15. 1. 2023 - 18:01)

To já taky, jen se blbě svlékají, ale radši super skinny než něco plandavého. Ráno je natáhnu a mám je na sobě celý den bez ohledu na to co dělám a večer svléknu. Kamarád je nosí taky a naše holky to samé a nevyjadřovaly se moc dobře o těch nových volných a nebo zvonových, prý nikdy je na sebe nevezmou.

Jirka (Po, 16. 1. 2023 - 05:01)

Není na střecove dziny opravdu nemá to chybu

Lenka (Ne, 15. 1. 2023 - 15:01)

Já jedině těsné džíny, v těch volných se necítím moc dobře a zas tak pohodlné ty volné nejsou. K tomu od přítele pohodlnou volnou mikinu.

Jirka (Ne, 15. 1. 2023 - 16:01)

Ahoj já taky jediné střecove dziny je fajn oblečení

Jirka (Ne, 15. 1. 2023 - 16:01)

Ahoj já taky jediné střecove dziny jsou fajn mít je na sobě

Petra (So, 14. 1. 2023 - 20:01)

Těsné džíny jsou to nejlepší na nošení a perfektní na vyrísování postavy, nic jiného bych ještě kromě legín na sebe nevzala.

Jirka (So, 14. 1. 2023 - 20:01)

A máš i kožené legíny

Jirka (So, 14. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj já nosím na pasovane džíny na sobě a dělají hezkou postavu

Ota (So, 14. 1. 2023 - 16:01)

Super skinny jsem začal nosit na koci 7 třídy, nosil jsem je i přes léto a zničil je, byly pěkně potrhané a ještě posloužili občas i do 8 třídy. Nosil jsem je všude i místo plavek. Stejně je používám dodnes, už samozřejmě jiné, vydrží mi tak půl roku, někdy víc. Na střední dostaly zabrat nejvíc, to mi vydržely tak 3 měsíce. Často se rozervaly v rozkroku. Vždy jsem si vybíral ty s dírama a nějaké díry si i dodělával. Sestra jako správná holka nic jiného nenosí a mladší brácha začal nosit těsné džíny už ve 4 třídě a když byl starší, tak je taky nijak nešetřil. Jsou prostě lepší, když jsme v nich někam lezli, tak se nikde nezachytávají, jsou v pohodě i do vody na koupání a hlavně ta volnost pohybu je skvělá, to v normálních džínách klasického střihu a bez elastanu nejde. A kdo tvrdí opak, tak je na sobě nikdy neměl.

Reklama

Přidat komentář