Reklama

nahota dětí

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 14:01)

Když bylo teplo, byl jsem doma i u babičky nahatý. Trenýrky jsem nosil jenom ven a když přijela teta se sestřenicemi, ale ty mi je sundaly hned jak byli dospělí z dohledu. Moc se zajímaly o mého pindíka.

Návštěvník (Po, 31. 7. 2023 - 14:07)

Tko víš, holky jsou zvědavý. Mně občas hlídala starší ségra. Aby se nenudila, brala k tomu kamarádku. Aby se nenudily, řekly, že jsem malej/až do mých 8mi let/, stálý mi taky trenky a já po bytě chodil od pasu dolů nahej. Jim bylo 14.Vzdycky, že pry dělám bordel, tak jsem si musel lehnout břichem dolů na jejich stehna, zadek trcel vzhůru a ony si ho prohlížel, roztahovaly, koukal se tam a malý se, že se před nima vystavují. Nebo jsem musel lehnout na stůl, u kterého seděly. Buď břichem dolů a ležet před nimi s roztahlyma nohama, nebo na zádech, s nohama visicima dolů. To mne občas vyzvaly, že pry jsem zlobil, tak abych zved nohy, hrály si s pindou i projížděly prstama můj zadek. Občas mne i placly, prý jsem zlobil. Musel jsem ležet třeba hodinu, ony si mezitím povídal, pak se zas hrály se mnou. Brečel jsem jen jednou, to když přivedly i mladší sestru kamarádky, byla rok mladší ode mne. To jsem se děsně styděl, tak mne dvě pridrzely a já dostal vareckou.Pak už jsem poslechl a ležel celou hodinu i ty mladší na stehnech, střídavě na stole. Ta sena mne beze studu dívala a usmívala se. Taky koukala, když mi do zadku strčil teploměr na stole, a já s ním musel ležet dlouho před nima.

z (Po, 31. 7. 2023 - 14:07)

z

Návštěvník (Po, 31. 7. 2023 - 14:07)

Ještě v pubertě, tak do patnácti, jsem doma i u babičky býval nahý. Měl jsem i erekce a masturbace, ale to se považovalo za normální. Když přijely na návštěvu sestřenice s tetou, musel jsem do trenek, ale sestřenice. už od dětství, mi je stejně vždy stáhly a laškovaly se mnou. Čím jsme byli starší, tím to bylo erotičtější. Byly nesmírně vynalézavé, ale teta nás nechala jen tak dlouho aby se holky potěšily. V tom nejlepším zasáhla a trenky i jejich oblečení muselo zpět. Pak už jsme byli jen slušní, taky proto, že semeno bylo většinou už venku.

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 14:01)

a stahovali ti i kůžičku?

Návštěvník (So, 14. 1. 2023 - 15:01)

Když byl čas, tak mne vyhonily a vykouřily a já jim to dělal taky. Akorát k šukání nedošlo. Stačilo jim to rukama a jazykem. Často nás rozehnala teta. Holky pak dostaly na holou. Věděla, že jsem v tom "nevině", tak mne nebila. Sestřenice byly pěkné divošky.

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 08:07)

a má bobra nebo jí má holou?

Kluk15 (So, 9. 7. 2022 - 16:07)

má holou a zavřenou

Kluk15 (So, 9. 7. 2022 - 16:07)

má holou a zavřenou

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 11:07)

a kde všude už jsí takhle viděl šmíroval si jí třeba i v koupelně při sprchování?

Kluk15 (Út, 5. 7. 2022 - 15:07)

to ne ale kundičku jsem viděl

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 18:07)

a při jaké příležitosti?

Kluk15 (Čt, 7. 7. 2022 - 06:07)

Když šla do koupelny nahá

Návštěvník (Út, 5. 7. 2022 - 09:07)

tak jí řekni že se ti to tak líbí a že chceš aby byla bez podprdy pořád

Kluk15 (Út, 5. 7. 2022 - 10:07)

Asi to není tak lehký

Kluk15 (Út, 5. 7. 2022 - 09:07)

Moje mamka se normálně předemnou bez podprdy opaluje,ale když jsem do vody nevím proč ale vezme si ji .Poraďte mi někdo jak ji říc ať chodí i do vody bez podprdy.Díky jsem kluk 15 a mamce je 39

Návštěvník (St, 18. 5. 2022 - 22:05)

ja som býval s mamou a sestrami, a od kedy si pamätám, vždy to bolo tak, že ja som behal nahý, ale sestry sa obliekali. keď som mal 10 rokov, mama kúpila bazén. začali k nám chodiť kamarátky mladšej aj staršej sestry, lebo vtedy mal bazén málokto. a naďalej som bol nahý, sestrinim kamarátkam to asi nevadilo, a fungovali sme v pohode, nikto sa nad tým nepozastavil. ešte hadam aj v 16 rokoch som sa kúpaval nahý a bláznil som sa so sestrami a ich kamarátkami. dievčatá sa nikdy nevyzliekali a mne to neprišlo vôbec divné, nikto nemal žiadne zvrátené myšlienky.

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 21:03)

Pavkol se v mnoha případech vydává za ženi

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 13:03)

to není pravdá akorát jednou psal jakoby za svojí mámu

Návštěvník (Ne, 6. 3. 2022 - 13:03)

Lžeš Pavkole

Reklama

Přidat komentář