Reklama

Děti a punčocháče.

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 21:02)

Normální lidé , nepíší co nosí pod kalhoty. Tak že i Ty nejsi normální.

Marta (Po, 30. 1. 2023 - 12:01)

Naše dvě děti nikdy nemají problém si po ránu vzít punčocháče vždy si je vezmou hlavně ten mladší tě musí stále nosit plenky pod nimi dětské má značku Bambo většinou na sazovaci a nebo na lepitka nebo nasazovaci jelikož by se pocural do oblečení ale na wc ve škole chodí normálně chodí totiž do speciální školy a tam pleny spíše vyžadují každé ráno buď já a nebo přítel ho odvadime tak dostane tyto plenky ale nejdřív 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče a zimní kombinézu a jde se a starší kluk si vždy bere jenom na noc plenky kvůli stalemu pomocovani ale na cesty krátké či dlouhé je má také jelikož vždy má punčocháče se zimní kombinézou tak to je praktický pro něj lékař mi sice říkal že mu pleny nedoporučuje nosit ale já jsem mu řekla že jestli mne každý den bude prát oblečení či povlečení tak mu je dávat nebudu...

Martin (Pá, 27. 1. 2023 - 18:01)

Tak jsem dělal pořádek ve skříni a našel jsem štrample které jsem nosil v 15 tak jsem si je vyzkoušel a jsou mi , štrample jsou ty nejlepší spodky co jsou , nosím maskáčové a mega hřejí

Martin (Pá, 27. 1. 2023 - 18:01)

Tak jsem dělal pořádek ve skříni a našel jsem štrample které jsem nosil v 15 tak jsem si je vyzkoušel a jsou mi , štrample jsou ty nejlepší spodky co jsou , nosím maskáčové a mega hřejí

Jitka (Pá, 27. 1. 2023 - 06:01)

Jak se nikde diskutuje o zimní kombinéze a punčocháčich tak TONDA WET vždy odpovídá ale aby se nikdo pocural do postele a ještě měl zimní kombinézu tak promiňte to je na psychiatrii rovnou Tonda kterému je 41 a jeho máma ho prebaluje do plenek tak to je na mne moc kdyby si pleny dával sám a jeho kombinézu také.? Ale až na tyto stránky neodpovídá až si na spaní vezme jutovy pytel třeba....

Návštěvník (St, 25. 1. 2023 - 10:01)

Evidentně jsem se nezmýlil ... Diskutující kolego

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 13:01)

Na názor mají právo pouze voliči generála. Ostatním je v něm bráněno

Návštěvník (Út, 24. 1. 2023 - 20:01)

Ty znáš hodně.Neni Babiš tvůj příbuznej?Pako.

Návštěvník (Po, 23. 1. 2023 - 21:01)

Je demokracie, každý může zatím říci svůj názor . Jestli s tím máš problém tak si dej odchod ty. Nerve .

Tonda (Ne, 22. 1. 2023 - 21:01)

Ty co se vydáváš za mě běž stím už do háje nevím o co ti jde ty nějaký blbečku nevím proč to děláš už zmizni od tud děláš zle

Tonda (Ne, 22. 1. 2023 - 20:01)

A taky se v punčocháčích a kombinézách rád počurávám. Na noc mi máma dává na spaní pleny abych se v tom nepročúral do postele. Je mi 41 let

Milan (Ne, 22. 1. 2023 - 06:01)

Paní Naděždo dítě bude ještě do 18 let věku náš syn si v 17 letech zlomil obě nohy a byl také na dětském oddělení ale na Bulovce na ortopedii....

Naděžda (Ne, 22. 1. 2023 - 06:01)

Já jsem z Ukrajiny ale už v Čechách ziju 8 let na Ukrajině moji 3 synové punčocháče nosily normálně nikdy i přes léto jelikož na vrcholu hor kde jsme měli stavení tak tam byla zima i v létě tak nosili punčocháče a zimní kombinézu skoro celý rok non-stop a tady je moc nenosí a jsou většinou bez nich ale ten starší kterému je skoro už 16 let si nedávno řekl o punčocháče pod kalhoty tak je nosí ale je drobné postavy do konfekční velikosti 140 až 160 tak jsem mu koupila ještě dětské punčocháče na firmě cenyrez a jsou mu v pohodě ale jak potom to zjistili ty mladší jsou to dvojčata tak je začali nosit také těm je 4 roky a ve školce jim nevadí hlavně paní učitelka mne řekla abych jim dala něco pod zimní kombinézu tak dostaly punčocháče oba dva a starší chtěl taky zimní kombinézu a na konec jsem ji sehnala tak jsem mu koupila rovnou dvě aby měl na prevlekani když je náhodou na horách na prkně. Teď není ale je v nemocnici a zlomil si kycelni kloub tak je v Motole na dětském oddělení na ortopedii. Já jsem si myslela že už větší děti do 16 let věku nepatří na dětské oddělení ale spíš už na dospělé že mají na dospělém oddělení tři pokoje pro starší chlapce ale vyzvedli mne z omylu prý patří ještě na dětské oddělení on je drobné postavy a není na něj vidět že by mu bylo 16 let. Vypadá tak na 12 let....

Tonda (Ne, 22. 1. 2023 - 19:01)

Dobrý den chtěl bych se zeptat já punčocháče a zimní kombinézy nosim taky chtěl bych se zeptat jestli je měli někdy zimní kombinézy v posteli

Návštěvník (Ne, 22. 1. 2023 - 17:01)

Ooó jak dojemné pitomče prolhaný.

simona (Čt, 12. 1. 2023 - 06:01)

Ahoj děláte někdo na noc také abdukci? mužeme popovídat [email protected]

Bouše (Čt, 12. 1. 2023 - 11:01)

Zase tě pustili z pavilonu č. 27 (neklid) v Bohnicích, že ? Nepište ji, je to úchyl.

Lucka (Čt, 12. 1. 2023 - 06:01)

Naše dva synové 10 a 12 let punčocháče nosí normálně pod kalhoty když už je chladno ale teď zatím ne ale teď jsem byla s pískem venku a je chladno tak dám klukům punčocháče dětské pod kalhoty.... Nejspíš frote a nebo bavlněné uvidím jaké budou chtít a nebo pak slabé silonove 20 D max 40 D většinou tělové barvy ale i s ponožky jelikož by jim obuv dětská byla moc velká normálně mají 36 ale museli by si vzít tak 34 mají oba dva obuv dětské prestige denním..

Host (St, 11. 1. 2023 - 23:01)

Simoně nepište, je to uchyl

simona (St, 11. 1. 2023 - 22:01)

Ahoj děláte někdo na noc také abdukci? mužeme popovídat [email protected]

Reklama

Přidat komentář