Reklama

Děti a punčocháče.

Návštěvník (Pá, 20. 1. 2023 - 10:01)

Tak je začni nosit taky. Určitě se mu to bude líbit.

Tonda wet (Út, 10. 1. 2023 - 06:01)

Rád nosím punčocháče a kombinézy a počurávám se do nich a to i ve spaní.

Návštěvník (Út, 10. 1. 2023 - 12:01)

Já taky a nejvíc v trolejbusu,a nevím proč.Asi jak houpe. Sem celá počůraná, punčocháče i legíny,a pak se stydím.Je mi čtrnáct roků.

Renča (Po, 9. 1. 2023 - 21:01)

Je fajn že jsi žena,ale podle jak píšeš, negramotná. Raději ,už nikam nepiš.

Jarka (Pá, 6. 1. 2023 - 18:01)

Jo v tom případě souhlasím. Ale to je u nás tak dva tři dni ,tich -10. Jinak po většinu zimy " je kolem nuly , spíše nad nulou. Já žila s dětmi dva roky v Norsku. Tam děti nikdo ne nabaluje, a děti nemají takovou nemocnost, jak naše zhýčkané děcka.

N (Pá, 6. 1. 2023 - 17:01)

Tak co přinesl jejisek punčocháče s laclem či bez laclu. Mne přinesl jak ty dětské tak i normální od 20 denní až 100 denier a pod kalhoty nosím stále 40 den až 60 denní.. Podle toho jaké je počasí...

Tom (Ne, 14. 8. 2022 - 10:08)

Já jsem se vsadil z kamarádem že si vezmu silonove punčocháče 20 denní a že se v nich budu koupat v bazénu ale byli příjemné tak jsem je začal už nosit normálně pod kraťasy.

Tonda (Ne, 14. 8. 2022 - 12:08)

Ahoj já jsem se koupal u kamaráda doma v bazénu ve čtvrtek v punčocháčich a v zimní kombinéze měl jsem červené punčocháče se širokým pruhem z černého řezu a červenou zimní kombinézu hodně rád se koupu od mala v punčocháčich a v oteplovackach je to příjemné ve vodě jak se to celé na moči

Tonda (So, 13. 8. 2022 - 08:08)

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jste měli punčocháče ve vodě s něčím moc děkuji

Ja (Pá, 12. 8. 2022 - 08:08)

Já vím moc dobře jaké to je mít kompresní punčochy ale kraťasy si normálně vezmu a nestydím se že to takhle mám a ještě mi to nohu stáhlo takže boty mám o dvě čísla menší místo 40 tak 37,5 mám takové pólo dětské boty mám bohužel dětské boty prestige nechci je nosit ale mamka prostě trvá abych je nosil.

Jana (Po, 8. 8. 2022 - 04:08)

Ano věřila bych tomu že děti které jsou zvyklí nosit punčocháče tak už se nemůžou dočkat až si je vezmou na sebe ale aby ještě ve visim věku nosili pleny tak to už je na mne moc a že už dospělý osoby začali nosit punčocháče to už je moc...

Honzík (Po, 8. 8. 2022 - 04:08)

Já už nejsem dítě ale dospělý a ráno pod kalhoty si punčocháče prostě už beru a odpoledne když je teplo tak si punčocháče prostě sundam. Včera se syn vsadil s kamarádem že kdo s nich celý den vydrží v punčocháčích ve stínu bylo chladno ale na slunci moc vedro ale jó dali to oba kluci až do večera je měli na sobě a při večerní grilovacce se jim hodili to už ale dostali i plenky podně jelikož se syn stále v noci pocurava do postele a kamarád když je unas tak si o plenky řekne radši bych taky teď jsem ho musel prebalit byl durch pocurany a pokadeny po včerejšku přítelkyni jsem nechal spát jelikož já stavam do práce tak si pod kalhoty vezmu taky punčocháče...

Mamka Kubíčka (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

Dnes si Kubíček ráno řekl o punčocháče pod kalhoty teplakovou kombinézu ráno se unesli jelikož pršelo tak si je vzal v pohodě a teď je už dávno doma a leží není mu moc dobře tak jsem mu dala ještě jednorázové pleny s punčocháči a dostal pak pyžamo ale na konec chtěl overal tak pod ním má punčocháče a je v pohodě a klidu má vše jak chtěl on....

Tonda (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

Já vás zdravím já punčocháče nosím též do spaní normálně i ven když v létě se ochladí měl jsem je tento týden na Vltavě pod stanem se zimní kombinézou v noci

Iva (Út, 2. 8. 2022 - 10:08)

Náš kluk doma také nosí punčocháče normálně je mu 12 let má je jako domácí oblečení a nikdy nemá žádný problém je nosit nejdříve je nosil na hole tělo ale pak jsem mu řekla aby si bral slipy či trenky a nebo jsem mu řekla že mu dám pod ně jednorázové pleny a že ho budu prebalovat když chce nosit punčocháče ale plenky má nejraději z důvodu že se kdykoliv může pocurat či pokadit pak se jenom prebali do čistých plenek dneska ráno dostal 4 látkové pleny a gum kalhotky s punčocháči a je spokojený a v zimě pod oteplovacky či kombinézu punčocháče normálně nosí ale i s plenkami jelikož aby se nikde na svahu když lyžuje vysvlekl z kombinézy a punčocháču tak by se mezi tím pocural tak to vše zařídí plenka a pak se kluk jenom prebali a doma na spaní pod overalem má také pleny už dávám pleny rok a pul a kluk si na pleny zvykl úplně v pohodě a nemá žádný problém je nosit dávám už seni Kids jsou silné ale doma látkové pleny se svrchnimi kalhotky plus ještě bodyčko a když chodil do školy tak měl také pleny seni Kids ale nasazovaci kalhotky a nikdo se mu nesmal jelikož ve speciální škole plenky i doporučeji aby dítě mělo pleny oni si ho vždy prebali do svých plenek většinou látkové pleny dávají ale podle toho jaké dítě chce nosit je odnauceny z dětského vozíku já ho mám adoptovanyho a on mi vše řekl že ho biologický otec prebaloval že byl postižené dítě ale už na něj nestačil tak ho umístil na do klokanku a do dnešního dne nevím proč ale je u mne sice mne připadá jako batole které stále nosí plenky a punčocháče ale jednou ho to přejde a punčocháče a plenky a punčocháče nebude potřebovat..

Tonda (Čt, 4. 8. 2022 - 23:08)

Zdravím já též nosím zimní kombinézy chtěl bych se zeptat jaké má nebo jestli je možné je vidět moc děkuji

Tonda (Pá, 29. 7. 2022 - 21:07)

Zdravím bohužel se mi to stávalo též v punčocháčich měl jsem je pod oteplovackama a pak pod zimní kombinézu stalo se mi že jsem se v tom vzrusil a měl jsem to mokré a lepkavy

Martin (Pá, 29. 7. 2022 - 17:07)

Slipy,nebo tanga ale nejlepší jsou klasické kalhotky

Martin (Čt, 28. 7. 2022 - 10:07)

Je mi 25 a punčocháče nosím každý rok jak je chladněji na kolo i na hory, mám dětské a ty mi jsou nejpohodlnější a vůbec se za ně nestydím

Tonda (Pá, 29. 7. 2022 - 05:07)

Ahoj to se nemusíš stydět já je mám též a jsou příjemné já jich mám hodně mám jak bavlněné tak i takové s úzkým pruhem a i širokým pruhem sehnal jsem si je na černém řezu

Reklama

Přidat komentář