Reklama

Vzrušení z vlastního syna

klarka (Ne, 8. 1. 2023 - 13:01)

ano pořád stejně děkuji za optání

Už babička (So, 7. 1. 2023 - 11:01)

Pokud ano tak z mladším. Jinak mě to stačí a vystačím si sama.

Jiri (So, 7. 1. 2023 - 11:01)

Tak si trhni kundou.

Už babička (So, 7. 1. 2023 - 13:01)

Já si s ní trhnu, ale tu nejsi dobře není to seznámka.

Petr (Po, 9. 1. 2023 - 16:01)

Mě moc vzrušují starší ženy. Moc rád bych si s vámi psal. Budu rád když mi napíšete. 776289017.

Už babička (Po, 23. 1. 2023 - 17:01)

Petře možná budeš překvapen, ale nechala jsem si to projít hlavou a říkám si na druhou stranu, proč by ne? Navíc, žijeme jen jednou a proto je třeba si život nějak spestřit. Dobře, tady máš číslo na mě 732788359. Volej kdykoliv.

Petr. (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Opravdu mě moc vzrušují starší ženy. Ale klidně mě můžete napsat. Znovu napíši své číslo. 776289017

Petr. (St, 25. 1. 2023 - 17:01)

Už babičce. Na tom čísle je jen muž. A to číslo už má dlouho. Škoda.

(Po, 23. 1. 2023 - 18:01)

Mohl bych i já? Je mi 15

Už babička (So, 7. 1. 2023 - 11:01)

Já si s ní trhnu, ale tu nejsi dobře není to seznámka.

Evina (Pá, 6. 1. 2023 - 16:01)

Jsem se svým synem taky sama v maličkém bytě a prakticky vše o něm vím. Je to napohled krásný nevinný blonďáček, ale už si sám se sebou dokáže poradit. Myslím tím v sexu. Toho svého šulina si zpracovává několikrát za den. Poznám po něm, že myslí jenom na to, až si mezi nohama udělá zase dobře. Prostě aby mu po prstění vyšlo ven semeno.

Už babička (Pá, 6. 1. 2023 - 18:01)

Evino kolik jeti let? Já jsem již v pokročilém věku, ale proto zerjsem moc při chuti tak vlastně nemám nikoho na uspokojenit jom prsty a robertka. Se synem to bylo jedinkrát a to že casto masturboval a já ho jen slyšela a nerušila a pak jsem se musela i vícekrát udělat. Nikdy jsem to nezveřejnila až tady a doufám že nebude zle.

Evina (So, 7. 1. 2023 - 08:01)

Syna jsem měla brzy, v devatenácti, mě je 32. Teď je ve věku kdy má jenom tu onanii, spíme kousek od sebe a pokaždé večer i ráno čekám, až uslyším šustění a jak se peřina malinko pohybuje. Je to něco šíleného pro mě, jak jsem vzrušená. Já bývám ráda nadržená a snažím se si to dělat jen dvakrát týdně.

Návštěvník (So, 7. 1. 2023 - 09:01)

To ti to stačí jenom 2krat týdně? To musíš být teda fest nadržená. A co používáš k uspokojování

Už babička (Pá, 6. 1. 2023 - 14:01)

Můj syn mě v pubertě často pozoroval když jsem chodila v prádle a skrýval že mu stojí. Byl urostený, prostě pořádný chlap. Nejednou jsem se přistihla že mě to velmi vzrušuje. Pak šel syn do učení a nebyl prakticky doma . Manžel na montáži a já si to musela delat každý večer. Jednou když bylo synovi 19 šel s kamarádama pařit. Přivedly ho úplně na mol. Pomohly mě ho dát do postele. Pak odešly a já se rozhodla ho vysléct, aby nespal oblečený. Pri vyslékáni nevím co mě to napadlo jsem mu stáhla trenýrky a byla jsem překvapená jak je vyvinutý. Skusila jsem ho vzbudit ,ale nešlo to. Nevím co mě to napadlo vzala ksem mu přirození do ruky a začala pomalu honit. Myslela jsem když má chlap popité že se mu nepostaví. Opak postavil a měl tak necelých 20cm a hodně tlustého. Vzrušilo mě to tak moc že jsem byla úplně mokrá. Zkusila jsem syna opět vzbudit , ale nešlo to. Dneska ,když si to uvědomuji tak mě napadá jak jsem byla hrozná. Manžel nikde já brala prášky tak jsem se vyslekla nasedla na syna . Syce ho neměl úplně tvrdého, ale do sebe jsem ho dostala. Poprvé jsem se okamžitě úžasně udělala. Nenechala jsem toho a přesto že synovi moc nestál a navíc se mě zdálo že se probouzí jsem chvíli počkala a pokračovala jsem s přidáním ruky na klitoris ,behem chvilky jsem se neuvěřitelně udělala. Šíleně jsem vytekla tak jsem musela syna umýt. Do dnes nevím jestli o tom ví, ale nepadl o tom ani náznak. Dnes je syn ženatý a já kdysi to dělám nebo souložím s manželem a myslím na to tak se nádherně udelam i vícekrát zasebou. Vím že to bylo protizákonné ,ale jsem ráda že jsem to prožila. Nikdo o tom nevi a já to nikdy nikomu nepřiznám. Ráda na to vzpomínám. Jestli jste prožili něco podobného napište.

Klárka (So, 7. 1. 2023 - 00:01)

Také jsem to nevydržela a bohužel i otěhotněla ale bylo to nádherný nezapomenutelný orgasmus

Už babička (So, 7. 1. 2023 - 00:01)

Klárko kolik ti bylo let a kolik synovi když jsi otěhotněla?

Klárka (So, 7. 1. 2023 - 00:01)

42 a 17

Už babička (So, 7. 1. 2023 - 10:01)

To je zhruda stejně jako u mě. Provozujete to dál nebo jste to ukončili. Kolik je ti dnes.

Návštěvník (Pá, 6. 1. 2023 - 15:01)

Mohu se zeptat kolik ti bylo když jsi po něm skákala? A jak vypadáš? Díky za odpověď.

Reklama

Přidat komentář