4349 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Včera přišel kluk se školy chodí do 2 třídy ve škole jim řekli že musí mít pleny a punčocháče pod kalhoty že jedou na výlet kluk punčocháče nosí normálně ale plenky má pouze na noc jelikož se občas pocura do postele ale u dítěte které chodí do 2 třídy mi připadá divné aby na výlet každý dítě mělo pleny punčocháče bych pochopila ale plenky to už vážně nechápu buď si to syn vymyslel a nebo nevím já sama. U sousedky syn nosí plenky úplně všude jak doma tak i venku na cesty krátké či dlouhé ale hlavně i do školy je to autista to bych pochopila ale on chodí do jiné školy do speciální ale na kluka kterému je 12 let tak to postižení není vůbec vidět a chová se normálně mluví taktéž normálně já sama v té škole dělám takovou jakoby hodnou tetu já jsem to doporučila sousedce aby kluka tam přihlásila ale nejdřív si musel projít psychiatrii a psychické vyšetření ale tam jim řekli že kluk je normální že by normální školu zvládl v pohodě ale sousedka řekla že on když chytne záchvat tak se pomocí do oblečení a že mu radši dává pleny úplně všude a v normálni škole ho nechtějí s plenkami tak obě instituce napsaly že je kluk chodit do školy speciální ale nejdřív ho chtěli na chvíli vrátit do speciální školky pro postižené děti ale její syn se nedal.
7. Říjen 2022 - 7:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Dobrý den. syn si v noci zase sundal plenu , prosím vás , jak máte zajištěno aby si dítě nesundávalo plenu? body i overal si sundá a pak i plenu, tak asi nějak zajistit to oblečení, jak to máte pořešeno vy ?
9. Říjen 2022 - 8:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Navstevnik (anonym)
Čtu ty příspěvky a mám z toho v hlavě úplný zmatek. To je nějakých věcí, co je potřeba na sebe navléct, a ještě v jakém pořadí. Jednorázové pleny, vícerázové, punčocháče, gumové kalhotky, legíny a konečně kombinézu. A jak někteří píšou, tak se koupou i v kombinéze, že prý je to nejpříjemnější. No, mám z toho úplný guláš.
9. Říjen 2022 - 9:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Bouše (anonym)
Odpověď na Čtu ty příspěvky a mám z toho
Pane kolego, to jsou všechno uchyláci a fetišisti, kteří tráví celé hodiny a dny tím, že na sebe cpou pleny, pak ty hadry jak píšete, pak se připoutají k posteli, do úst si dají dudlíky a nehybně takto lenoší. Dost nechápu, že ti administrátoři to tady trpí. Hodně takových příspěvků vzniká buď v noci nebo po ránu, protože je třeba se nějak vzrušit a rozdráždit, a pak se jde na to. Běžná praxe.
9. Říjen 2022 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Kluk 12 let přišel z venku měl sice plenky jednorázové ale dostal takový průjem že to bylo nejenom v plenkách ale i punčocháčích a měl i zimní kombinézu to bylo i v ní tak se kluk omlouval že to takto dopadlo ale já jsem mu vysvětlila že se to může stát takto tak jsem mu pomohla se vysvleci do naha pak se šel umýt do cista a potom přišel do svého pokoje na přebalování ale už jsem mu to dala 4 látkové pleny a pvc kalhotky a jelikož bylo doma chladno tak jsem dala i čisté punčocháče ale nejdřív chtěl i bodyčko tak vše dostal jak chtěl on a dnes ráno jsem ho vzbudila do školy ale byl zase mokrý a posrany ale zase průjem tak jsem ho vysvlect musela a umýt a prebalit a vše dát čisté ráno jsem byla s ním u dětské lékařky a zjistila že má střevní chřipku tak ho nechala týden doma a já mám napsaný paragraf na něj sice měl pleny na sobě ale 2 látkové pleny s jednorázovkou a punčocháče s polokombinezou je to kombinéza určena pro děti co musí nosit plenky. Ona paní doktorka ví že synovi dávám pleny jelikož to naše sousedka tak nám nasadila léky a syn už je v posteli a v čistých plenkách ale má pouze látkové pleny 80x80 složené na šířku kvůli tomu průjmu má jenom bodyčko aby to pleny stáhlo tak čůra a kadi do plenek pouze...
10. Říjen 2022 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
P (anonym)
Věřte že na psychiatrii dětem dávají přednost plenkam ale nezáleží na tom kolik jim je let když se děti setkají tak jsou oddělený od sebe taková jakoby samota většinou jsou děti na pokoji 4 ale i 2. Ale když zlobí tak se dá na pokoj samotné a tam už má pleny jelikož tam není wc ani turecký záchod je to takové pólo vězení bez záchodu a může si vybrat buď na misu a nebo pleny a většinou si vybere pleny jelikož má i ruce a nohy svazene k posteli aby se dítě zklidňilo a to může být klidně i týden či dva týdny svázán. Já jsem zdravotní bratr neboli sanitar dnes v půlnoci jsem měl takový případ kluci na dvoulůžkovým pokoji se porvali tak jednoduché bylo dát na samostatný pokoj a leží už v plenkách a dupackach za trest a druhý je v normálním pokoji tak má pleny také s dupačky jsou to speciální dupačky pro děti co zlobí je to podobné jako sviraci kazajka a ráno se rozhodne při velké vizite co snimi bude jsou to děti 12 a 14 let byli na tom pokoji půl roku a níc se za tu dobu nestalo ta samotka je sledovaná kamerami.
13. Říjen 2022 - 3:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla (anonym)
Dva raubire jeden je starší 12 let a ten se stále ještě pocurava do postele tak jsem mu řekla že mu dám spíš pleny tak jsem začala pleny dávat má seni xs na lepitka ale nejdřív do ní dostane i dvě látkové pleny a přebalování syna dělám já osobně já jsem teď na noční službě dělám NA MKD s malým nákladním autem a o děti se stará přítel a už kluk posloucha a plenky si dát nechá ale zase se mu prý posmiva ten mladší to mu je 8 let tak přítel se naštval a dal mu pleny za trest také a aby si je nesundal tak dostal plavkove body a punčocháče jako trest a to jsem mu řekla že udělal dobře já jsem v Belgii teď ve 4 ráno mne nakládají a jedu do Prahy a pak domů do Ostravy. Přítel taky jezdí ale na kamionu tak si musíme děti v pátek rozdělit já si vezmu staršího a on mladšího je jeho syn.
13. Říjen 2022 - 3:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Na3 (anonym)
To je dobře....
13. Říjen 2022 - 3:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Tady psala Tereza že kluk si v noci sundáva pleny já jsem synovi dala jednorázové pleny a větší dupačky se zipem vzadu a měl po prdeli ale teď plenky nosí úplně všude i ven když jde tak má pleny jednorázové a leginy a když je chladno tak i punčocháče jedině s plenkami jinak ven nejde když je neměl tak vždy přišel z venku a byl mokrý a posrany tak jsem mu řekla že takto ne že budu muset dávat pleny a on si je také vždy v noci sundal a když párkrát si to pral ráno sám tak ho to přešlo hned a pleny si nechal normálně dát ale teď už i s bodyckem a nebo overalem teď jsem na posled ho šla prebalit a dostal 4 látkové pleny a jednorázové jelikož už pvc kalhotky na něj nejsou ale do trenek mu dám vsit silnější igelit a do pyžama to samé že nejdříve dostane plenky a bodyčko a pak kalhotove kalhoty od pyžama....
13. Říjen 2022 - 23:35
Obrázek uživatele Návštěvník
K (anonym)
Mne když mamka dávala pleny tak jsem měl vždy bodyčko a punčocháče s laclem na sobě a v pokoji dětskou chuvicku a když jsem si plenky sundal sám tak jsem dostal s varechou po prdeli a přes ruce a řekla mi že se to nedělá ale občas předtím jsem si plenky sundal tak když ráno bylo vše mokré tak mne do vany dala valchu a pral jsem vše ručně to byl taky takový trest a pak jsem si plenky nechal už dát normálně a hlavně nesundaval mamka mne plenky dává od 7 let až dosud a to mne je už 11 let takže 4 roky a zatím se nestydím že je mám ještě mezi nohama ale jak se nikam jede tak plenky musím mít a v zimě se hodí jelikož nejdříve mne mamka dává pleny pak punčocháče a na konec zimní kombinézu a je se mne batole......
13. Říjen 2022 - 23:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Včera jsme s dvoumi syny jeli na Slovensko autem k známím a nejmladší syn používa pleny na noc je mu 7 let a starší syn se ozval také že chce plenky mít také v autě tomu je 10 let nejdříve jsem mu říkala že už je dost velký a s plenek už dávno vyrostl ale prosil tak dlouho až jsem mu pleny dala ale dostal také pampersky jako mladší a punčocháče dětské bavlněné dostali oba dva s leginy jeli jsme autem a pak se mu chtělo kadit když jsme byli na dálnici a já mu řekla že má použít pleny až si trochu lehne a pokrči nohy a vykadi se do nich tak to udělal a na nejbližší benzine jsem oba dva prebalila do čistých látkových plen ty jediný jsem vzala sebou jelikož jsem jednorázové pleny zapomněla vzít s sebou tak jsem je koupila na benzínce a rovnou 2 balení měli je v akci sice s beziny vyšli dva kachny ale hlavně že měli pleny čiste.
16. Říjen 2022 - 0:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Matka (anonym)
Syn Honzík 8 let doma používá také pleny nejdříve dám 2 látkové pleny s jednorázovkou a pvc kalhotky a bavlněné punčocháče a na venek jednorázové pleny já dávám lintco jednorázové pleny oni jsou něco jako pampersky že nemusím kluka mazat mastí ale pouze pudruji doma při každém přebalováním a už rostou vaším dětem chloupky mezi nohama a co s tím děláte jestli holite či nevadí pod plenkami aby se nezaparovali a já musím vždy na noc dávat ještě jednou DKL...
16. Říjen 2022 - 1:38
Obrázek uživatele Návštěvník
J (anonym)
Právě musím je psát v noci když dělám noční a přes den spím.
18. Říjen 2022 - 20:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Ona (anonym)
Dali by jste dítěti v 10 letech plenky na noc když se stále více pocurava do postele nevím si rady mluvila jsem už s ním že brzy nasadím asi plenky a on prohlásil klidně asi zhruba týden se pomocuje tak dneska nejde do školy ale jdeme k lékaři a po cestě domů ve zdravotnich potřebách mu koupím hold pleny jednorázové jelikož ty dětské mu už nebudou tak on se šel umýt a já jdu vysvlect postel a vše vyprat a potom nastane boj že si má pod kalhoty vzít punčocháče ale přemýšlím že mu dám i látkové pleny které po něm zbyli dostane klidně i 4 látkové pleny se založeným igelitem a bude po prdeli.
21. Říjen 2022 - 7:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
Ahoj já jsem to klukovi také udělat musela před týdnem založila jsem hold pleny také látkové a přes víkend má pleny non-stop a ne stěžuje si zřejmě mu pleny vyhovují ale jemu je už 12 let a punčocháče si vždy bere sám ale doma když má látkové pleny se svrchnimi kalhotky kalhotky ty jsem koupila na bobanku oni mají vsitou suchou plenku a punčocháče si jinak bere sám ale doma když má pleny tak ho oblekam a prebaluji já sama a zatím má i plenky ve škole drynites tak je v pohodě. Předtím si pleny sundaval tak jsem mu dala plavkove body a už neměl šanci si pleny sundat ale kamarád mi řekl že v anglickém státě je obchod kde se dají větší bodyčka sehnat na starší děti a nejenom to ale i dupačky atd atd atd.
21. Říjen 2022 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Kdo z děti nosí plenky a Duda dudlík a používá kojeneckou lahev se sunarem ve vyšším věku od 6 až max 12 let....... Odepiste prosím.....
23. Říjen 2022 - 0:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivana (anonym)
Naše děti používají plenky stále je jim 8 a 10 let hlavně na noc na spaní a dávám jim látkové pleny se svrchnimi kalhotky a v pyžamo ale starší si oblíbl dětskou noční košili a já mu jí vždy stáhnu mezi nohama že to má jako bodyčko kluci od pátku marodi takže mají pleny non-stop a jsou v klidu ale řekli si každý o dudlík nejdříve jsem jim dudlík rozmlouvala ale nedali si říct chtěli ho. Ale když se nikam jede tak přemýšlím že pleny nosit nebudou také hlavně když v zimě nosí punčocháče ze zimní kombinézou hlavně když blbnou ve sněhu. Kamarádka říkala že to je dobrý nápad že svému dítěti kterému je už 14 let tak vždy dostane jednorázové pleny ale už čísla M které kupovat musí ve zdravotnich potřebách že mu dá vždycky silnější pleny a punčocháče s laclem které mu tam našila a syn si pak rozmysli buď kombinézu a nebo oteplovacky a snehule on má i malou nohu asi tak 31 onu mu je sice 14 let ale chování má na dítě tak o 10 mladší to je takové jeho postižení že musí chudák ještě ho krmit jak ručně tak i s kojenecké láhve ale jinak je kluk v pohodě a klidu já sama jsem ho také hlídala několikrát mluví normálně vše mu je rozumět ale občas má zasek tak do pusy se musí dát prostě ten dudlík ale přilepit s potravinarskym lepidlem já si myslela že neexistuje toto lepidlo ale spletla jsem se dnes ho mám na hlídání takže každých 4 hodiny chodím prebalit jelikož on hodně čůra do plenek ale většinou plenky promoci durch to má i stech léků co bere ale on má i speciální postýlku vipada stejně jako pro batolata či mimina s postranicemi.... Teď jdu ve 2 hodiny ráno už po 4 prebalit ale dostane 4 látkové pleny a kalhoty od bobanka....
24. Říjen 2022 - 1:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
začíná být chladno, u nás se už taky zase začalo počůrávat.
25. Říjen 2022 - 6:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
V Itálii na výletě lodí jsem viděl tak asi předškoláka ve fotbalovém dresu a plíny mu koukaly z trenek na všechny strany.Některý děti jsou prostě v plínách dýl.
25. Říjen 2022 - 15:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Já sice necestuji ale jsem doma a marodim s anginou a včera jsem od mami dostal na noc plenky látkové které ještě zbyli po mne když jsem byl batole teď mi je 9 let a já jsem nosil klasické látkové pleny ale s plenek jsem vyrostl až v 5 letech tak právě se u nás pleny schovali a teď jsem je dostal zpět jelikož mi mamka řekla abych se potil jelikož mám jet s mámou v pátek na hory za znamimi tak včera přišla poštou ještě dorostonecka zimní kombinéza abych si ji mohl vzít já jsem mamce říkal až mi ji sežene že jí budu klidně nosit stejně pod nimi budu mít i punčocháče frote a nebo bavlněné punčocháče ale viděl jsem doma i plenky jednorázové a byla tam psaná 8 tak asi zřejmě mne bude dávat pleny jednorázové pod punčocháče a zimní kombinézu ale už se těším na to až si všechno obleknu a bude se mne zase batole ale ve visim věku ale mne to nevadí a nestydím se za to že mám punčocháče a plenky jednorázové či látkové prostě mne to vyhovuje že se mamka stará i mne jako o batole teď šla mamka na nákup ale předtím než odešla tak mne dala čisté látkové pleny ale já jsem už trochu čůral do plenek a brzy budu i kadit jelikož ke snídani bylo teplé mléko s medem já nemarodim oficiálně ale mamka mne omluvila ze školy a vždy mne mamka prebaluje jako každý batole či malé miminko úplně stejně jako nejdříve mne chtěla dát k sousedce a ta má o dva roky staršího syna a ten pleny ještě nosí také kvůli nočnímu pomocovani a sousedka ji řekla že by mne ráda pohlidala ale její syn chytil covid omirkon tak ke mne radši dojde kdybych byl i pokadeny že mne přijde prebalit k nám domů ale volat ji zatím nebudu stejně jsem pouze pocurany a to v mokrých plenkách vydržím to se ještě dá stejně mám na sobě 6 látkových plen složené na šířku kdyby se mi chtělo hodně kadit a už to na mne jde a zvoní druhý telefon asi mamka že se zdrží tak stejně já potom musím zavolat sousedce aby mne přišla prebalit do čistých plenek....
26. Říjen 2022 - 9:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Take bych chtěla aby můj syn si nechal dát plenky jelikož každé ráno prevlikat postel mne už nebaví mému je už 13 let měli jsme i ten hlasic ale to musel mít stejné plinu to bylo když mu bylo 10 let to bych ho jedině musela kurtovat k posteli aby si nechal dát plenky na noc já jsem mu řekla že pouze na noc aby je nosil no zkusím s ním ještě jednou promluvit dnes a pak se uvidí já vím že pro 13 kluka jsou pleny ostuda ale co nadělám nic a kdyby byl nějaký nastydli tak to pochopím ale on si každý ráno bere pod kalhoty punčocháče a ty mu nevadí nosiť....
26. Říjen 2022 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Proč bych měla zajet pod peřinu tam jsem každou noc ale včera si kluk už dal říct a pleny si nechal dát ale řekl si o klasické látkové pleny do kterých jsem založila igelit místo pvc kalhotek a dnes ráno mi děkoval že není mokrá postel ale pouze jenom plenky ty jsem mu sundala a šel se umýt a byl i pokadeny ale jak vyšel z koupelny tak řekl mami ty si říkala že je budu dostávat pouze na noc ale jelikož mám prázdniny už tak bych chtěl poděkovat ještě jednou a prosím dáš mi plenky ještě teď ráno a na punčocháče mi našij laclace prosím tak tedy pleny dostal jak chtěl s punčocháči zatím bez laclacu nebo li ksandy ty jsem už našila na patery punčocháče aby měl na výměnu teď je venku na zahradě když je tak hezky je tam se sousedovic klukem a vůbec mu nevadí že náš malý má pleny já jsem s klukem zůstala doma tak mám na hlídání i druhého a ten zrovna jde ke mne a říká mi teto dáš mi prosím také pleny pod punčocháče a nebo spíš jestli mne prebalis ty nosis pleny jo nosím od včerejška na noc ale i den mi je máma dala jelikož se ještě pomocuji do postele víš a já koukám že tvůj syn má také pleny že ano přesně tak má pleny jelikož má stejný problém jako ty víš a ty si pokadeny ne jen pocurany ale mne to nevadí moc mamka mne ji taky taky nechává tak kluci teď vám jdu udělat svačinu a potom budu dělat oběd a po něm půjdete spát jako každé dítě co plenky nosi jo souhlasím teto a děkuji za všechno a já mu řekla za co když jsem tvé máme řekla že tě pohlídam tak právě za to.
27. Říjen 2022 - 10:42
Obrázek uživatele Návštěvník
H (anonym)
Šikovné děti ze při každé věci děkuji a že se za pleny nestydí to je hlavní ale měla by jste jim radši dávat pleny jednorázové než látkové pleny vím že je chcete ještě využit ale pro tak větší děti by byli lepší ty jednorázové pleny ale když to dětem nevadí proč ne a tomu druhému je kolik let...
27. Říjen 2022 - 10:50
Obrázek uživatele Návštěvník
martin (anonym)
Odpověď na Kdo z děti nosí plenky a Duda
ahoj..já moc rád....je mi 10
27. Říjen 2022 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Ví stále nevíte že dospělý člověk se cítí být malým dítětem a nosí úplně všechno co k plenkam prostě patří a žádný smrad z plen mu nevadí když se pokadi či pocura koukněte na YouTubu kolik větších či dospělých tam nosí plenky a veškeré dětské oblečení ale ve velkém stylu ale vše musíte zadat v angličtině. Náš syn kterému je 20 let to také má celý den a noc pleny a punčocháče a dudlík v puse či kojeneckou lahev se sunarem prostě chce být batole byl už na vyšetření psychiatrii a psychologii a tam mu řekla paní doktorka že to je nemoc inflativni a nedá se to bohužel léčit tak hold celý svůj život bude mít pleny. Já jsem zastáncem toho že pleny a ostatní dětské oblečení ale ve velkém nikomu neublizili než brát drogy či hulit trávu.
28. Říjen 2022 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ano přesně paní ví co s klukem dělat plenky jsou vysvobození od drog či huleni trávy. Náš syn 11 let nosí plenky a veškeré dětské oblečení stále má to jako trest jelikož s něj byla cítit tráva tak je dostal jak přes den a ale i punčocháče frote a přes všechno má i bodyčko vše to stáhne a kluk nemá šanci si to sundat jelikož má zip v zadu tak se veškerá potřeba dělá do plenek...
29. Říjen 2022 - 7:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Otec (anonym)
Já synovi 12 let dávám plenky jednorázové stále ale všude jak doma tak i venku ale nosí i punčocháče pod kalhoty či tepláky bohužel on plenky musí mít jelikož je ADHD postižené dítě sice je klukovi 12 let ale spíš má chování na 4 lete dítě tak to se řeší plenky a konfekční velikost má stále 110 až 122 takže vše dětské oblečení nosí plenky mám pampersky číslo 4 takto je má už skoro od narození ale když chci přidat více plenek jako např látkové tak musím dát už č. 5 ale i nohu má malou dětskou od čísla 30 až max 34 více bohužel nikoliv.....
29. Říjen 2022 - 8:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Bouše (anonym)
Simonku musím pochválit, ta s tím přestala když jsu tady já a akorát je na mě naštvaná což chápu. Hezký víkend Simonko
29. Říjen 2022 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Kuba (anonym)
Je mi ptáncat, byl jsem přes víkend u kámoše. Kámoš byl v létě v Americe a říkal že nám něco ukáže. Už předtím nám ukázal nějaký americký slipy co měl na sobě, že jsou skvělý když hraje. V pátek jsem přišel a kámoš a další dva byli v plinach. Sundali mi oblečení a kámoš mi nasadil plinu. Víc asi řeknu když mi napíšete na kubicekmartinu@post.cz
30. Říjen 2022 - 2:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřík (anonym)
Já jedu z mamkou teď vlakem a ráno jsem dostal docela silnější plínku prý jsou určeny pro noční použití ale já jí mám už teď dostal jsem jí ale i s punčocháči a dorostoneckou zimní kombinézu a mamka vzala i pleny sebou na přebalování ale tyto plenky mají vydržet až 8 až 10 hodin to zase záleží na curani do nich.
30. Říjen 2022 - 7:37

Stránky

Přidat komentář