336 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Otázka jestli byl tak nadrzeny z Vas nebo z ní, v dospělosti pochopí že se před Vámi stydět nemusí
23. Září 2022 - 17:35
Svatava (anonym)
Synci si myslí, že když se před máti odhalí, ukazují své přednosti, nebo nakrásně masturbují a stříkají, že jí bůhví jak fascinují. Není to tak. Většina mamin to "přežije". Ale když je začnou osahávat a náhodou sáhnou na ty pravé erotogenní zóny, je to skutečné svádění, kterému se těžko odolává.
23. Září 2022 - 17:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To jako opravdu Abe?! To
Mého přítele strašně vzrušuje, když nás někdo šmíruje. Nejčastěji je to jeho máma. Nechce ani zavírat dveře, když se mu ho chystám přeblafnout.
23. Září 2022 - 19:56
Teolin (anonym)
Mne sa nedavno podarilo privodit orgazmus svojmu 10 rocnemu synovi. Proste sme sa hrali a blbli sme aj mu stal ale vsak pohoda a zrazu len vidim ako vystiera nihy a zatvara oci a silno dychal. Jasne ze nevystrekol a nebolo to honenim iba drazdenim.
24. Září 2022 - 9:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nedávno jsem ze synem (l5 let
Ty nejsi normální máma co máš co lézt pubertakovi k vyšetřování lékařkou! Jsi uchylacka taky bys před ním rozcapila haxny??!
24. Září 2022 - 9:15
Z (anonym)
Odpověď na Mne sa nedavno podarilo
Z
24. Září 2022 - 9:30
Návštěvník (anonym)
Ignacije,Ignacije chudáčku,je mě tě líto. Celý život neonanovat a nesouložit,to je strašné. Zapoměl jsem,nechoď moc daleko,protože země je rovná deska,tak aby si náhodou nedošel na její konec a nespadl do pekla :-))))
24. Září 2022 - 9:33
Jana (anonym)
Syn je také hodně vzrušivý . Stačí aby mu někdo začal sprostě nadávat a hned mu stojí. Když mu nadává jeho přítelkyně tak se občas i udělá.
24. Září 2022 - 13:04
Olina (anonym)
Syn se vzruší i když se v telce jen líbají. To má ùplně našponovaní trenky. Už jsem si na to zvikla, ale nepamatujusi dne, kdy byho měl celí den v klydu. Pokašdé má erekci.
24. Září 2022 - 13:35
Bouše (anonym)
Odpověď na Syn se vzruší i když se v
Todle je pravopis hodný náctiletého propadlíka
25. Září 2022 - 6:41
David (anonym)
Odpověď na Syn je také hodně vzrušivý .
To bude asi proto že je jeho přítelkyně pěkná píča a ty nejspíš taky.
25. Září 2022 - 12:56
Laco (anonym)
Syn má 12 let a vsimli jske si, ze mu skoro porad stoji pero. Manzelka rika, ze by mu pomohlo kdyby si ho vyhonil a pry ho to mam naucit. Jenze ja nevim jak. Tvrdy jsem mu ho jeste nedrzel tak nevim jake to bude. A ukazovat mu to na mojom mi pride trochu divne.
26. Září 2022 - 8:28
Brcko (anonym)
Odpověď na Syn má 12 let a vsimli jske
Moj 11 rocny tiez si nechce svojho honit. Ale nemoze sa to do nekonecna ucit na mojom.
15. Listopad 2022 - 8:20
Marek (anonym)
Jsi s ním o tom promluv určitě už honí
15. Listopad 2022 - 8:47
Marek (anonym)
Jsi s ním o tom promluv určitě už honí
15. Listopad 2022 - 8:48
Annie (anonym)
Klukovi bylo 13 a myslí jenom na to jedno. Jak to jde, tak má ruce mezi nohama a dráždí si to tam. Dokonce i když jedeme v autě, tak mu nedá pokoj. I přes kraťasy a slipy si to prstem dokáže udělat. To už je nějakého semene co z něj vyšlo od jeho jedenácti.
15. Listopad 2022 - 9:07
Brcko (anonym)
Odpověď na Jsi s ním o tom promluv
Nie. Syn si predtym este nikdy nehonil. Prvy krat skusil honit mojho, aby sa to naucil. Nedokazal ale urobit to spravne tempo aby som sa z toho urobil. Potom este par krat skusil a uz mu to celkom ide uz videl aj zopar vystrekov. Celkom ho to bavi. Jeho orgazmi byvaju este suche takze to ho vobec nebavi.
16. Listopad 2022 - 9:10
Rma (anonym)
Odpověď na Nie. Syn si predtym este
Pekne
26. Listopad 2022 - 9:20
xxxxxx (anonym)
Odpověď na Synci si myslí, že když se
Stalo se že se mi syn se po dvouletém vztahu s nic víc než vyčůranou a o deset let starší zlatokopkou která z něho jen vytahala peníze z dědictví po jeho otci vrátil bez peněz a se zlomeným srdcem zpátky domů. Měsíc na to jsem začala na svém spodním prádle objevovat stopy jeho sperma a hned mi došlo jak se věci mají a dost mě to tehdy alespoň z pruvu hodně vyplašilo ale nějak jsem to neřešila. Pak se mi jednou večer vrátil syn trochu napitej a v divné náladě domů. Tak jsem s ním začala probírat co se děje a tak, on se rozplakal s tím že je ze všeho toho tak nešťastný a obejmul mě rukama kolem mého těla. Přirozeně a mateřsky jsem také svého syna rukama obejmula, přitiskla ho ke svému tělu a začala jsem ho uklidňovat a konejšit že bude zase všechno dobré. Najednou jsem ale při tom všem a našem objetí na svém těle ucítila jak mi synovo ruce začínají pomalu sjíždět z mých zad po mé saténové noční košili směrem k mým hýždím až tak že jsem po malé chvilce cítila jak mi synovo obě ruce něžně hladí a tisknou můj zadek. Bylo tak nečekané, nenadálé a spontánní. Úplně jsem z toho celá tuhla, cítila jsem v tom sexuální podtext ale nevěděla jsem co si o tom mám myslet nebo jak se mám zachovat. Než jsem stačila vůbec něco udělat tak jsem v oblasti mého krku kde měl můj uplakaný syn zabořený svůj obličej ucítila jak mě můj vlastní syn začíná líbat a líbá svými rty i jazykem po mém krku. Pak už jsem vůbec nevěděla co dělat a byla jsem z toho zmatená.. Zároveň s tím vším co se mezi námi dvěma v té chvíli odehrávalo jsem sama začala ve svém nitru pociťovat svoji počáteční vlnu mého sexuálního vzrušení až mi z toho začali tuhnout bradavky a zrychlil se mi dech. Všechno to trvalo to jen pár minut které mi ale v té chvíli připadali snad jako věčnost. Syn se pak z našeho obětí sám vymanil, řekl mi dobrou noc mami a odešel do svého pokoje spát. Já stála v obýváku jak opařená a vůbec jsem nechápala jak se to všechno co se mezi námi dvěma odehrálo mohlo vůbec stát, že mě to vzrušilo, že jsem to vůbec dopustila. Druhý den jsme se k sobě se synem chovali normálně jako by se nic nestalo a syn si od té doby přestal všímat i mého spodního prádla. Časem si syn našel normální holku se kterou spolu bydlí ve svém ale abych řekla pravdu tak já musím občas pořád myslet na to co by se mezi námi odehrálo kdyby tehdy můj syn ve svých něžnostech ke mě pokračoval.
26. Listopad 2022 - 13:10
Návštěvník (anonym)
Ignacije,Ignacije chudáčku,je mě tě líto. Celý život neonanovat a nesouložit,to je strašné. Zapoměl jsem,nechoď moc daleko,protože země je rovná deska,tak aby si náhodou nedošel na její konec a nespadl do pekla :-)))
26. Listopad 2022 - 14:15
Návštěvník (anonym)
Otce nemám a máma to prostě brala tak nějak... Přirozeně, že když jsem její syn, tak si se mnou může dělat, co chce...
27. Listopad 2022 - 13:05
Návštěvník (anonym)
spavam taky s vlastnim synem jednou me poprosil ze na me mysli a ze jsem krasna.nelituju toho ale sex je krasny .je to zvrhle ,ale nejkrasnejs zazitky
27. Listopad 2022 - 13:49
Návštěvník (anonym)
Můj syn má 24 a vzrušený je prakticky neustále. Všímám si ho od začátku jeho puberty a nemá snad jiné myšlenky než to honění. Prostě ten svůj ocas má hlavně na to, dělat si stále dobře.
29. Listopad 2022 - 3:24
Návštěvník (anonym)
Jak vám mohu pomoci?
29. Listopad 2022 - 10:53
Anežka (anonym)
S klukama je to těžký. Bývají hodně nadržení. Byli i moji bratři a pořád se honili i přede mnou a maminkou. Zvykla jsem si. Nejvíc se honí ten starší. Už je dospělý, ženatý a má rodinu, ale když mne navštíví, vždycky si to udělá i několikrát. Nezlobím se, protože vím, že si musí ulevit od toho tlaku v koulích. Má hodně semene a čůráka k pohledání.
29. Listopad 2022 - 10:58
Lia (anonym)
Každý puberťák se vzruší velmi rychle. Můj má necelých 13 a snad ho má napnutého pořád. Taky onanuje několikrát denně. Jsem se synem sama a aspoň z toho jeho uspokojování něco mám. Až jsem pak sama, tak s jeho semenem se dokonale uspokojím.
29. Listopad 2022 - 14:56
Anežka (anonym)
Odpověď na Každý puberťák se vzruší
Nepočítej s tím, že se uklidní. Tomu mému erotomanovi je čtyřicet a honí se stejně jako v pubertě. Jsem ráda že je zdravý a stále aktivní. I jeho manželka ho chválí jak je dobrý v sexu a dokonale jí uspokojuje.
29. Listopad 2022 - 19:16
Libuš (anonym)
Odpověď na Každý puberťák se vzruší
To tedy jo. Kluci v tomhle věku začínají pěkně sexuálně jančit. Stačilo když mě viděl ve spodním prádle a už mizel honit na záchod. Později jsem mívala kalhotky i podprsenky umatlané od jeho semene a pořád po mě hlavně doma tak divně pokukoval že mi bylo hned jasné o co jde. Trvalo to až do jeho osmnácti roků než začal prohánět děvčata se vším všudy. Musím přiznat že to všechno co se kolem mě tehdy se synovo strany dělo mě také nenechávalo chladnou ale samozřejmě jen v rámci myšlenek.
1. Prosinec 2022 - 9:27
Anežka (anonym)
Odpověď na To tedy jo. Kluci v tomhle
Je to o zvyku. Mám dva syny. Ten mladší je klidnější, taky má menší vybavení, nic ke chlubení, nebo oslnění. Nenavštěvuje mne. Zato ten starší to má výstavní, a věčně ho nemá v klidu a pořád ho prohání. Hned když s tím začal, tak jsme si promluvili a stanovili si pravidla neslušného chování. Stala se z toho naprosto běžná záležitost. Respektujeme se, chápeme se, neodsuzujeme se a také si jeden druhého vážíme. Nevyhledáváme to, ale když se to stane je to bez senzací a opovržení. Onanujeme oba dost často, ale bez fyzického kontaktu. Jen pro to osobní uspokojení a potěšení. Vím, že souznění čtyřicetiletého syna a sedmdesátileté matky v takto intimní záležitosti není běžné, ale je to bez incestu, čisté a upřímné.
1. Prosinec 2022 - 11:47
Návštěvník (anonym)
Taky spavam taky s vlastnim synem jednou me poprosil ze na me mysli a ze jsem krasna.nelituju toho ale sex je krasny .je to zvrhle ,ale nejkrasnejs zazitky
2. Prosinec 2022 - 3:28

Stránky

Přidat komentář