Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!
4855 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Bouše II. (anonym)
Odpověď na ale dejte pokoj pane Bouše
To víš že jo Pavkole Pakole.
19. Srpen 2022 - 11:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
ale mě to může být celkem jedno já sjem si jen pro tuto diskuzi zvolil jméno jiného inspektora z hříšných lidí města Pražského aby byla nějaká legrace
21. Srpen 2022 - 9:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na ale mě to může být celkem
No ale je to Pavkole trapný a ne vtipný jak ty se domníváš
21. Srpen 2022 - 9:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Leilawet (anonym)
Nazdar.... Tak a dost...Je čas na rozhřešení,této dané diskuze.Již více než 6 let je tato diskuze pouze trapnou ukázkou toho,co muži chtějí a co je vzrušuje.....Ano Pissing..Všecky ty Lucinky a Klárky,to jsou jen muži s penisem v ruce,kteří jsou jednou na Amatérech a podruhé zase tady a potřetí na pornostránkách.... Někteří jsou pedofilové a jsou i nebezpeční.. K tomuhle tato diskuze nebyla v roce 2007 založena.... Ovšem přiznávám se v tom,že pro mě je počůráváni se do kalhotek,do jeansů,do postele vzrušující koníček daleko déle ,než je tato diskuze založena ;) Pochcávám se každý den,venku,v posteli do kalhotek,opakovaně kdykoliv chci a mám chut... Takže,co kdybyste vážení opustili zdejší nudné řady a šli na manyvids a našli si profil Leilawet1,kde vydávám videa,jaké nikde v Evropě neseženete co? :) Natáčíme to s přítelem,protože vím,že se vám to líbí ,ale není nutné se zde ztrapnovat pod dívčími jmény
22. Srpen 2022 - 8:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
to už je lepší eroprofile ten aspoň není placenej. já nevím co s tím naděláte na facebooku se našlo pár lidí který se o takovejch věcech byli ochotní bavit a když to udělá někdo tady tak ti zapřísáhlí puritáni už z toho dělají stalking
22. Srpen 2022 - 8:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na taky jsem se počůral kdysy ve
zdravím Tě, Taky Bezejmenný, je to určitě smutné co se Ti stalo, ja to zažila taky, zajímalo by mě jak ses s tím vypořádal, ja se s tím nevypořádala asi do dnes, vždycky když si vzpomenu na to pomočení je mi úzko, pokud jsi ochotný se o to pidělit nabízím mail: falkaa@email.cz
22. Srpen 2022 - 15:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana 2 (anonym)
Na střední jsme měli spolužačku, která kvůli pomočování musela nosit plenky. Seděla jsem s ní v lavici, nikdo jiný s ní sedět nechtěl. Ale mně to nevadilo. Postupně jsme se i dost skamarádily, byla to super holka, jenom nedokázala ovládat svěrač.
22. Srpen 2022 - 16:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Taky Bezejmenný (anonym)
Odpověď na zdravím Tě, Taky Bezejmenný,
Jano jak jsem pochopil asi tě to ještě trápí, vykašli se na to! Kdysi se prostě v hodině nesmělo a stalo se to spoustě lidí, co ja vím u nás nejméně třem holkám a dvěma klukům, takže to pusť z hlavy !
23. Srpen 2022 - 11:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Včera se mi stala věc ze jsem se pocural v noci a dneska taky tak jsem si šel koupit pleny a mám je ted na sobě a bydlim s moji přítelkyní a je mi 17 let
26. Srpen 2022 - 21:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na to už je lepší eroprofile ten
Ne není, protože tá čubka jménem Leilawet z vás, pitomců, chce jenom vytahat prachy. Proto má jenom krátky free videa.
27. Srpen 2022 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (ANONYM) (anonym)
Dobrý večer mně je za pár měsíců 18 a stále se počuravam nejčastěji se to stává vždy večer když ležím. No ale dneska to bylo úplně jinak... Je 2.9.2022 a já šla že školy a cca 10 minut od baráku se mi chtělo čůrat, ale řekla jsem si že to vydržím. Šla jsem kolem moji bývalé základky a tam už to začalo být akutní, měla jsem na sobě světle modré ryfle a trošku jsem to pustila. Jak jsem došla k Baráku, tak už jsem to nevydržela a celé jsem to pustila před asi 5 sousedy. No teď když to píšu, tak akorát lezim v posteli a cítím pod sebou teplo . No taky se mi nedávno stalo že jsem byla sama doma a nachvilku jsem si lehla po obědě a jak jsem se vzbudila, tak jsem byla úplně celá mokrá (počůrana). Jinak pokud by jste měli zájem si o tomhle psát, tak mi sem napište váš ig, fb nebo nejlépe email děkuji.
2. Září 2022 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Odpověď na Dobrý večer mně je za pár
Nic si z toho nedělej, Aničko. Mojí dceři je 12 a taky se počůrává, takže musí nosit plenky, ale neděláme z toho žádné drama.
3. Září 2022 - 9:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda fuk (anonym)
Odpověď na Dobrý večer mně je za pár
Ahoj to se stává bohužel fb je Tonda.wet nebo email Tonda.wet@seznam.cz
4. Září 2022 - 18:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Bouše (anonym)
Na Tonda wet nereagujte a nic mu neposilejte. Je to uchyl a pošuk.
4. Září 2022 - 19:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Kikin (anonym)
Odpověď na Mě se to stalo asi před rokem
. To se někdy stává
7. Září 2022 - 0:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nic si z toho nedělej, Aničko
my dáváme dceři pleny vžidy když si myslíme že se počůrá, teď jsem jí objednala i body, tak jsem zvědavá jak se jí v tom bude líbit. Osobně si myslím že jí to bude pohodlné a bude se jí to líbit, uvidíme .
7. Září 2022 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Tak na tuhle diskuzi jsem narazila až teď a je to hodně zajímavé. Já sama jsem to zkoušela v deváté třídě se počůrat, no napíšu to sem. Byla jsem ve škole a potřebovala jsem čůrat, normálně jsem šla o přestávce na záchod ale když jsem tam došla tak mě napadlo že použiju toaletní papír jako plenku, protože v té době jsem to chtěla hrozně vyzkoušet čůrat před lidmi do plenky aby o tom nevěděli, jenže plenky jsem se styděla koupit a na internetu to ještě nebylo tak snadné jak dnes. No abych pokračovala, nadusala jsem si kalhotky toaletním papírem nějakých 6-7 vrstev mohlo být, tak aby to nebylo vidět a zároveň toho tam bylo dost. No sedla jsem si ve třídě už jsem dost potřebovala a byla vzrušená co bude. No tak v polovině hodiny už jsem si řekla že je čas. Tak jsem trochu uvolnila že si budu učuravat a pak to stopnu jenže co se nestalo. Povolila jsem svěrač, dole to začlo sičet jenže to nešlo zastavit, zastavila jsem to až po nějaké době a to už bylo jedno na kalhotách byl obrovský flek a teklo to úplně všude podemnou na židli louže no hrůza. V tu chvíli jsem strnula. Nevěděla co dělat. Protože jsem seděla sama v první lavici tak to nebylo vidět a nikdo zatím nic nevěděl a já jen přemýšlela co s tím. Jenže všichni asi víme že to přece jenom cítit je takže po chvíli jsem viděla jak všichni čichají a já si jen říkala jak to vyřešit, no klepala jsem se úplně celá, kdybych to mohla vzít zpět hned bych to vrátila. Pak se tedy všichni začali rozhlížet odkud že to vane ten zápach moči no a spolužačka vedle mě se podívala přímo na můj rozkrok na kterém jsem marně zakrývala rukou flek a vykřikla Linda se počůrala a proto to tady smrdí v tu chvíli jsem zrudla, rozbrečela se a utekla na záchody. Situace byla katastrofální, mokrá jsem byla až ke kolenům takže nemělo smysl vlastně nic. Po chvíli pro mě přišla učitelka která zavolala mámu a poslala mě domů, mamka teda přijela ale dostala jsem od ní pořádný výklad že tohle není normální nevydržet to uprostřed hodiny že mi není 5. Takže peklo doma i ve škole. Poslední dva měsíce školy jsem to hodně schytávala a nebylo to příjemné. Teď už jsem dospělá a můžu si na tyhle chutě kupovat plenky a na tamto vzpomínám už se smíchem. Tenkrát mi z toho bylo hodně do breku, ale vlastně jsem si za to mohla sama.
11. Září 2022 - 0:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na Tak na tuhle diskuzi jsem
Konečně po dlouhé době nějaký normální příspěvek a stojí opravdu za to. A Lindo jak jsi psala že na ty chutě už si kupuješ plenky, tak pořád zkoušíš nějaké nehody před lidmi nebo ti to jednou stačilo a radši sama doma?
11. Září 2022 - 8:48
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
No jako každý alespoň trochu normální člověk by řekl že po tomto už mě to lákat nebude, ale já si prostě nemůžu pomoct vždycky když někde jsem tak už přemýšlím jak se počůrat aby to bylo jako nehoda a aby to vypadalo věrohodně a několikrát už jsem to i udělala vždy ostuda jak Brno ale co, žijeme jen jednou. Ještě když jsem bydlela s rodiči tak to byl problém to jsem se musela držet a čůrat jen doma když byly pryč, ale teď už mám delší dobu co bydlím sama volnost. Takže není problém si občas ulevit a je to pro mě příjemný relax. Ať už v plence nebo v kalhotkách.
11. Září 2022 - 14:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na No jako každý alespoň trochu
Jó to chápu a určitě nejsi jediná kdo to tak má. Ale pokud chceš můžeš napsat nějakou tu nehodu co se ti přihodila já si to rád přečtu, ale samozřejmě je to na tobě.
11. Září 2022 - 16:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Odpověď na Jó to chápu a určitě nejsi
Tak můžu sem nějaké napsat, zatím napíšu jeden protože nemám teď moc času ale později určitě bude ví času tak přidám další. Takže první to jsem byla poprvé a naposledy autobusem do Chorvatska od té doby už jezdím autem. Tak abych začla cesta byla nudná vůbec to neubývalo a zastávky byly cca po třech hodinách. No a když jsem tak seděla v tom autobuse tak mě napadlo že kdybych jako usnula a počůrala se, tak by mě buď někdo z cestujících nebo pak ta vedoucí zájezdu což mimo jiné byla hrozně milá ženská museli probudit a já bych pak zažila určitě velký trapas. No přemýšlela jsem jestli už to přece jen není moc a jestli mi to za to stojí. Na sedačkách byly dané takové ty potahy takže mi nemuselo být líto že je zničím. No po nějaké době hraní si s myšlenkou jestli do toho jít jsem se odhodlala už jsem docela potřebovala takže jsem dělala že usínám, no když už jsem nějakou chvíli hrála spánek, přišel ten správný čas to udělat, takže jsem prostě povolila svěrač trochu zatlačila a už to teklo, jen jsem cítila jak se to teplo roztéká v rozkroku, no krásný pocit ale pak jsem si řekla co vlastně dělám vždyť já si čurám do kalhot v autobuse plném lidí. Už jsem se chvěla kdo mě odhalí a jak to budu řešit, vůbec jsem ani nemohla dýchat. No po chvíli si starší paní sedící vedle mě asi všimla mé situace a vzbudila mě se slovy paní vy jste se asi počůrala. No v tu chvíli mi bylo hrozně divně jí je tak 80 a vidí šestadvacetiletou holku která se počůrá ve spaní no hned jsem vyšla do uličky všichni se samozřejmě podívali a viděli jaká je situace. Ty pohrdavé výrazy byly ale s tím počítam, ale ta vedoucí toho zajezdu byla hrozně empatická vylíčila jsem jí co se stalo a z počátku byla hodně překvapená, ale pak v mžiku zareagovala a řekla asi řidiči ať na další benzínce zastaví, tam mi dala nějaké její věci na převlečení protože můj kufr byl až někde dole. No byla jsem ji hrozně vděčná. Na záchodech jsem se tedy dala zase dohromady, místo v autobuse vyčistili a mohlo se jet dál. Pak jsem ji ještě poděkovala sedla si vedle ní v autobuse a povídali jsme si, no moc milá ženská dodnes jsme v kontaktu a zve mě k sobě domů ale mně to přijde hrozně trapné být před ní.
11. Září 2022 - 22:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Odpověď na Jó to chápu a určitě nejsi
No a co ty Petře proč tu vlastně jsi jak to máš s nehodami? Děláš to naschvál? Nebo se ti to prostě stává? Nenašla jsem v historii že by si o tom psal.
11. Září 2022 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Odpověď na No a co ty Petře proč tu
No tak já to sem nikdy nepsal protože se nikdo neptal, ale samozřejmě není to žádné tajemství už od nějakých 14 mě vzrušuje být počůraný/pokakaný a nebo někoho takového vidět, číst si o tom atd... No tak proto jsem na téhle diskuzi já sám nemám odvahu to vyzkoušet někde před lidmi, ale doma už jsem to udělal nespočetněkrát, když mi ještě bylo kolem těch 15 až 19 a bydlel jsem s rodiči tak mě vzrušovalo to před nimi skrývat a dělat to vždy když jsou třeba jen na zahradě a nebo spí, no riskantní to bylo dost ale nikdy snad nic netušili i když nevím no možná že přece jen občas něco věděli. Ale nehoda jako nechtěná se mi stala třikrát, což je asi ještě docela v pohodě. Jednou v první třídě z toho že jsem se bál chodit na školní záchody, z toho ale ani žádný trapas nebyl. Pak klasika čurací sen, ale bohužel na táboře takže trapas to bylo tak v 11 a ve 13 cestou ze školy kdy jsem přecenil schopnosti toho co udržím a prostě jsem se pokadil 200 metrů od domu, to už jsem doma trochu schytal, ale od té doby nic už jen naschvál.
13. Září 2022 - 0:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
Nevím teda jak to máš ty s pokakávaním a názorem na to?
13. Září 2022 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dobrý večer mně je za pár
Na tohle naletí jen někdo z Bohnic, úchyle.
14. Září 2022 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
samuel juřička (anonym)
ahojkiii dneska jsem se taky posral ale ráno jsem mněl pod sebou žlutý flek takže se dokazu vycityt -s láskou S. Juřička Napajedla hřbitovní 669
16. Září 2022 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Odpověď na Nevím teda jak to máš ty s
Párkrát jsem to zkusila není to špatné, ale trochu mi na tom vadí ta očista. Když to ale pominu tak je to taky příjemný a když si vezmu plenky tak se to mytí i dá zvládnout. Samozřejmě že těch trapasů taky pár mám.
17. Září 2022 - 0:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonda (anonym)
Odpověď na Párkrát jsem to zkusila není
Ahoj taky mám pár trapasku i občas v posteli v oblečeni co vy děkuji
17. Září 2022 - 10:49
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na Dobrý večer mně je za pár
Ahoj klidně napište na fb Jakub Nechvátal nebo kometon8727@gmail.com
22. Září 2022 - 16:06
Obrázek uživatele Pulec
Pulec
Odpověď na No jako každý alespoň trochu
Ahoj krásné jestli hceš napiš na kometon8727@gmail.com Tad si popovidam
22. Září 2022 - 16:07

Stránky

Přidat komentář