65 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Josef (anonym)
Ježíš o sobě říká: ,, Já jsem ta cesta, pravda i život, nikdo nepřichází k.Bohu Otci než-li skrze mne". Osobně jsem si prošel.řadou alternativních praktik např. Reiki zasvěcení do I. a II. stupně, prace s kyvadlem, metody čištění duchovních bloků na dálku tzv SRT, navštěvoval jsem léčitele co pracovali pomocí svojeho magnetismu nebo pomocí hypnózy, čistili nějakým způsobem minulé životy tzv. Karmu. Hledal jsem totiž uzdravení z nedoslychavosti a z depresí. O všech praktikách můžu říct že na začátku jsem vnímal nějaké zlepšení ale postupně mi bylo hůř a hůř až nakonec jsem se nacházel v tak hrozném psychickém i fyzickém stavu že jsem chtěl spáchat sebevraždu, až tak dalece to u mě na zašlo. A to s čím jsem přicházel na začátku bylo nic oproti tomu co jsem prožíval na konci všech pokusů a omylů s různými léčitelskymi praktikami, poznal jsem ale.že určité duchovní síly za tím opravdu stojí a fungují, došel jsem ale zároveň k.tomu že tyto síly nejsou dobré ba naopak... a tady bych navázal zpět na první větu kterou jsem napsal - Ježíš. o sobě říká: ,, Já jsem ta cesta, pravda i život, NIKDO nepřichází k Bohu Otci nežli skrze mne. Samozřejmě že většina lecitelskych praktik se opírá buď o všudypřítomnou vesmírnou, božskou energii a nebo přímo o Boha samotného. Když už jsem na tom byl tak špatně tak jsem začal volat k Bohu ať mě z toho dostane, protože.nefungovalo už nic, ani léky, antidepresiva. Shodou okolností jsem v krátké době narazil na svědectví člověka který udělal podobnou až totožnou zkušenost jak já včetně stejného konce. Napsal jsem mu a on mě krok po kroku vedl k Bohu, zjistil jsem že mnohé praktiky kterými jsem se zabýval jsou u Boha ve skutečnosti ohavností a nemají s ním nic společného viz Bible. Potom když jsem poprosil Boha za odpuštění všech hříchů, včetně těch praktik co jsem nevědome dělal, uvěřil jsem Ježíši že.je.jediným prostředníkem mezi Bohem a člověkem, tak se mi obrovsky ulevilo, úplně ze mě doslova spadly balvany za kterými stála deprese a postupně se mi i zpravil sluch. Bůh mě postupně vysvobodil a uzdravil z řady problémů se kterými jsem se trápil, začal jsem chodit do evangelikalniho sboru a tam kde dnes jsem bych v životě nebyl kdyby mě Bůh nezachránil, protože.moc.dobře.vím jak jsem na to byl zle. Pokud Vám.můžu poradit tak to zkuste raději přímo s Bohem než oklikou skrze alternativní směry léčitelství, protože ty konce lidí.nejsou opravdu dobré.
24. Listopad 2018 - 20:51
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na To by ,mě zajímalo, proč jste
Pardon, naletěla jsem na starý koment :))
6. Září 2022 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
D (anonym)
Lidská důvěřivost však může vést k silným a blahodárným placebo-efektům. Skeptické ateisty a naturalisty přírodní výběr nemilosrdně zbavuje podobných dobrodinní.
6. Září 2022 - 23:48
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Ježíš o sobě říká: ,, Já jsem
To by ,mě zajímalo, proč jste místo všech těch šamanů nešel k psychiatrovi nebo aspoň psychologovi. Nedivím se, že se vám problémy zhoršily. To co popisujete vás tak jako tak stálo spoustu peněz, psychiatra jste mohl mít zadarmo dle výběru, psychologa byste si platil...no a pak jsou MUDři přes nedoslýchavost, to je zase ORL. Taky zdarma.
7. Září 2022 - 7:27

Stránky

Přidat komentář