Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Ondra (Po, 2. 1. 2023 - 06:01)

Máš ho dost velkého,mě je 14mám 19 cm v klidu a stydím se jít do sprchy ,aby na mě nekoukali ostatní,před holkama jsem za to zase rád,měl jsem ho jako ty a za rok mi takhle narostl,je s tím občas problém

Návštěvník (St, 4. 1. 2023 - 12:01)

Ve sprchách to tak vždy bude že ostatní koukaj. A pokud ho má někdo nějak zvláštního, ať už velikostí, tvarem, ochlupením, předkožkou, obřízkou,.... tak prostě na to budou koukat tím spíš. Já mám holý žalud a není mi příjemné že na to ostatní koukají. Jaké by to bylo před holkama nevím

Ondra (St, 4. 1. 2023 - 20:01)

Myslím si , že mi ho i závidí,ale koukají pořád mám vylezlou asi půlku žaludu, když se sprchuju většinou mi vyleze ven celý možná koukají i na to . nejhorší je , že mi na něj koukají i dospělí

Návštěvník (Po, 9. 1. 2023 - 18:01)

Na vylezlý žalud se bude vždy koukat, je to totiž něco co není úplně obvyklé, je z penisu vidět ještě i něco víc.

Lili (Po, 2. 1. 2023 - 15:01)

ukazes mi ho kdyz ti ukazu moji pipinu? jestli jl dej instagram nebo snap prosim

Maxycek (So, 28. 1. 2023 - 15:01)

Georggeorge277

Anon (Čt, 5. 1. 2023 - 15:01)

Ja jo posli ig

Anon (Čt, 5. 1. 2023 - 15:01)

Je mi 14 a mam ho 14,5 cm

Ondra (Út, 3. 1. 2023 - 02:01)

Už si někdy viděla velkýho čůráka? Že chceš abych tě ho ukázal

Lili (Po, 2. 1. 2023 - 02:01)

taky mi je 13, napis mi ig nebo snap, ukazu ti moji pipinu

Iveta (Út, 9. 8. 2022 - 19:08)

Mému synovi je 10 a když ho umývám tak nezapomenu párkrát přetáhnout kůžičku přes žalud. Většinou se mu trošku napne, ale nic si s toho neděláme. Potom přejdu na kulky a otočím si ho aby se ohnul a umyji mu zadeček. V ten okamžik mu skoro stojí. Když se mě ptal a styděl se tak jsem říkala, že je to v pořádku a že se nemusí stydět. Od té doby se méně stydí a klidně sedí i na gauči nahý.

Tera (Út, 16. 8. 2022 - 07:08)

Mému bude zanedlouho 12 a ještě mu nevadí když jsem při jeho koupání. Umyju mu záda, pak jdu i níž a ve vaně jej na závěr celého osprchnu. Nechá se i osušit, takže zblízka všechno vidím a na svůj věk ho má akorát. Mnohdy se mu začne šponovat, ale je od malička zvyklý na mou přítomnost při koupání, a zatím se ani neodvrací a drží.

Lenka (Út, 16. 8. 2022 - 11:08)

Tak ve 12 letech jsou kluci v pubertě,už ho má asi pěknýho, pozoruji svého syna jak mu začíná pěkně růst ,je ti krásný Pohled

Tera (Út, 16. 8. 2022 - 12:08)

Jo, ta puberta je už znát. I v klidu ho má pěknýho a co teprve, když se mu začne napínat. A v kulích plno semene, uspokojuje se už pravidelně. Je to pěkné podívání když ho tak po sprše osušuji a vše zblízka vidím.

návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 13:08)

Když vše mu tak zblízka vidíš, začínají mu už chloupky?

Lenka (Út, 16. 8. 2022 - 13:08)

Můj syn ho má dost velkého na to kolik mu je ,jak velkýho má ten tvůj ?

Tera (Út, 16. 8. 2022 - 15:08)

Při koupání zatím plnou erekci neměl, ještě do toho něco chybělo, to poznám. Ale na naší víkendové boudě jsem ho před týdnem trochu šmírovala, různě si ho dráždil, a měl ho tak do 13cti cm. Možná něco víc a to ho měl napnutýho fest.

Lenka (St, 17. 8. 2022 - 07:08)

to ho má docela pěknýho, když mu budu pořád růst třeba až do 18 let bude mít pořádnou kládu . Divím se že mu při sprchování s tebou ještě pořádně nestál,mému se postaví vždycky když ho koupu

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 10:08)

Růst penisu u chlapců je individuální. Pohlavní zrání nemusí být souběžné s fyzickým. Může se stát, že malý kluk může mít penis jako dospělý a velký má ještě dětského camprdlíka. Mě po třináctém roku věku už moc nenarostl, ale jsem s ním spokojený, tak jako moje ženské protějšky.

Tera (St, 17. 8. 2022 - 09:08)

Já za ním přijdu do koupelny tak po pěti minutách a za ten rok jsem zjistila, že v té době si to udělá. Až totiž vypouštím vanu, tak v odtoku se zachytí semeno. Takže přijdu, umyju mu záda a tak, a na závěr ho hadicí osprchnu. Je to příliš krátký čas od jeho ejakulace, aby se mu hned naplno napnul. Ale v plné erekci ho má špicovýho, napnutýho jako svíčka.

Reklama

Přidat komentář