Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Návštěvka (St, 17. 8. 2022 - 04:08)

Na to že je mu skoro 12 je to slušný. Za rok ho bude mít zas o 2 cm delší. Hlavně si ho musí pořád mastit, to tomu prospěje. Jak často kluk onanuje a vidíš ho při tom?

Tera (St, 17. 8. 2022 - 11:08)

Mastí si ho dá se říct, pořád. Stačí malá volná chvilka kdy jej nikdo nevidí a už má ruce mezi nohama. Díváme se třeba na televizi a celou tu dobu má ruku uprostřed. Má tepláky, je i přikryt dekou, ale poznám to. Pravidelně ho při tom nevidím, ale načapala jsem ho již vícekrát.

Návštěvník (St, 17. 8. 2022 - 12:08)

Já měl erotický koutek, kde jsem měl hambatý časopisy, různý pomůcky, taky nádobku na semeno. Ale máma moje soukromí moc nectila. Každou chvíli něco potřebovala. Odhrnula závěs a viděla co dělám. Buď mne to nechala dokončit, nebo jsem to musel přerušit a poslechnout. Někdy to bylo o nervy. Nezakazovala mi to, ale rušila.

Lenka (Po, 15. 8. 2022 - 17:08)

Mám také 10 letého syna , když ho koupu totálně se mu postaví, také chodí nahý a má časté erekce . hlavně ho má strašně velkýho na svůj věk.ma ho tvůj syn velkýho?

Sylvie (Čt, 14. 7. 2022 - 14:07)

Synovi bude za pět měsíců 14 a šuldu už má taky pěknýho. Někdy jej zahlédnu, většinou v koupelně kde si to vždycky udělá a pak ho má pěkně našpulenýho.

Návštěva (Pá, 15. 7. 2022 - 05:07)

To se nediv. Takovej kluk si to udělá a za chvilku už ho má zas jak svíčku. Jak to, že ho tak zahlédneš? V tom věku to není tak obvyklý. To už se puboši dost stydí.

Sylvie (Pá, 15. 7. 2022 - 06:07)

Syn se nikdy nějak moc nestyděl. Né, že by se předváděl, ale ještě vloni se klidně přede mnou převlékl třeba do plavek a podobně. Teď i v té koupelně mě snese, umyju mu záda, vlasy a vždycky mu ho zahlédnu.

Irena (Pá, 15. 7. 2022 - 11:07)

Náš kluk se stydí když má erekci protože se mu šulín hodně zvětší a pak si ho srandovně zakrejvá rukama. Taky mu vadí když ho přistihnu při sebeukájení.

Sylvie (Út, 19. 7. 2022 - 06:07)

Tak když jsou kluci přistiženi při onanii, to vadí, myslím, každému. Ten můj se už sice trochu stydět začíná, ale ještě ho můžu po koupeli osušit, aspoň vlasy a záda, nebo natřít tělo krémem. Taky už jsem ho tajně viděla jak si s ním hrál a měl ho napnutýho, jak se říká, nadoraz.

Irena (Út, 19. 7. 2022 - 07:07)

On se leká, honem se zakrejvá zrudne a mrmlá protesty. Já se mu omluvim a vycouvam. Když sem mu řekla že je to normální, že mi to nevadí a že ho nesoudim, tak se drobet uklidnil. Přestane a počká až odejdu a tak ho vidim v plný kráse. Už sem ho viděla jak stříká, ale o tom neví. Měl toho hodně na výdej. Vyndal to na ručník kterej má ode mě a když se utíral tak sem tiše zmizela.

Sylvie (Út, 19. 7. 2022 - 08:07)

Já jsem toho mýho při jeho ejakulaci ještě neviděla, když, tak jenom pod peřinou jak si ho tam mastí. Semene ale nacházím v jeho prádle a tričkách každý den úplně neuvěřitelně. Má toho šulina jenom na honění.

Návštěvník (Út, 19. 7. 2022 - 09:07)

Těžké období já do 17 let honil ve sklepě aby mě mamka nenacapala ,když sem honil doma tak pouze když nebyla doma,po nějakém čase sem zjistil že můžu ikdyz doma je protože sem se zamykal v koupelně .pak už usebe v pokoji kde sem strikal do kapesniku a ona to po mě uklizela. Jestli jí zajímala moje velikost nevím

Návštěvník (Út, 19. 7. 2022 - 09:07)

Já jsem to taky skrýval jak to šlo, ale maminka vždycky poznala, že jsem to měl a často utrousila poznámku, že o tom ví. Hrozně jsem se styděl. Když jsem byl dospělý, tak už jsme o tom normálně mluvili a i jsme se tomu zasmáli.

Ema (Út, 19. 7. 2022 - 10:07)

My o tom normálně mluvíme. Když si všimnu, že se nesoustředí, všechno mu padá z ruky a má bouli v rozkroku, tak ho sama pošlu aby se uklidnil. Pak mi ohlásí, že už je v pořádku.

Martina (Čt, 14. 7. 2022 - 13:07)

Můj syn masturbuje v mojí posteli, sledovala jsem ho klíčovou dirkou, nikdy sem neviděla chlapa si ho honit byl takbtvrdej a napuchlej už nikdy nedostanu ten pohled z hlavy, už 4x jsem se dnes udělala a pořád mam promoceny gatky a sem strašlivé nadrzena

Návštěvník (St, 13. 7. 2022 - 11:07)

Já s mými 19cm jsem spoko. Na to že mi je 16 tak to je docela slušný :D

Mirka (Po, 11. 7. 2022 - 13:07)

Byl někdo se synem na obřízce? měla bych pár otázek [email protected]

Monika (Čt, 7. 7. 2022 - 00:07)

Ahoj ,mám problém se svým synem není obřezaný a už od 5 let nemá vůbec žádnou kůžičku má úplně stáhly penis .tet je mu 7 a má ho moc velkého ,už ve 3 letech se mu začal strašně zvětšovat žalud , už se stydím s ním chodit i k doktorce, nejhorší je že mu pořád roste.prosim o radu jestli někdo něco podobné zažil děkuji moc ,jsem vážně zoufalá z toho dost,a hlavně i kluk

Návštěvník (Po, 11. 7. 2022 - 03:07)

Hele, Moniko s koulemi, než sem začneš psát, tak se jdi vyhonit a nepiš blbosti úchyle. Proč pořád měníš jména, myslíš že tvůj styl písma se stejnými chybami nikdo nepozná ?

Návštěvník (Čt, 7. 7. 2022 - 06:07)

Jestli ho nemá metr, tak je to v pohodě.

Reklama

Přidat komentář