Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 11:01)

Jdi s tím Agentem někam.

Návštěvník (Ne, 1. 1. 2023 - 00:01)

Přeji nám všem hodně štěstí, zdraví a lásky. Nejen v tomto roce.

Návštěvník (Út, 16. 8. 2022 - 07:08)

Kdo to vole počítal? To bylo celé stádo. Ale je zapálenej pro věc. Určitě bude náležitě prošetřen a nějakou dobu izolován.

bianka (Po, 15. 8. 2022 - 21:08)

Kouknu zítra. Aa jaký další? :-( Se na to musím vyspat. Dobrou....

povídkáři (Po, 15. 8. 2022 - 20:08)

a ještě videjko jako vzorek pro nehlasující Bianku, která u nás tímto má další černý puntík https://www.youtube.com/watch?v=hiuBC3oiigs

Návštěvník (Po, 15. 8. 2022 - 20:08)

Karmelius to posvětil, ostatní to dokončí, size

povídkáři (Po, 15. 8. 2022 - 21:08)

jj, R.

bianka (Po, 15. 8. 2022 - 20:08)

Bílý kůň. :-)Povídkáři opět hustýý. Ani to vidět nemusím. Má představivost pracuje. Díky.

povídkáři (Po, 15. 8. 2022 - 20:08)

Je to tak. Náš bílý kůň a pro mnoho favorit soutěže Československo hledá dezoláta, český dezolé Tuboš von Holýšov prohrál v posledním duelu prvního kola. Po naší včerejší urgenci SOS v noc předehnal soupeře o 10hlasů, bohužel slovenští fanoušci nakonec ty české přehlasovali. Přitom náš Tuboš byl opravdu skvělý. Naprosto ohromil slovenské hlasující tím, že během 2minut dokázal říci 61x slovo vole v jednoduchých jeho naturelu odpovídajích větách. Další výrazné video bylo to ve kterém střídavě flusal na čes,kou vlajku a na českou prodavačku v respirátoru. Dále si cestou od rodičů postěžoval, že je své rodině pro srandu (rodině ne králíkům), zdokumentoval, jak ho ochranka kopla mezi nohy, když ho vyháněla z nádraží atd atd. A Poselství našeho dezolé hrdiny: Zvedněte už konečně prdele a přestaňte si leštit žaludy!!!!! (Ještě doplním, Tuboš spolu s českými hlasujícími zpochybnili regulernost soutěže protože v onu osudnou poslední noc se náhle mezi hlasujícími zjevil sám slovenský soupeř Tuboše a tím neregulerně soutěž ovlivnil neboť Tuboš mu nemohl úder z Ruzyňské klece vrátit). .....Dnešním dnem začalo další kolo soutěže Československo hledá dezoláta, ve kterém se utkají vítězové duelů prvního kola. Naše barvy bude za dva nebo tři týdny reprezentovat Simonett Zloba z Brna (jo to je ta dědina na východě kde bydlí Alesch) svého času dokumentaristka života Jituny a Krasoň Zmetík- čekající na další soudní stání za podporu genocidy nebo co, že. STAY TUNED

Návštěvník (Po, 15. 8. 2022 - 16:08)

Těším se na dnešní zprávu od Povídkářů.

-Aleš- (Po, 15. 8. 2022 - 15:08)

Tak opravdu prohrál o 24 hlasů. Lidi asi hlasovali i po ukončení hlasování. Ale i tak jde o nejtěsnější výsledek v soutěži. Škoda promarněné šance, která se už nebude opakovat, protože jestli má trochu rozum, tak po propuštění už o něm nikdo nikdy neuslyší.

-Aleš- (Po, 15. 8. 2022 - 14:08)

Prohrál o šest hlasů. Na to, že jednu dobu to bylo o 150 se dá mluvit o úspěchu. Taky hrálo roli, že je v lochu a neměl možnost natočit další motivační videa. Ale máme tam dva zástupce, kteří teď stojí proti sobě, takže budeme nejhůř třetí. Věřím Simče, už jenom za to video o hrášku si úspěch zaslouží. Kdo neviděl zhlédněte, protože něco takovýho se jen tak nevidí.

Návštěvník (Po, 15. 8. 2022 - 15:08)

jo to je top. To přesně vystihuje jejich hloupost.

Návštěvník (Po, 15. 8. 2022 - 14:08)

Tak Tuboš prohrál asi o dvacet hlasů. Naprosto neschopnej ve všech směrech. Slovák si ho namazal na chleba.

Návštěvník (Po, 15. 8. 2022 - 07:08)

Babička když žila říkávala, že vztahy v té rodině byly nepřátelské na všech stranách. Bývaly v té rodině přímo hrůzy. Způsobené psychickou nemocí.

Návštěvník (Po, 15. 8. 2022 - 16:08)

I já jsem tady hledal své milované cikány. Pak mne vyhodili, protože jsem nezapadl do konceptu.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

Ať je, nebo byla válka kdekoli, vždy to odnesl obyčejný lid.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

Tak jestli je Miluna pod vlivem proruskýho Hosta, tak je opět konec diskuse.

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 19:08)

Jdite do háje s vašima koncema. Diskutujte aby jste dokázali, že máte koule.

Miluna (Ne, 14. 8. 2022 - 16:08)

Ne já mam svojí hlavu a nejsem pod nikoho vlivem.Ale kam se kdy nasrala USA tam byla pak válka.Myslim že by se USA měli starat o svojí USA, já fakt nechápu proč to pořád musí někde ovlivňovat a pak je z toho tohle a tim neomlouvam ani Rusko.Obě země by měli nechat Ukrajinu už konečně napokoji, to je muj názor.Nevinný Ukrajinci, normální obyvatelé za tohle nemůžou!!

Reklama

Přidat komentář