Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Tonda (St, 4. 1. 2023 - 20:01)

já se totiž strašně rád počurávám do punčocháčů a oteplovaček a v noci v nich spím. Je mi sice 42 let ale vzrušuje mě to. Někdy mi máma dává pleny a já do ní čurám

Týnka (Út, 3. 1. 2023 - 03:01)

Tak jsem si vzala štrample a oteplovačky a zkusila zopakovat to počůrání ,bylo to moc příjemné

Tonda (St, 4. 1. 2023 - 20:01)

Ahoj kde ses to udělala tak to v oteplovačach jaké máš co ti udělaly když tak

Týnka (Út, 3. 1. 2023 - 03:01)

Tak jsem si vzala štrample a oteplovačky a zkusila zopakovat to počůrání ,bylo to moc příjemné

Martin (St, 17. 8. 2022 - 00:08)

Mě se stala asi po 10 letech jedna věc je mi 17 a večer jsem šel spát a vůbec jsem nepil nic a před tím jsem si došel na WC a když jsem usnul tak asi za 2 nebo za 4 hodiny jsem se pocural protože se mi zdálo ze jsem si došel na WC a prostě jsem se pocural tak mi druhej den máma koupila pliny a dnes se to znova stalo ale už jsem mel plenu takže postel byla suchá takže Dobrý

Tonda (St, 17. 8. 2022 - 01:08)

Ahoj to se stává nic si stoho nedělej hlavně si nikoho nevšimej a přehlížejto ať si každý říká co chce já to taky přehlížím já se chodím koupat v zimní kombinéze že mám problém a bohužel mívám zimní oblečení do spaní mám to bohužel od mala kdy bys chtěl si v soukromí popovídat tak napiš na [email protected] nebo fb

Martin (Út, 16. 8. 2022 - 09:08)

Já naposled vcera.... šel jsem čůrat venku ke křoví, ale ve spěchu jsem ho zastrčil příliš brzy.... boxerky byly durch a ještě k tomu i mokré kraťasy. :/

Týna (Po, 15. 8. 2022 - 06:08)

Včera jsem se počurala. Zavřený záchod a ještě jsem se chvilinku kroutila a nevydržela jsem a začala jsem čůrat, ale stáhla jsem si rychle kalhotky udělala jsem to hned vedle do trávy. Kámoška byla se mnou a lidi jsem neřešila. Byli tam asi dva

Pavkol (Po, 15. 8. 2022 - 07:08)

Děkuji Týnko, krásné probuzení a představa

Návštěvník (Po, 15. 8. 2022 - 06:08)

Tonda: na počurávání se nosí pleny. Tak řekni mamině ať ti jich balík koupí a bude tě držet v plenách

Soňa (Ne, 14. 8. 2022 - 23:08)

Čůrám

Pavkol (Po, 15. 8. 2022 - 07:08)

jen do toho Soňo

Návštěvník (Ne, 14. 8. 2022 - 19:08)

čůrej klidně čůrej

bezmena (Pá, 12. 8. 2022 - 17:08)

Napíšem svoje počuravacie príhody. Tie čo si pamätám. Raz sme išli domov, nepoviem skade, ale išiel som zo sestrami. Bol už večer a tma. Mal som asi 8 rokov. A chcelo sa mi čúrať. Cestou som rozmýšľal nad miestom kde by som si mohol odskočiť a jedno sa aj našlo. Lenže som bol zo sestrami a pred nimi som rozhodne curat nechcel. Tak som sa rozhodol ze to vydrzim až domov. Lenže mi sme ešte zašli do susedy. S tým som nerátal. Stali sme na jej dvore. Ja som už stál tak vzadu bokom a tam som sa pocural. Nikto na nič neprišiel. Až do chvíle kým moja matka nenašla mokré nohavice.
Potom som sa počural ešte v škole. Viackrát, len si pametam iba dve. V škole som na záchod nechodil vôbec, mal som s tým problém. Bol som asi tretiak a bola už posledná hodina. A ja som sa už krútil na stoličke, čo si všimla spolužiacka, a bolo na nej vidieť ze sa jej to páči. Dvadsať minút pred koncom hodiny som to pustil. Fakt som si vydýchol ze už mi konečne netreba lo. Ale podomnou bola dosť veľká mláka ktorú som sa snažil zakryť taškou. Lenže o nejakých desať minút si tu mláku všimol spolužiak a povedal to na celú triedu. Odvtedy mám alergiu na osoby s rovnakým menom aké mal on.
Potom ďalšie počúranie bolo keď som bol siedmak. Bola nejaka tretia štvrtá hodina, počítače, mohli sme robiť čo sme chceli. Lenže ja som nedokázal robiť nič. Pretoze som sa nemohol sústrediť na nič iné iba nato ako veľmi potrebujem cikať. Nevedel som čo mám robiť keďže som bol vo veku 13 rokov a rozhodne som sa odmietal počurat. Lenže som vedel ze do konca hodiny to určite nevydržím. Chcel som sa vypýtať na záchod, ale nedokázal som to. Tak som to trochu pustil. Mal som sivé menčestrové nohavice a na nich to našťastie nebolo vidieť. Druhýkrát som už púšťať nemusel išlo to samo ale zastavil som to. Bolo to iba trocha. Tretíkrát som už začal čurať naplno, začalo to zo mňa ísť plným prúdom. Až som sa zľakol ze už čúram. Aj to som po niekoľkých sekundách stopol. Tak zostala mokrá iba stolička. Bola z nejakého mäkkého materiálu. Keď skončila hodina, stoličku som zasunul pod počítačoví stôl, takže ju nikto nevidel. Potom keď sme boli vonku na dvore som videl že mi spolužiačka pozerá na zorkrok. Nejaké malé mokré fleky sa tam predsa len našly. Ani som to pred ňou neskrýval, aj tak to nikomu nepovedala.

Tonda (So, 13. 8. 2022 - 08:08)

Zdravím moc hezky napsané chtěl bych se zeptat stalo se vám někdy že jste se pocuraly do něčeho zimního oblečení co jste měly když tak pod tím

Tomáš (So, 13. 8. 2022 - 16:08)

Mě se to taky stalo ale mel jsem podtim tepláky a normálně slipy a byl jsem ze školu na horách nešel rozepnout zip a pocural jsem se všichni se smaly ale učitelka me vzala do ubytovni a tam řekla že se mám prevliknou do suchyho oblečení a ona mezi tím někam sla a potom když přišla tak mi dala pleny at si je mam brát když pojedu snima někam a to i na noc a to jsme mel 14 dni potom az jsme jely domu tak jse mi chtělo na záchod a měl jsem v batohu Asi ještě balení plen tak jsem si ji dal na sebe a potom jsem se vycural do ni a az jsem přijel domu tak se me máma zeptala jaký to tam bylo a já jsem řekl jo dobrý akorát ze jsem se tam pocural a mám pliny takze mi dala pres prdel a ona to cítila ze je mám na sobě a řekla jestli se pocuravas tak to si ty pliny můžeš nechat a nic víc neřekla a potom asi za týden mi máma přivezla další pleny a takhle to furt ted je ze je mám na sobe i pres den

Tonda (Ne, 14. 8. 2022 - 09:08)

Ahoj já jsem měl několik oteplovacek a i zimní kombinézy na převlečení ale bohužel žádné pleny mi nedaly a když jsem se pocural tak mi učitelka šla prevlict a to dala hnet do pračky vyprat byli jsme tam na deset dní na škole v přírodě jaké jsi měl ty zimní stává se ti to ještě nebo jak ses cítil v tom

Tomáš (Po, 15. 8. 2022 - 01:08)

Jo stává se mi to kazdej den už nevím co s tím mám furt na sobě pleny a cítil jsem se v tom jako kdyby jsem se koupal ale ve svých chcankach takže mám furt pleny a už dost me to štve ze mám furt na sobě pleny od února to mám a to mi je 17 let

Tonda (Po, 15. 8. 2022 - 05:08)

Ahoj tak to jo bohužel se mi to stává do dnes mě je 39 a bohužel se pocuram někdy já nosím oteplovacky a zimní kombinézy od mala mám to bohužel ze zdravotních důvodů v čem ses pocural na horách jestli máš fb klidně mi napiš na Tonda.wet

Bouše (Po, 15. 8. 2022 - 06:08)

Toníku nezačínej zas nebo se velectěný pan Bouše rozlobí

Reklama

Přidat komentář