Reklama

Miloval jsem se se sestřenicí

Ipeman (Pá, 12. 8. 2022 - 20:08)

Taky bych prcnul sestrenku jen nemám odvahu jito nadhodit...

. (So, 13. 8. 2022 - 12:08)

Tak se na to vykašli,si najdi normální holku,a nebudeš muset hledat odvahu nadhazovat sestřenici.

Návštěvník (So, 13. 8. 2022 - 18:08)

A kde ji asi tak najde? To je jako hledat někoho na přeplněném stadionu, samá blbka, jedna vedle druhé.

iva (So, 2. 4. 2022 - 18:04)

já jsem měla podobný zážitek s bratranci. Loni jsme byli u nás na chatě a povídali jsme si tak o životě a vůbec, kdo to kdy a kde dělal a jaké by to bylo kdybychom to dělali spolu, no a to už netrvalo dlouho a já poznala údy obou mých bratranců. Musím říct, že tak divoký sex jsem ještě nezažila, kluci to opravdu uměli a měli i výdrž. Ale od té doby už nic nebylo.

Návštěvník (Út, 5. 4. 2022 - 17:04)

Škoda, to chtělo pokračovat.

Anton Dobrý (Út, 8. 6. 2021 - 13:06)

Z právního hlediska jste nic neporušili, to jestli jste porušili morální hranice už je na Vás, tedy tím chci říct že záleží co vnímáte jako morální nebo nemorální, uzavřel bych to tím že to byla hloupost, stalo se stalo se.. Dál bych to nerozpitvával,hezký zbytek den.

Ale ejhle (Pá, 30. 4. 2021 - 12:04)

Zdar a sílu, chtěl bych se zeptat, jak říct sestřence, že bych si s ní chtěl zapíchat. Kolikrát totiž přijedu k tetě a strejdovi, když chtějí s něčím pomoct, a když přijedu, tak se vždy tak vyzívavě oblékne. Nevím, jestli je to kvůli mně, ale já si to s ní pokaždé představím.
Díky ua případné odpovědi.

Richard (Pá, 26. 3. 2021 - 08:03)

Tak problém už jsi asi po 16 letech vyřešil.. Já bych svou sestřenici taky prcal, je o 3 roky starší, dřív jsme spolu jako "chodili", i jsme se líbali a tak.. jen nemám odvahu se jí zaptat

Petr (Pá, 26. 3. 2021 - 13:03)

Pokračuj s ní dál, za zeptání nic nedáš.

Mirka (Pá, 26. 3. 2021 - 10:03)

Pokud se s tebou už líbala, tak ji ta otázka neurazí, ale potěší i kdyby řekla ne, neurazí se. Vložíš tím rozhodnutí do jejích rukou. Jdi do toho! Já se s bratrancem také milovala a byl to jeden z mých nejhezčích vztahů. A je také o dost mladší.

ytong (Ne, 21. 2. 2021 - 02:02)

No,co,já sestřenku dokonce zbouchnul !

Robert (St, 20. 1. 2021 - 21:01)

My jsme se sestřenkou milenci. Bydlíme kousek od sebe na malém městě a naše protějšky pracují na směny. Děcka už vylétly z obou hnízd, tak vždy, když se směny setkají zajdeme jeden ke druhému nebo druhý k prvnímu na kafe a pěkně si zašoustáme. Je to moc příjemné a navíc nenápadnější, než se setkávat s cizí ženskou. Přitom k tomu došlo náhodou, když nám bylo pětačtyřicet (tedy mě). Přála mi k svátku a polibek přešel v líbačku a pak ve vášnivý sex.

Buzyk (So, 20. 2. 2021 - 19:02)

Jojojo

Návštěvník (Po, 14. 12. 2020 - 22:12)

Moje teta ovdověla, měla tehdy 40 let, tedy mladá ženská, jezdila na lince ze Smíchova na Dobříš, velký prsa, chlapy se na ni lepili, její syn ji často opouštěl na víkendy, no a teta vybírala, ale musím uznat že to byli samí kokoti. Až jednou přijel její bratranec Ruda, no a zamilovali se do sebe. Tak spolu dlouho žili, děti nechtěli a tak žili spokojeně. A na příbuzné a jejich pindy jaksi z vysoka ..... tetu jsem měl rád, byla fakt pěkná baba. Bohužel už není s námi.

Zkurvené prase (Pá, 31. 7. 2020 - 23:07)

Joooo, šoustal jsem se sestřenicí od večera do rána, bylo to super, pořád spolu šukáme. Je to tak skvělé.

Steve (Pá, 10. 11. 2017 - 00:11)

:-DD

Honza (Čt, 9. 11. 2017 - 12:11)

Taky jsme šukávaly za mlada...To's musela bejt svědivá uplně celá.

Babeta 51 let (Čt, 9. 11. 2017 - 08:11)

Taky jsme šukávaly za mlada ve stodole ale je to potom strašné svědění kundičky.Ve slámě je spousta prachu.

Darina (So, 24. 6. 2017 - 08:06)

Pokud se vám to šukání se sestřenicí líbilo tak není o čem mluvit ,vždyˇsex je krásný a na to to nářadí máte.

alois (Po, 3. 4. 2017 - 11:04)

Tak se letos v únoru stalo,... mám jen dotaz, píšeš ještě o šukání nebo si opravoval u sestřenky vodní instalaci?

Reklama

Přidat komentář