Reklama

Chození naostro bez spodního prádla

Filip (Čt, 26. 5. 2022 - 19:05)

Je mi 13 a chodím naostro pořád nejlepší je to ve škole třeba na tělocviku když na tebe každý kouká jak jseš nahej, je tu někdo kdo taky chodí naostro ve škole? Je to docela zábava

MAX (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

ve škole do 5 třídy jsme měli tělocvik společně s děvčaty a společně jsme se i sprchovali, od 6 třídy jsme byli jen chlapci, když bylo hezké počasí tak jsme měli tělocvik na školním hřišti, kde jsme většinou byli nazí, zvláště při nácviku skoku do dálky a výšky s doskokem do písku- tak se šetřily trenky, i fotbal a volejbal jsme také hráli nazí, nazí jsme většinou byli skoro do 20 let i v místě bydliště při různých aktivitách bylo nás 5 chlapců věkový rozdíl 2 roky, já osobně jsem chodil nahý do 15 let i na nákup, k sedlákovi pro mléko, a v kempu s rodiči celou dobu také nahý. Nahotu mám rád doposud, a to je mi 75 let- plavky doposud nemám, celé léto při jakékoli činnosti doma i na zahradě stále jsem nahý- tak Filipe pokračuj- nahota to je to nejlepší

Radka (Út, 9. 8. 2022 - 16:08)

Zajímavé sny se ti zdají. Snad jsi nebyl mokrý, když jsi se z toho snu probudil.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 19:08)

To jsou pohadky.

Kačka (Ne, 17. 4. 2022 - 08:04)

Syn chodí naostro pod teplákové kalhoty, říká že se to tak prý nosí. V létě zásadně naostro pod kraťasy.

Michal (Ne, 17. 4. 2022 - 15:04)

Já jak se oteplí, tak jedině na ostro, nejsem jediný ve třídě i některé holky tak chodí. Jsem teda na střední. Teplákové kalhoty nenosím, ale pod těsné džíny je problém něco nacpat, v zimě nosím boxerky s krátkou nohavičkou a v létě prostě nic. Holce s kterou chodím se to tak líbí a už také nic nenosí i když u ní je to stejně jedno, to skoro nic co měla bylo možná lepší a hezké.

JA (So, 16. 4. 2022 - 12:04)

V lete nosim tanga

Mirek (So, 16. 4. 2022 - 15:04)

Ty od tvé ženy?

JA (So, 16. 4. 2022 - 16:04)

Moje panske nosim. Damske nie

Pavel (So, 16. 4. 2022 - 12:04)

Chození na ostro v létě naprosto skvělé bez pocení a paření se ještě ve spoďárech.

Návštěvník (Po, 11. 4. 2022 - 17:04)

Už se těšim na léto, mamka bude doma chodit zase bez kalhotek, tak snad ji zase uvidím, vloni si ji pořád holila na zahradě, někdy u toho i vzdychala, pozoruju ji dalekohledem

Miluše (Út, 18. 1. 2022 - 03:01)

když mi chlap v práci sahá...Dát přes hubu! Jak to někoho může napadnout ?

Dana (Út, 18. 1. 2022 - 03:01)

Dana BU-AHOVÁ 603 830 674 .
NABÍZÍME MYCÍ PROSTŘEDKY ZA NÍZKÉ CENY PROVÁDÍME ÚKLID ,ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ, KOUPELEN, KOUPELNOVÝCH ZÁSTĚN ,OKEN ,VŠE JAKO NOVÉ, POUŽÍVÁM NANO PŘÍPRAVKY ,JSOU I PRODEJI...dají se půjčit i různé stroje.

(So, 15. 1. 2022 - 15:01)

Chodím nahý po bytě a na balkón kouřit nestydím se je to fajn

MAX (Po, 17. 1. 2022 - 19:01)

já se celé léto neoblékám, jak doma tak i venku jen nahý i když přijde návštěva nebo pošťačka-v poslední době značně střídají. Jednou když jsem byl na žebříku a trhal třešně na buchtu přišel úplně cizí pán, sedl si na houpačku a čekal až slezu, vůbec jsem si ho neviděl, teprve až jsem slezl nahý ze stromu, tak se představil že je z nějaké agentury a potřebuje se mnou mluvit. Sedl jsem si k němu naproti, nevadilo mu že jsem nahý, potřeboval vyplnit nějaký dotazník - když zjistil že jsem starší a že již pobírám důchod se rozloučil s tím že mě se dotazník netýká

Kubík (So, 8. 1. 2022 - 03:01)

Miluju chození naostro-v gatích, trenkách klidně i do školy klidně i v zimě a když máme tělák a musíme se převlíct, tak jdu na WC a rád taky jdu naboso v botech. Je to příjemný jak to větrá a blemcá!

Karel (Čt, 6. 1. 2022 - 12:01)

Návštěvníku, to máš pravdu, že na dětské pipince nic zajímavého není. Ale, když jsem byl malý, tak se mi mé vrstevnice líbily a byl jsem rád, když jsem je viděl nahé. Čůrat jsem jich tehdy viděl hodně. Ony se tehdy vůbec nestyděly a čůraly kdekoliv potřebovaly. A už tehdy mě to vzrušovalo. Teď už je mi přes čtyřicet a stále se mi líbí, když vidím nějakou svoji vrstevnici čůrat. Ale bohužel to už není příliš často. Holt dospělé ženské se už bohužel víc stydí.

Návštěvník (Čt, 6. 1. 2022 - 13:01)

Už jsem to tady zmiňoval. To, že před tebou čůrá dospělá žena, znamená, že k tobě má důvěru a chce navázat vztah. Pokud jsem zareagoval, vždy to tak dopadlo. S manželkou jsme měli společné čůrání. Poposedla si a já jí čůral mezi nohama. Bylo to velmi roztomilé, když se v míse naše proudy setkávaly.

mv (Čt, 6. 1. 2022 - 07:01)

Doma chodíme všichni naostro. Žena v krátké noční košilce, já v pyžamových kalhotech a kluk v overalu na spaní.

Růšena (St, 5. 1. 2022 - 23:01)

kdyš to na mě příjde vychčiju se třeba uprostřed václaváku, moji píču chlapi nemohou vidět, mám tam ptáka s dlouhým chobotem

Reklama

Přidat komentář