Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 08:05)

A vzpomínkovou akci v Rudolfinu s účastí rodiny Hepnarových byste zorganizovat nechtěl?

Mordhauser (Po, 1. 5. 2023 - 06:05)

Za necelé dva roky tu bude padesáté výročí popravy Olgy Hepnarové. Nějaký milionář by proto měl již nyní myslet na vyražení pamětních medailí k dané tragické příležitosti.

Mordhauser (Ne, 30. 4. 2023 - 13:04)

Jako Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský zdejší diskuse bych nechtěl nechat nikoho na pochybách, že jsem neustále zde, a že budu svojí autoritou i nadále řídit a usměrňovat tuto diskusi, a vnášet do ní svůj specificky mordhauserovský duch!¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Návštěvník (Po, 1. 5. 2023 - 09:05)

To mi úplně připadá, že jste jako Bůh, ten nejvyšší, ten, co řekne, je prostě svaté. A ovečkám, tedy věřícím ani nenapadne pochybovat o čemkoliv, co jim při nedělní mši sdělí jejich pan farář. Znám však dobře ctihodné pány faráře i vikáře ve Spojeném království. Jsou to veskrze pozitivní, skromní lidé. Avšak není nad to, mít svůj vlastní rozum. Nenechat se nikým zmanipulovat.

Návštěvník (St, 8. 2. 2023 - 06:02)

Z vysokých komunistických funkcionářů té doby už dnes zbývá jen Jan Fojtík (*1928).

venca ze žižkova (Út, 7. 2. 2023 - 18:02)

jsem bratranec Olgy a žádné trauma z popravy jsem neměl ani naše rodina se neposrala. Našim to bylo jedno. Olga byla kráva a mordhauser je kokot.

Mordhauser (Út, 7. 2. 2023 - 18:02)

Svůj příbuzenský vztah k Olze Hepnarové tu může anonymně předstírat každý blbeček. Jinak se též nabízí otázka, jaké tedy jiné rodinné trauma poznamenalo tvůj život a z čeho ses tedy i se svou rodinou vlastně posral. Protože soudě podle tvého vstupu do diskuse, z něčeho musíš být dosud posraný až po uši.¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Mordhauser (Út, 7. 2. 2023 - 06:02)

Včerejší smrt Lubomíra "Lulu" Štrougala zasadila konečnou tečku možnosti, že by tento dávný zpečetitel osudu Olgy Hepnarové ještě kdy promluvil o politických okolnostech zničení Olžina života. I když již předtím byla podobná možnost krajně znepravděpodobněna Štrougalovou demencí.¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Návštěvník (Út, 7. 2. 2023 - 08:02)

Ano. Teď už zbývá jen Fojtík. https://tinyurl.com/yhja7sk6

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 06:08)

Četl jsem to již před delší dobou a už si přesně nepamatuji, avšak její čin byl mimo jiné zapříčiněn neuspokojivým vztahem s rodiči. Zvláště s otcem, jenž byl despota. Znám podobné případy i z okolí, které samozřejmě nevyvrcholí vraždou, avšak v dospělosti tato děcka často mívají problémy ve vztazích a podobně.

Mordhauser (Po, 8. 8. 2022 - 08:08)

Ano, ale Olga Hepnarová byla obětí brutální šikany i mimo rodinu. Například byla surově zbita v Opařanech.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 20:08)

To ji ale neomlouvá z toho, co provedla.

Mordhauser (Po, 8. 8. 2022 - 22:08)

A potřebuje její čin nějaké omluvy?

Mordhauser (Po, 8. 8. 2022 - 06:08)

Odpovídal trest Olgy Hepnarové dlouhodobým lidovým trestním tradicím v našich zemích? To je otázka zapeklitá, a pro její kvalifikované zodpovězení by to chtělo pečlivě zkoumat, co víme o trestní kultuře Kvádů, Markomanů nebo Avarů. Všichni totiž v sobě nosíme trochu kvádské, markomanské a avarské krve.¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

František (Ne, 7. 8. 2022 - 18:08)

Olga Hepnarová odsoudila lidi neveřejně, a pak několik z nich veřejně usmrtila. Komunisté pak odsoudili Olgu Hepnarovou veřejně, ale pak ji zavraždili neveřejně, a její násilnou vězeňskou smrt sveřepě tajili. Pověz mi pak, Mordhausere, kdo z těch dvou byl morálnější, respektive větší svině! Komunistický režim, nebo Olga Hepnarová?

Mordhauser (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Veřejné, ano veřejné (!!) bylo najetí Olgy Hepnarové! Veřejné jako rozkvetlá jabloň v botanické zahradě, otevřené v jarních měsících pro veřejnost! Veřejný pak byl i prvoinstanční soud nad Olgou Hepnarovou! Běda však! NEVEŘEJNÁ byla její poprava! To vrhá na skutky komunistického státu velikou hanobu asymetrie! Mordhauser Ignát Aureloa-Podomský

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

To jsi ty, Mordhausere Ignáte Aureolo-Podlomský?

Mordhauser (Ne, 7. 8. 2022 - 14:08)

To nevím. Buď jsem to napsal, když jsem měl těžké okno, nebo to byl nějaký jiný Mordhauser. Zatímco já zde užívám nom de plume "Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský", autor toho včerejšího příspěvku se podepsal jako "Mordhauser Ignát Aureloa-Podomský".¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

dejavu (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Je mi moc líto všech obětí Hepnarové. A hlavně mi je zle z toho, že se z ní dělá mučednice a módní ikona. Myslím, že kdyby nebyla hezká, nikdo po ní ani nevzdechne a stydím se za psychopaty, které ji litují a adorují.

Mimi X. (Ne, 10. 7. 2022 - 17:07)

Módní ikonu z ní snad nikdo nedělá...

Reklama

Přidat komentář