Reklama

Mají starší ženy rády sex?

red bull (So, 6. 11. 2004 - 00:11)

no jo, kdo ma taky na starou zenskou nad 50 let chut, ze ano!!

milka (Pá, 5. 11. 2004 - 15:11)

Je mi 54 a myslím že věk nerozhoduje. Mě se to líbí a moc ale je k tomu potřeba dvou a v tom může být problém. Když jeden chce a druhý si myslí že starší člověk už nemá nárok a že se to už nehodí.

katae (Út, 16. 3. 2004 - 09:03)

Mám teď o sedm let mladšího přítele a vyhovuje mi to.Do Tvé kategorie žen nad 50 let ještě zdaleka nesahám, ale má bývalá tchýně má skoro 60 let, je pořád velmi přitažlivá, má přítele, a co se týká sexu, tak k tomu má velmi pozitivní přístup :-). Dokonce se jí to líbí víc než za roky s jejím bývalým manželem. (několikrát jsme o tom spolu mluvily, občas zajdem na pivo :-)) Takže asi na tom věku fakt nezávisí, spíš na tom, jak si dva lidi v sexu vyhovují.

Zdenda (Čt, 7. 3. 2019 - 08:03)

Mne je 31 let prijdu zene po padesatce vzrusujici penis 17,9/5,5cm 186cm vysoky a vzrusuji mne starsi zeny :)

tommk (Po, 15. 3. 2004 - 11:03)

Rád bych znal názor staších žen (od 50 výše,třeba i do 70-80let)na to,jak a zda je stále zajímá sex.A zda preferují milování v tomto věku spíše se stejně starými partnery nebo spíše mladšími muži.(Pokud nemají svého stálého partnera)Budu se těšit na odpovědi.Zjistím tak,zda to,že se mi líbí starší ženy je normální.Díky T

Lada (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

Je mi 52 let a sex mám stále ráda. Jsem třináct let rozvedená a za tu dobu jsem vyhledávala spíš mladší milence. Věk je jen číslo, jak se říká.. Lada

Tomik (So, 6. 8. 2022 - 23:08)

Souhlas.52 není žádný věk. Rád bych tě poznal blíže.I já mám rád sex.

Lada (Ne, 7. 8. 2022 - 07:08)

No ale já nemám amputovaný nohy takže nic pro tebe úchyláčku Tomiku.

Pavkol (Ne, 7. 8. 2022 - 09:08)

ale pro mě jo na těch fotkách si moc sexy

David (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

Ahoj, nechtěla bys milence je mi 19 let a mám rád starší ženy

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

ahoj Lado nejsi ta co mi poslala v červnu nebo v červenci na e-mail ty krásný pětky? škods že tím naše komunikování skončilo bylo to zajímavé možná se pletu možná že byla sice starší než já ale o míň ale chybí mi to

Ľudo (So, 21. 5. 2022 - 14:05)

Ja a moja polovička sme po 60 také na sex sme nezanevreli.Pre manželku je pohlavný styk bolestivý ale sexuálne aktivity sme zamenili za spoločne masturbovanie pri ktorom manželka dosiahne viac násobne orgazmi.Ako sa vyjadrila a súhlasím s ňou je to lepšie ako klasické milovanie.U mňa nie je výnimkou ak manželka nemá chuť si pred ňou vyhoniť.Ak má chuť manželka začne samá ja neodolam urobiť ju orálne.Nesťažujeme si obom nám taký spôsob milovania vyhovuje.

Pepe (So, 23. 11. 2019 - 21:11)

Nechci urazit ženy ve věku 40-50 let, ale z mého pohledu 24 let. Jsou prostě starší. I když se tu bavíte o vyrazne starších ženách. Snim žádnou zkušenost nemám a snad asi ani mit nechci. Můj největší úlet a zároveň nejlepší sexuální zážitek byl s ženou 48 let. Dosavadní sexuální zážitky jsem mnel s holkami v mem věku. Tohle bylo uplne jine. V mirne opilosti jsem tuto ženu pozval k sobe domu . Ona souhlasila a to co jsem zazil. To nebylo nic oproti mym předchozím sexuálním zkušenostem tohle byla mrdaci královna i prdelku mi ochotne nastavila

Reklama

Přidat komentář