Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

nona (Ne, 7. 8. 2022 - 21:08)

dvě definice z pohledu sociologie zde (1.1) dspace.cuni.cz/bitstream/handle/20.500.11956/27458/130013939.pdf?sequence=1&isAllowed=y-------------Zde Sociologická encyklopedie-dspace.cuni.cz/bitstream/handle/20.500.11956/27458/130013939.pdf?sequence=1&isAllowed=y

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

JÁ SI O SOBĚ NEMYSLÍM ŽE JSEM NADČLOVĚK,JÁ TEDA NE!!!!...To akorát moji příbuzní z přízně mého děda z Hamburku jeden čas ano,ale britské bomby je z toho vyléčili !Jak jim pak bylo dobře zde v Reischrotektorat Böhmen und Mähren,sem Brit létal s bombardéry létal pouze za účelem výsadku záškodníků a diverzantů.Tady bylo poměrně bezpečno!!

Bořek (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

Mohl by jsi Jahodo konkrétněji specifikovat,co má společného antisemitismus(mimochodem jde naroubovat na jakoukoliv kritiku židovského etnika)s kritikou současných vládnoucích zlořádů,kteří dělají situaci pro obyčejné lidi čím dál horší?Nejsem si celkem jistý,jestli se izraelský stát postará postará o plyn proudící do EU,zato jsem si však jistý,že se postará hlavně o sebe a své zájmy.

nona (Ne, 7. 8. 2022 - 16:08)

Aladine neblbni, dostaneš nás do průšvihu

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 18:08)

Aladin přitvrzuje. (Ale ten text je ještě právně v pořádku, těžko prokurátora zaujme.)

nona (Ne, 7. 8. 2022 - 18:08)

To sice ano, ale před pár dny zatkli kluka, který začínal tady na Doktorce. A vypracoval se až na vazbu (do vazby?) v Ruzyni za hanobení národa a nabádání k terorismu.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 18:08)

To jsem nevěděl. No, policie má vyhledávače, které upozorňují na klíčová slova, která mohu být spojena s trestní činností. Teoreticky by mohli zatknout skoro každého, kdo si pustí hubu na špacír ohledně politiky, takový široký je text ústavy (a následně trestního zákoníku) o svobodě slova. Pokud máme právní řád a demokracii, tak tě nezavřou. A až začnou zavírat, budeme vědět, že máme právní neřád a totalitu.

nona (Ne, 7. 8. 2022 - 19:08)

.

aladin (Ne, 7. 8. 2022 - 17:08)

Jak je vidět, tak všichni víte, že tu je fašizmus !!!

Bořek (Ne, 7. 8. 2022 - 17:08)

Nono,aladin to možná přehání,ale nenechám si vymluvit,že nikdo mocný neusiluje minimálně o naši ekonomickou a hospodářskou likvidaci.

nona (Ne, 7. 8. 2022 - 18:08)

Bořku, tady nejde o Aladinův názor, ten je na něm. Jde o to, jak se takový názor napíše. Je blbá doba.

Cynik - realista (Ne, 7. 8. 2022 - 16:08)

Jen bleskem - "Kolik že to berou poslanci?" Máš na mysli plat a náhrady, nebo "bonusy"? Asi jak kdo, třeba Rath nesl při svém zatčení ve škatuli od vína sedm milionů... a na biblický zázrak proměny vody ve víno to opravdu nevypadalo.

Nerik (Ne, 7. 8. 2022 - 16:08)

Naposledy. Super reakce. Máš paleček nahoru.

aladin (Ne, 7. 8. 2022 - 01:08)

Omyl, už v Mezopotámii !!!

ShabbaTot-Jahoda (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

paní nona,na Aeronetu je samý antisemitzmus.U mě se jako u přítele Státu Israel celý Aeronet dosti odkopal a protože vím,že je to propaganda Kremlu,tak ten s ním.Nejdřív Aeronet útočil otevřeně v článcích Admina proti Israeli a nyní pomocí komentářů...ale ty teda stojí za to!Jo a chastám se na návštěvu Israele a jako sijonista si to prostředí opět vychutnám....Israel je sen a kladná touha,to musí být v člověku a ve mě to je již od dětství.Asi dáno výchovou...táta mu taky dosti fandil a když byla válka v roce 73 na Jom kipur (Jom ha-kipurin) oral jako traktorista v JZD pole a ihned přál Israeli vítěztví.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Na aeronetu frčí konspirace, že se proti našemu světu spikli Židé, Američané a homosexuálové. Na České televizi a Bakala pressu zase frčí konspirace, že se proti našemu světu spikli Rusové, Číňané Íránci. To si nevybereš. To je v lidech. Lidi věří na skryté síly. Ostatně tak vznikly pověry o démonech, co tahají za nitky v chování lidí nebo státních celků. A myslel si to i Pavel z Tarsu, který psal: "Nevedeme svůj boj proti lidským nepřátelům, ale proti mocnostem, silám a všemu, co ovládá tento věk tmy, proti nadzemským duchům zla." efezskym 6

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Neustálý boj proti nepřátelům je klasickým indikátorem té nejčernější totality. Ta potřebuje nepřítele, aby rozptýlila pozornost lidí od svých chyb a udržela se u moci. Klasikou byli Hitler a Stalin, Mao zase bojoval proti nositelům starých pořádků. Pol-Pot proti každému, kdo měl maturitní vysvědčení apod. No a totéž tento ŠImon z Tarsu, resp. křesťané. Ti se také bez nepřítele (uctívačů ďábelských bohů, renegátů atd.) neobešli. No a vypatlaní američtí liberálové si také museli najít nepřítele, proti kterému musí bojovat - bílého muže. Dějiny se neustále opakují jak na kolotoči.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Právě toto určování superpachatelů je nedůvěryhodné. To by si autoři měli uvědomit a prrsnifikovat. Až těch person budou mít více pohromadě, pak můžou učinit závěr, a ne do toho namočit všechny židy, nebo celé národy. Taky neřeknu, že všichni cikáni jsou špatní, protože jsem mezi nimi poznal i skvělé lidi a nemůžu je hodit do jednoho pytle.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Aeronet nesleduji. Mám ho od Cynika a beru lecos s rezervou. Ultrapravici nebo ultralevici, jen když se to objeví na FB. Na tohle moc nejsem.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Sběr informací ponechávám více méně náhodě. Ani TV, ani Aeronet nepovažuji za určující. Hodně se dozvím i zde, díky realistovi, aladinovi a dalším třeba i anonymům. Vycházím z vlastních znalostí a zejména zkušeností. Tak jak jsem za totáče hned poznal co je tendenční ideologie, tak to poznám i dnes. Empírie je prostě potvora, která se hned tak nedá ukecat.

Reklama

Přidat komentář