Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Pavkol (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

v pohodě to nevadí Lallo já si jen myslel že ty sama si tím adminem

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Ještěže sis nemyslel že je hovno sladký .

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

no fuj! DOkud jsem si přál někoho v dané situaci vidět tak to ještě neznamená že bych to chutnal tak velký prase zase opravdu nejsem

I. (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Ale jsi.Možná ještě větší než to prase samotný.

☮✌ dřevěnej (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Ono nejvíc pohoršení bývají právě největší exoti. Tento jev moderní psychologie dobře zná. Kupř. Největší homofobové bývají často latentní homesexualové a taky agresivitou k dětem se zvyknou projevovat latentní pedofilové.

I. (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

No naštěstí u tebe není třeba spekulovat co psychologie....Ty jsi deviantní homosexuální psychopat .Ty vedlejší úchylky jako nohy,nošení dámských hadrů a grafomanii není třeba dál rozvádět.Nebýt netu tak sis už hodil špagát.Psaní úchyláren je tvoje životní náplň.Nic jiného neumíš a nezvládáš.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 06:08)

On aspoň neleze Liborovi do prdele jako ty, takže ty zrovna máš co urážet jiné, protože ty jsi od sraček od hlavy až k patě.

☮✌ dřevěnej (So, 6. 8. 2022 - 21:08)

Na základě čeho takto usuzuješ? Já vím...Viděl jsi nějaké ty dokumentární filmy o kriminologii a tam se spomínali tito jedinci, tak sis to zapamatoval a teraz ty pojmy opakuješ. Jenomže tomu nerozumíš, jinak bys nemohl někoho takto šmahem diagnostikovat přes diskusi. Mam pravdu?

Ignác (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Juro,ty buzno ,tak ty teď koukám ničíš další diskuzi pod jiným nickem.Korkokluk už tě omrzel jo?Taky koukám že ta čeština ti furt dělá potíže.Tak piš klidně slovensky když tu nemůžeš psát azbukou.Máš taky kliku že tě nemůžou na tý Slovači dohnat,jinak bys musel s flintou na Rusa a to by byla teda ještě větší prdel než když si přišel v těch dámských šatech a silonkách :-))).To jsem se tebkrát nachechtal.Tak snad si nechytnul ty opičí neštovice když se s Ramonem píglujete do řití.Tak zatim zduř a škoď tu jak jen umíš.

☮✌ dřevěnej (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Dík za povzbuzení, ale nemýlíš se tak trochu? Já a škodit? To ty škodíš svým neustálým lhaním. Já jsem mírumilovný slušňák a ty agresivní lhář.

Ignác (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Juro,snad se nestydíš že si ukrajinská bukvice žijící léta na Slovači?A že si zkurvil už pár diskuzí,hlavně o těch korkodřevákách,to se snad tady ví a nic se z toho nedělá.Ještě děláš toho lapiducha v nemocnici?V Nitře to bylo žejo?

☮✌ dřevěnej (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Co věta to lež. Ale ty se zřejmě držíš tvrzení, že stokrát opakovaná lež se stává skutečností. To svedčí o tobě dostatečně...tak se více snaž, abys ostatní přesvědčil! Víc lží a častěji opakuj a nakonec tomu všichni uvěří. No ne?

Ignác (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Juro,Já nikoho přesvědčovat nebudu,že se stydíš za to co jsi je tvoje věc.Neopustil tě Ramon že si takovej zapšklej?Nebo se musel kvůli vizum vrátit do Nigerie?No ty bys taky měl jít bránit vlast když si takový mírumilovný.Ale u netu je bezpečneji co?A Ukrajina ti může už asi taky políbit řiť...Jak dluho už si na Slovači?

☮✌ dřevěnej (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Nejsem na straně Ukrajiny, ale ani na straně rusů. Jejich válku nesoudím. Žádná válka není válka občanů proti občanům, ale vládců proti vládcům. Občané se vládci nechají přesvědčit a ti pak konají jejich vůli. Já ne. Já nebudu schvalovat agresii někoho a nenechám se vtáhnout do her jen proto, že se kluci hrají na pískovišti.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 23:08)

Jdi do prdele.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 00:08)

Tak jednoduchý to není. Musíš říci proč. Když to neuděláš, jsi za povrchního debila.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 00:08)

Takže ještě jinými slovy: Za povrchního debila jsi tady ty.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 00:08)

Ale miláčku. Já tady nejsem.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 00:08)

Je to stručná a jasná rekace na příspěvek.

lalla1 (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Moc vás všechny zdravím a děkuji všem kdo jste na mě mysleli. Nechci psát podrobnosti, zaprve je to složitá story odcházejícího života, lásky, neporozumění možná i viny a snahy dostát svým povinnostem. Za druhé zde stále někdo připomíná, že mažu komenty a nechce pochopit vysvětlení, která jsem dala. A tento bych opět musela smazat. Každopádně jsem si všimla, že jste mi i nabízeli případnou pomoc, tu asi využiju, zeptám se časem, zda jste někdo podobnou situaci v životě zažil, na vaše zkušenosti a hlavně kde začít s institucemi nebo spíš úřady. Pokud ano, poprosím o další komunikaci mailem, ať zde zbytečně nezaplevelujeme diskuzi osobními problémy.

Reklama

Přidat komentář