Reklama

Kluci a nahota doma

Monika (Út, 9. 8. 2022 - 13:08)

Syna vidím nahého prakticky každý večer při koupání a to už bude mít za čtrnáct dní 12. Nevadí mu když mu myju záda a vlasy a zabalím do osušky. Většinou ho nechávám zády ke mě, ale i tak toho vidím dost. Už to má mezi nohama jiné, než kupř. před rokem.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 23:08)

Mňa v tom veku zase vzrusovalo nosiť veľké roztahane trenky, lebo nahý som veľmi nemohol chodiť. Takto som bol naoko oblečený v blízkosti dospelakov, ale keď som bol iba so sesternicami a kamarátkami, tak som si schválne sadol alebo lahol tak, že bolo všetko vidno. Žiaľ nemal som to štastie, že by bolo tolerovane aby som behal nahý

Návštěvník (St, 10. 8. 2022 - 11:08)

Kdysi jsem v Brně v podchodu pod hlavním nádraží u schodů na jedno z nástupišť viděl sedět na zemi kluka a dvě holky, cca tak 16 let. Čekali na vlak a mastili karty. Kluk měl na sobě trenýrky s vykrojením po stranách. Seděl v tureckém sedu a byl mu vidět penis i varlata. Ty dvě holky na to nijak nereagovaly, zato lidé, kteří procházeli kolem, se mu tam všichni dívali.

Markéta (Po, 8. 8. 2022 - 14:08)

mému je 13 a dělá to taky

Návštěvka (Út, 9. 8. 2022 - 05:08)

A taky si ho hodně honí, co?

návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 14:08)

To kluky vzrušuje. Mít vepředu stáhnutý slipy a a co nejvíc stočený aby je to hlavně vzadu stahovalo.

Paula (Po, 8. 8. 2022 - 13:08)

Nedávno jsem spatřila syna jak stojí před velkým zrcadlem v ložnici, pouze ve slipech, které však měl srolované jako tanga a prohlíží se. Naštěstí mě neviděl, rychle jsem po dvou vteřinách ucouvla a potichu se ztratila v bytě. Jinak vím, že se neustále prohlíží a zajímá ho jen to, co má mezi nohama.

Eva (Po, 8. 8. 2022 - 13:08)

Kolik je synovi? Můj to dělá podobně. Jednou jsem ho ráno přikrývala a měl taky tak stočený noční kalhotky.

Paula (Po, 8. 8. 2022 - 14:08)

Bylo mu 14. Jo, kluci v pubertě jsou vynalézaví. Jenom si dělat dobře a sami přicházejí na to, aby si co nejlíp užili.

Helena (Po, 8. 8. 2022 - 13:08)

Náš syn se před velkým zrcadlem úplně nahej honí, stříká na něj semeno, který se pak dá těžko umejt, když zaschne.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 13:08)

to teda jo nejde to ničím pořádně umýt

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 11:08)

Vždycky, když se diskuse tady slibně rozběhne, tak to někdo zabije nějakým nesmyslem.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Já jsem také v dětství běhal doma nahý a ségra normálně v šatech, tak to bylo zažito. Vzpomínám si hlavně na to, že když jsme si hráli, tak náš pejsek Monty mi někdy s oblibou zvykl olízat koule nebo dírku. Mě to lechtalo a ségra z toho měla ohromnou legraci.

aaaa (Ne, 7. 8. 2022 - 04:08)

fuj ty prase uchylny

Kamila (Út, 2. 8. 2022 - 08:08)

Jezdila jsem od mládí na tábory , nejprve jako účastnice pak jako instruktorka a potom jako vedoucí. Když jsem byla už instruktorkou tak jsme večer jak děcka spali tak jsme se šli vykoupat do bazénu na Adama a Evu . A nikdo nic neřešil , jasně že jsme se holky podívali na klučičí chlouby některému se postavil jiný zase ho měl v klidu . I kluci se nám dívali na prsa a frndy ale vše bylo normální a když jsme vylezli z vody tak tam byly takové lavičky posedali jsme si vedle sebe počkali až uschneme pokecali si oblíkli se a šli spát a druhý den tak samo.

Jan (Po, 1. 8. 2022 - 19:08)

Rád převádím svůj malý penis. Vzrušuje mě když se mi lidé smějí.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 20:08)

To se nesmějí tvému penisu, ale tomu jak jseš blbej.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 11:08)

V Praze do jednoho Penny marketu chodí pán, důchodce, ale má štíhlou vysokou vysportovanou postavu, a v létě má na sobě jen dlouhé tričko s rozparkem po jedné straně. Díky tomu rozparku je vidět, že pod tričkem nemá spodní prádlo. To byste koukali, jak zejména starší ženské se táhnou po obchodě za ním a čekají, až se pro něco sehne nebo naopak pro něco natáhne, aby zahlédli jeho genitálie.

Návštěvník (Po, 1. 8. 2022 - 12:08)

To samé. Babky kolem mě krouží, dávají se do řeči, zdržují mne a nemohou se vynadívat. Pak říkají manželce, že se mnou musí být hodně šťastná. Ta mi sice vynadá, že jsem nestyda, ale ve skutečnosti je pyšná, že mne má.

XxXx (Ne, 31. 7. 2022 - 17:07)

Holky jak zvládáte ty vedra co jsou ted?

Reklama

Přidat komentář