Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

-Aleš- (Po, 8. 8. 2022 - 14:08)

Hehe:-) https://diskuse.doktorka.cz/romove-ziji-tu-s-nami?page=3140

čtenářka (Po, 8. 8. 2022 - 16:08)

Docela nostalgie, když jsem to zpětně četla. Kéž by se to tady zpět vrátilo tak jak to léta bylo.

Návštěvník (Po, 8. 8. 2022 - 16:08)

Kolem 1.8. 21 se tam začala objevovat postava Viléma. Prý byl zvyklý být vůdce. Nějak se mu to tady za rok nepovedlo :))

-Aleš- (Po, 8. 8. 2022 - 17:08)

On si to vysvětluje tak, že tady jsou divní lidi, protože u sebe nevidí jedinou chybu. Sranda je, že čím víc se snaží diskutující přesvědčit o svých kvalitách, tak tím víc je ignorován :-)

už to tu bylo? (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Pro zasmání od mého kamaráda, který měl tu čest se o ně starat hned zpočátku po jejich příjezdu do státního hotelu Ruzyně s pobytem Al Inclusive... "když jsem jednoho z nich převlékal, tak prohlásil: Tak teď už vím co to znamená dostat se do tepláků"... Aby jste věděli, že je o kluky dobře postaráno. Samozřejmě do ústavního oblečení šli po sprše... Jinak jsou rozčarovaní, krotcí jak beránci, a jeden si i poplakal když se převlékal. Kdo, to byl říkat nemohu, nechci kamaráda vystavit riziku ztotožnění, ale spolu nejsou, jsou rozdělení

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Hoste vypadni, nikdo na tvoje já není zvědavý pořád dokola. Tvoje funkce byly funkce komunisty, jak jste si to mezi sebou rozdělili to je vaše věc.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Kdo se ptá tak se dozví. Koho to nezajímá, ať nereaguje, protože to vyjde nastejno.

Andrea (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Sany, mě to fakt baví zavařovat,jsem divná.Odpocinu si u toho.No a za měsíc k moři,se snad nedočkám.Ahoj a lenošit se taky musí.

sany11 (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Ja driv taky zavarovala, z toho si nic nedelej.Ale ted se mi to nevyplati, te prace s tim. Ja ted chodim kazdy den plavat, kdyz je pekne, tak jsem se vcera zrusila, vzdycky plavu celou hodinu a predtim u muze v praci, tak dnes odpocivam. Dockas se neboj.Tak ybchom jeste radi nekam jeli, snad nam to zas covid nejak neprekazi. ;) Uz je zase skoro pulka leta pryc, to je hrozne.

Andrea (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

No právě Sany, tatínkovi tenkrát nutili vstup do strany, který by byl vyvážen vedoucí funkcí,on odmítl, měl rodinu,ale nijak se mu nemstili.No teď odbočim,je krásně, zavařuji směs na špagety, guláš,okurky, zkrátka zimní zásoby.Marmelády už mám zavařené.Švestek mám letos málo,tak na buchty.

Sany11 (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

VIm, o cem mluvis, Andrejko, u meho taty to bylo podobne, take neprijal "pozvani", aby mel lepsi postaveni. Ale spis jsou to ty pripady, kdy uz treba to misto meli, napr. jeste pred r. 70 a nekdo to podminil tim, ze musi vstoupit, jinak o misto prijdou. Dovedu si predstavit, ze se takove veci stavaly. A zase...to je pripad od pripadu, nekde se mstili, nekde ne. Ale ona se stejne historie opakuje.I dnes je vyhodne byt v nejake te strane a mit kamarady. Tak to jsi pilna, ale me nenakazis.Ja dneska lenosim :D

Andrea (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

Sany, tobě se tímto omlouvám.Pokud tam byli lidé z přesvědčení,tak to samozřejmě chápu, věřili, že bude lépe, věřili,, straně,,.Pokud tam ovšem někdo vstoupil po 68,tak to myslím nemělo s přesvědčením správnosti co dočiněni.U hosta jsem přesvědčená, že to je neférový chlap.Jeste jednou se omlouvám,pokud jsem se dotkla tvé rodiny.

Sany11 (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

V pohode, uz je to davno a oba jiz dlouho neziji. Jen to proste ani po tom 68 nebylo snadne, kdyz za nekym prisli, odmitnout. Oni tam vetsinou asi vubec dobrovolne nevstupovali, ale meli treba zodpovednost za rodinu a nechteli prijit o praci, kterou by dostal nekdo jiny. Ze by si nekdo rekl, ha, ted k nim vlezu a budu se mit jako prase v zite. Oni naopak kazdeho otravovali, aby k nim vlezl. Ja treba nemela co ztratit, ale kdyz jsi treba na pozici, na kterou jsi leta studovala, atd., tak se mozna tezko odmitalo a kazdy na to nemel tu silu.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

S tím snad souhlasí každý.

Tak (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

Aleš měl včera pravdu. Kandidátka na prezidenta Janyčka, odsouzená mimo jiné za šíření lží o umírajících lidech během pandemie v nějakém domově důchodců, je zavřená v Bohnicích pavilon 26.

Andrea (So, 6. 8. 2022 - 10:08)

Tak to sis naběhl,o Leninovi a Stalinovi mám načteno, jedním slovem zrůdy, ovšem Stalin byl nadzrůda.Končím debatu,pro mě jsi nečestný,egoistický, sebestředný stařík.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 10:08)

Jsem jen hodný a užitečný stařík. Tak mne vidí ti, kteří mne znají. Ti, kdož mne neznají, mne nevykolejí.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 10:08)

Rád jsem ti pomohl v tvém opovržení. I za toto jsem spokojen. Za historické zmetky nikoli.

Andrea (So, 6. 8. 2022 - 09:08)

Jsi silně proruský,lépe řečeno prosovětský.Nechápu,jak někdo mohl přisluhovat režimu, který opěvoval Lenina,či Stalina,to je ovšem otázka cti že? Snažíš se sám sebe omlouvat, marně.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 10:08)

Co ty víš? Ještě mi přišiješ Hitlera, nebo Pol pota. Můj pohled na svět je realitický a nestranný. Život mě natolik poučil, že jsem se nikdy pro nic nenadchnul a ani se nalákat nenechal. Kdybys věděla co já vím o Leninovi a Stalinovi nikdy bys takovou hloupost nevypustila.

Reklama

Přidat komentář