Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Michal (St, 10. 8. 2022 - 18:08)

Jasně že je, ten krásný příliv tepla je parádní a je mi jasné, že je holka hotová a naprosto uvolněná.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 10:08)

Neodpověla jsi mi Evo na předchozí dotaz?

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 10:08)

omlouvám se předchozí článek by spíš patřil do HOlky a nahota doma ale opravdu se to stalo

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 10:08)

já jsem to štěstí ještě neměl ale když mi bylo 20 hráli jsme prší tím stylem že kdo prohrál tak se musel svlíknout (samozřejmě postupně Věra (moje tehdejší holka) skončila v podprsence a texaskách její ségra Jitka v podprsence a kalhotkách já byl do půl těla a jediný kdo z toho vyvázl byl Miloš využil jsem toho a Věru hladil po zádech a koukl se jí pod podprdu a bych viděl jak vypadají její prsa a pod kalhoty a kalhotky na ejí prdýlku na tu druhé jsem tehdát ještě zvědavý nebyl. Pak jsme se ale museli honem rychle obléct protože měli každou chvilku přijít rodiče těch holek a Jitka ještě neměla občanku. Nic méně nápad to byl Milošův takže já bych z toho asi vyvázl když jsem tam byl vlastně na rande za svojí holkou Věrou. No čas letí v říjnu už to bude 27 let

Pavel (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Taky jsme hráli svlíkací hry a na doktora. Jenže jsme skončili úplně nazí a následovalo líbání, hlazení, prstění s honěním a lízání s kouřením, dál s postupujícím věkem i klasický zásun s šukáním a to pěkně před všemi, aby se někdo nemohl vymluvit. Nejlepší byla flaška a kdo si koho vytočil, tak bez odmlouvání musel. Když už někdo s někým chodil, tak to byla docela zkouška odolnosti, někomu to bylo jedno, ale někteří to prostě museli vydržet. Ti co vydrželi, tak se scházíme dál a hrajeme flašku. Je to možnost si pěkně zašukat s jinou.

Vojta (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

Dnešní příspěvky v čase 7:02 až 7:24 psal nějaký přiblblý grafoman,který tady periodicky kopíruje staré texty.Baví tě inteligente?Připadáš si důležitý?

Lenka (Pá, 5. 8. 2022 - 07:08)

Mě jednou také šukalo pět kluků za sebou, ale ti se všichni udělali .

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 07:08)

Dnes jsou ženské fakt k ničemu, tohle mi říct, tak ji sbalím kufry a jede z domu. Na kouření a močení není nic špatného, když je chlap v pohodě. Přítelkyně mi ho kouří běžně a kamarádům když chtějí tak taky. Jí lízání dělá taky dobře, tak jsme na tom stejně, taky jí nikdo neříká že ne, že je to hnus.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 07:08)

Kouření penisu neuznávám...přidržel u svého přirození a hulila bys až do výstřiku mrdky. Byl by to rozkaz !!!!

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 07:08)

A co teprve nechat přítelkyni si užít venku s někým jiným, třeba úplně cizím, a pak si vychutnat její kundičku plnou cizího spermatu?

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 07:08)

Mňam....

Varlátor (Pá, 5. 8. 2022 - 06:08)

Kecy

Marie (Čt, 4. 8. 2022 - 18:08)

Stalo se že jsem díky své hlouposti a naivitě byla zprvu asi i tak trochu možná sexuálně zneužita čtyřmi mladými muži najednou. Nakonec jsem se tomu sama sexuálně oddala a dodnes na to vzpomínám v dobrém. Dokonce i po letech mě tato vzpomínka na tento sexuální akt dokáže opět a opět silně sexuálně vzrušit tak že s tím spontánním prožitkem budu v mém nitru tajně žít asi až do mého skonu.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 19:08)

Já to vím o mé manželce. Byla mladá a chtěla to zkusit. Zmocnilo se jí pět dospělých chlapů. Neřekla mi to ona, ale pochlubili se oni, když jsem si jí chtěl vzít. Dodnes neví, že to vím a nikdy jí to neřeknu.

Honza (Čt, 4. 8. 2022 - 01:08)

Nechcete se radši bavit o skupinovém sexu‽ Mám pro vás ťři otázky:
1, Jaký byl váš nejlepší skupinový sex?
2, Jak dlouho jste to dělali‽
3, Kolik kluků se do vás udělalo nebo kolik jste vystříkali holek?

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 10:08)

27 a všichni se do mě udělali a ne jen jednou a holky mě vždy vylízaly a podělili se.

Nikoleta (Čt, 4. 8. 2022 - 18:08)

Nejlepší byl o mých narozeninách a každý rok se vše opakuje. Celou noc. Všichni kluci, co tam byli, tj.14 a všichni se do mě udělali a ne jen jednou, nepočítala jsem to. Holky se přidaly s připínacím penisem, ten stříkal taky, ale hlavně na tělo a po všech.

Vojta (Čt, 4. 8. 2022 - 23:08)

Jasně,všech 14 kluků se do tebe udělalo,a holky s připínacími penisy,jo pěkná pohádka.A nebo spíše ulítlá sexuální fantazie?

Arnošt (Čt, 4. 8. 2022 - 19:08)

Myslím, že ti chybí palicí po zádech.

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 18:08)

Takové mazlení ve třech je něco fantastického! A hry ve trojici jsou strašně vzrušující. Když partnerka třeba musí hádat, kdo se jí dotýká, v případě chyby se pomalu svléká, tak jde o vzrušení, co nikdy singl nedokáže. Pokud jste to ještě nezažily, tak si to asi vůbec nedokážete představit. Sexuálně je to prostě něco nádherného – máte dva muže a víte, že tu jsou jen pro vás. Manžel je ve vás a vy víte, že před chvilkou tam byl jiný a za chvilku zase bude. Trochu jsem se obávala, co na to manžel, ale je v pohodě, očividně ho moc vzrušuje i mé vlastní vzrušení. Ví, že psychicky a osobnostně patřím jen jemu.

Reklama

Přidat komentář