Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

ShabbaTot-Jahoda (Po, 8. 8. 2022 - 23:08)

hhmmm....toto v dětství a v dospělosti jsem zase spolupracoval s tajnou službou proti islamistům v Kenya...já se sám sobě normálně nezdám,ale občas si si připadám jako John Rambo!A to nepočítám,že na hranicích Kenya a Tanzania mě honil u jezírka v savaně hroch!V Nanyuki mě místní pasák nabídl místní africkou kurvu ,...v Himalájích jsem šlapal hřebenovku pod Everstmem na Sandakhpu ......Masajům jsem prodal vystřelovací nůž za 130 kč a sousední kmen mě měl za obchodníka se zbraněma a škaredě po mě loupal očima...v Pataya mě lákala celá ulice lehkých žen k sobě pro potěšení....v Karibiku jsem se ožral rumem a měl mořskou nemoc a nechlastal rum a pivo a paranoidní Američani mě měli za teroristu...v Israel v Jerusalemě několik ulic odemě odpráskla IDF islámského teroristu a v Egyptě jsem jel na velbloudovi kolem pyramid a musel dát 40 dolarů bakšiš,aby mě velbloudář pustil z velblouda...já mu chtěl dát jenom 2 dolary a od mě vzal z ruky mých posledních 40 dolarů ařek mě,všechno bakšiš a pak na mě volal,příště neříkej že nemáš žádné peníze ty prolhaný Čechu....v Indonesii jsem byl u sopky Agung a díval se jak soptí...cestou na Cejlon jsem se on inkluziv ožral v letadle a pak mě bylo v tom parnu v autě na blití....já bych moh psát hotové romány,jako ten Žil Werne!!

Nerik (Út, 9. 8. 2022 - 00:08)

Jules... asi jsi od něho nic nečetl, ale fakt je, že žil. Ale tebe určitě neoslovil, jako spousta jiného. Máš jednoduchý a pohodlný život.

aladin (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

V Čechách se průzkum nekonal !!! Asi proto, že by dopadl 95 : 5 !!!

Cynik - realista (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Vysvětlení, proč EU neposlala na Ukrajinu prachy, přináší analýza na www.michalapetr.com:

„Bez peněz se válka vést nedá – to vědí moc dobře jak v Kyjevě, tak v Bruselu. Jenže Brusel už žádné peníze nemá. Tuhle překvapivou informaci o prázdné Unijní kase přiznal tento týden vysoký úředník Komise. A podle ní nemá Brusel na svých účtech žádných 8 miliard EUR, které by mohl na Ukrajinu poslat, jak se před měsícem slavnostně zavázal! A protože je nemá – musel požádat vlády zemí EU, aby mu 8 miliard EUR poslaly! A světe div se! Vlády zemí EU neposlaly do Bruselu 8 miliard EUR, aby je Brusel mohl poslat na Ukrajinu! V Kremlu i v Pekingu se už po téhle zprávě musí slavit! Tím spíš, že v Kyjevě panuje smutek a zloba. Bez 8 miliard EUR nebude na ukrajinské důchody! A nedivme se mu – Rusové na okupovaných územích vyplácejí ukrajinským důchodcům ruské Prezident Zelensky z hrozby této trapné situace v projevu před národem obvinil zrádné západní byrokraty!důchody jako hodinky! Ukrajinci na svobodných územích nebudou vyplácet ukrajinským důchodcům ukrajinské důchody?! Tak tohle Brusel zase jednou kardinálně podělal – Kdo bude bojovat za vládu, která nevyplácí své důchodce, proti vládě, která je místo ní vyplácí!?-----

Obecný trend evropského veřejného mínění je prostý – Nejdřív vyřešit energetickou krizi – Potom pomoci Ukrajině! V Česku to tento týden dokázal průzkum veřejného mínění! Podle exkluzivního průzkumu, který si nechal Brusel vypracovat – upřednostňuje většina Evropanů (35%), co nejrychlejší uzavření míru bez ohledu na podmínky, a menšina Evropanů (22%) upřednostňuje dosažení spravedlnosti, potrestání Ruska a navrácení území Ukrajině! Poměry v jednotlivých zemích EU se liší – V Itálii je 52% stoupenců okamžitého míru, a jen 16% stoupenců pro Ukrajinu spravedlivého míru! V Německu 49 ku 19. V Rumunsku 41 ku 23. Ve Francii 41 ku 20! V Česku a na Slovensku se průzkum nekonal!
(https://www.michalapetr.com/mip-93-eu-priznala-ze-v-bruselske-pokladne-uz-nejsou-zadna-eura-nova-sabotaz-uredniku-bruxelae-odhalena/) Co ty na to, „výborný analytiku? ČUMÍŠ A BLBĚ ZÍRÁŠ? Zuříš? Nejspíš ano, a je to docela pochopitelné – tolik informací v příkrém rozporu s tvým propagandou deformovaným viděním světa. Ale ještě nejsme na konci – vkládám ještě jeden příspěvek, TAK ČTI A BLBĚ ZÍREJ…

aladin (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

"Vědci připravili doporučení, která mají pomoci městům zvládat horké vlny
ČTK - Včera v 16:56".... Jenže, když město postříkáte vodou, uděláte z něho nedýchatelnou saunu !!!

Cynik - realista (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

A tady máš další počteníčko, zkopírované ze stejného článku - TAK ČTI A BLBĚ ZÍREJ, a zuř, zuř, zuř…
„Izrael v noci ze čtvrtka na pátek provedl raketový úder [3] proti věžáku na sídlišti v Gaze. Celkem dvě rakety zasáhly dva byty a zabily malé dítě. Evropská unie dosud útok neodsoudila, ani dokonce se neozval ani jeden návrh na sankce proti Izraeli, který páchá raketové údery proti civilistům. Izrael úder ospravedlnil tím, že rakety byly použity na likvidaci předáka Islámského džihádu. -----
V bytech zemřeli další čtyři lidé a 5-leté dítě ze sousedního bytu. Ano, přesně takhle fungují sionistická média. Když Ruská armáda střílí na vojáky ukrajinské armády ukryté v bytovkách, ze kterých na Rusy střílí RPG rakety proti tankům, tak je to podle západních médií prý terorismus, protože na bytovky se prý střílet nemá. Když ale totéž provede Izrael a raketami zabije, kromě předáka islámské organizace, i další 4 lidi a malé dítě, západní média mlčí jako zařezaná. Není dovoleno uvalovat sankce na Izrael. Není dovoleno říct ani popel.“
(https://aeronet.news/je-nacase-nakoupit-jodove-tablety-proti-radiaci-v-zemich-eu-zelensky-v-patek-naridil-udery-na-zaporozskou-jadernou-elektrarnu-v-energodaru-delostrelecke-udery-byly-vedeny-na-elektricky-rozvod/) ------ Stejná otázka, jako u předchozího příspěvku - Něco k tématu, „výborný analytiku“? A tím „něčím k tématu“ rozhodně nemíním tvé obvyklé propagandistické lži a žvásty…

Cynik - realista (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

ý balík 8 miliard EUR pro Kyjev, přičemž Brusel dosud nevysvětlil, co přesně se stalo. ----- -----
Podle německého tisku došlo uvnitř EU ke sporu, jestli těch 8 miliard EUR bude deklarováno jako pomoc Ukrajině na obnovu, nebo jako pomoc Ukrajině na obranu. Berlín údajně již nechce do Kyjeva posílat peníze na boj, ale pouze na obnovu té části Ukrajiny, která není ještě pod ruskou kontrolou. Zelenský z toho málem zezelenal a večer ve čtvrtek natočil video, že Ukrajina byla podvedena, a že věří, že peníze se jenom někde zasekly, a že nebude jmenovat zemi, která za to zaseknutí může. Na rtech mu bylo vidět, že chtěl začít řvát na Scholze a na Berlín, ale Arestovič za kamerou na něho gestikuloval, ať proboha už jednou drží hubu a jazyk za zuby. -----
Američané dodávají zbraně bláznovi, který je potom používá ke střelbě na jadernou elektrárnu! Jestli tohle je normální z pohledu západních politiků, tak v tom případě na nic nečekejte a hned si pro jistotu nakupte jódové tablety, protože ve chvíli, kdy Evropa mlčí, když Zelenský střílí na jadernou elektrárnu, je potřeba být připraven úplně na všechno.“
(https://aeronet.news/je-nacase-nakoupit-jodove-tablety-proti-radiaci-v-zemich-eu-zelensky-v-patek-naridil-udery-na-zaporozskou-jadernou-elektrarnu-v-energodaru-delostrelecke-udery-byly-vedeny-na-elektricky-rozvod/)----- Něco k tématu, „výborný analytiku“? A tím „něčím k tématu“ rozhodně nemíním tvé obvyklé propagandistické lži a žvásty…

Cynik - realista (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Špatně zkopírováno - správná verze: „Výborný analytiku“ Jahodo, tady máš počteníčko, kdy jsem zkopíroval podstatné informae z článku n Aeronetu… TAK ČTI A BLBĚ ZÍREJ. Aeronet píše, že
„situace na Ukrajině začíná připomínat horor, který nás přivádí na pokraj jaderné havárie, kterou tato planeta ještě nikdy nezažila. Volodymyr Zelenský v noci nad ránem po přijetí katastrofálních zpráv o porážce ukrajinské armády na Donbasu, kde Kyjev ztratil město Peski a během několik hodin ztratí i strategické město Avdijevka, totiž podle všeho zešílel. Zelenský nařídil v odvetě a ze vzteku proti Rusům hned dva dělostřelecké údery na Záporožskou jadernou elektrárnu v Energodaru. Útoky podle ruských médií zasáhly elektrické rozvodny č. 3 a 4, které napájejí pohon chladících čerpadel 3. a 4. bloku jaderné elektrárny. -----
Ukrajinská armáda v pátek zasadila tři dělostřelecké údery na území Záporožské jaderné elektrárny a Energodaru, a to celkem 20 střelami ráže 152 mm, uvedlo ruské ministerstvo obrany.
Ministerstvo uvedlo, že útok na ZNPP vypadá obzvláště cynicky během mezinárodní konference o platnosti Smlouvy o nešíření jaderných zbraní v New Yorku, která se koná pod záštitou OSN.-----
“Vyzýváme mezinárodní organizace, aby odsoudily zločinné akce režimu [ukrajinského prezidenta Volodymyra] Zelenského, který provádí akty jaderného terorismu. V případě dalších provokací v jaderné elektrárně padne veškerá odpovědnost za narušení jejího provozu plně na kyjevský režim,” uzavřela agentura.
(https://aeronet.news/je-nacase-nakoupit-jodove-tablety-proti-radiaci-v-zemich-eu-zelensky-v-patek-naridil-udery-na-zaporozskou-jadernou-elektrarnu-v-energodaru-delostrelecke-udery-byly-vedeny-na-elektricky-rozvod/) ---------- Co ty na to, sádelníku? Neblábolil si zde před časem, že je ukrajinský prezident hrdina? Hrina? Ale kdeže, šílenec, nepochybně vypiplaný a vypěstovaný Západem, především říší běloptákovou, avšak zdá se, že se ten magor vymyká kontrole. ---ČTEŠ A BLBĚ ZÍRÁŠ? Pak v tom pokračuj:
„Útok na jaderné zařízení ukazuje, že Zelebuben ztratil veškerou soudnost a snaží se o vyvolání jaderné havárie, za což by byla vina okamžitě hozena na Rusy. Vztek Zelenského pramení i ze včerejší zprávy Amnesty International, která ukázala, že Londýn zlomil nad Kyjevem hůl a po konci Borise Johnsona došlo k přehození výhybky a Zelenský už nemá bezmeznou podporu Londýna. Jakmile je Boris pryč, procesy řízení se posouvají na Ukrajině úplně jiným směrem. Ve čtvrtek přišla do Kyjeva ještě jedna špatná zpráva. Evropská unie pozastavila již schválený balík 8 miliard EUR pro Kyjev, přičemž Brusel dosud nevysvětlil, co přesně se stalo. ----- -----
Podle německého tisku došlo uvnitř EU ke sporu, jestli těch 8 miliard EUR bude deklarováno jako pomoc Ukrajině na obnovu, nebo jako pomoc Ukrajině na obranu. Berlín údajně již nechce do Kyjeva posílat peníze na boj, ale pouze na obnovu té části Ukrajiny, která není ještě pod ruskou kontrolou. Zelenský z toho málem zezelenal a večer ve čtvrtek natočil video, že Ukrajina byla podvedena, a že věří, že peníze se jenom někde zasekly, a že nebude jmenovat zemi, která za to zaseknutí může. Na rtech mu bylo vidět, že chtěl začít řvát na Scholze a na Berlín, ale Arestovič za kamerou na něho gestikuloval, ať proboha už jednou drží hubu a jazyk za zuby. -----
Američané dodávají zbraně bláznovi, který je potom používá ke střelbě na jadernou elektrárnu! Jestli tohle je normální z pohledu západních politiků, tak v tom případě na nic nečekejte a hned si pro jistotu nakupte jódové tablety, protože ve chvíli, kdy Evropa mlčí, když Zelenský střílí na jadernou elektrárnu, je potřeba být připraven úplně na všechno.“
(https://aeronet.news/je-nacase-nakoupit-jodove-tablety-proti-radiaci-v-zemich-eu-zelensky-v-patek-naridil-udery-na-zaporozskou-jadernou-elektrarnu-v-energodaru-delostrelecke-udery-byly-vedeny-na-elektricky-rozvod/)----- Něco k tématu, „výborný analytiku“? A tím „něčím k tématu“ rozhodně nemíním tvé obvyklé propagandistické lži a žvásty…

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

Tak to dopadá, když pustíte lítou bestii (zfetovaného psychopata) na volno. Vymkne se vám z ruky a ve výsledku může zlikvidovat i svého pána a živitele. Horší než rakovina.

ShabbaTot-Jahoda (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

no tak když o tom lže rusák Admini Aeronetu a ty,Cyniku,tak je přece jasné,že má Kreml průser....já bych to odhadoval na únik radiace...

aladin (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

"Atomovka teď nedává smysl, Putin se ale pomstí. Hrozí další fronta, píše ruské médium".... Všichni v Čechách víme, že za válkou na Ukrajině jsou USFT !!! Jde o zničení Ruska a ukradení jejich surovin !!! Všechny bláboly masmedií okolo jsou je L Ž I !!!

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Dnes uplynulo 77 let od nejstrašnějšího teroristického činu, s nejvíce obětmi v dějinách. Shození Atomové bomby na Hirošimu a o tři dny později na Nagasaki. Tento neskutečný zločin nebyl nikdy oficiálně odsouzen, ani se za něj nikdo neomluvil. To jen aby jste věděli s jakým mravním přístupem se musíme vyrovnávat a na čí straně stojíme.

lalla1 (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Je to tak. Naposledy kolem omluvy opatrně našlapoval Obama.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Děkuji písničko. Jsem moc rád, že tě mám.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

Vysokou školu tam opravdu nevidím - v některých parametrech jsi někde na úrovni učňáku.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Vysokou školu tam opravdu nevidím - v některých parametrech jsi někde na úrovni učňáku? A v některých na úrovni tučňáka.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Děkuji. Jsi úplně první, kdo takovou lichotku na mojí adresu pronesl. Zaznamenávám do památníčku. A co obsah, ty dobytku. Ten tě nezaujall?

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

Nezačínej zase se svým evergreenem. Kdyby sis to konečně nastudoval, tak bys to za zločin nepovažoval. A za druhé - není moc inteligentní hodnotit minulost z pohledu dnešní morálky. Protože když si uvědomíš, že tuto civilizaci vybudovali i antičtí otrokáři, tak co - půjdeš pod vlak?

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Ty si hlavně nastuduj důvody proč. Už jsem o tom psal. A vleče se to s námi minimálně jako reálná hrozba a prostředek vydírání od té doby.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 20:08)

Seš směšný.Důvody jsou ti tu už napsal. Tři! Je vidět, už nejsi schopen reagovat na podněty, druhá signální soustava v hajzlu. Jinak by sis to pamatoval a nepsal furt dokola jako blbý kolovrátek svou nesmyslnou mantru, že neznáš důvody jaderného útoku na Japonsko.

Reklama

Přidat komentář