Reklama

Cinkali byste znovu klíčema?

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 01:08)

S pohybem neuspěješ. Ten lidi nemají v oblibě. Moje dieta je lepší.

Nerik (Ne, 7. 8. 2022 - 01:08)

Netahej do své lenosti lidi. Nechápu ty, kteří si myslí, že ostatní jsou stejní jako oni.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Ty jsi ovšem etalonem sebestřednosti. Což potvrzuješ odmítáním jakékoliv jiné metody zhubnutí, než své. My multileveloví borci to máme jinak. Např. říkám, že i tvá metoda je použitelná, ale nepřitažlivá. Ó, jaký rozdíl od tvé jedné pravdy.

Nerik (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Děkuji že jsi konečně pochopil, že každý jsme jiný a proto používáme i jiné metody životosprávy. V čem je ta sebestřednost je záhadou.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 01:08)

Lidi jsou přilepeni k obrazovkám.

? (Ne, 7. 8. 2022 - 01:08)

Těžko od nich lidi odlepíš...

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Dříve se lidé rádi tulili k sobě. Dnes k obrazovce. Což je ovšem přechodné období do doby, než nastoupí sexuální roboty. To bude jízda!

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Přesně tak, začínám mít také trochu ten apokalyptický vkus. Cynismus léčí. Také si myslím, že nežijeme v přelomové , ale přechodové době. Ono to je něco jako další eufemistické termíny, američané jich mají plno, bůhví proč.Něco jako kontrolovaná tříštivá puma apod.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 15:08)

Nejlepší místo na život prý takoví Lucern. Nejmenší město, které má dokonce i metro a je u jezera navíc.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 23:08)

Je to sebemrskačství ale když si na to zvykneš, tak se z toho stane droga a nemůžeš bez toho být. Sportovci i staří asi patří mezi nejšťastnější na planetě. Ne, kvůli výsledkům, ale kvůli endorfinům.

nona (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

To máš hodně málo. Naštěstí jsi vysportovaný, jinak hodně nízké BMI na chlapa a kolik ti je let.

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

73.

nona (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

Já vím, to bylo konstatování. Máš BMI skoro 21 a to je prostě málo. Jsi sportovec OK, máš to pod kontrolou, jistě skvělou fyzičku. Na druhou stranu ti řeknu, roky jsem pracovala mimo jiného jako předseda výběrové komise zaměstnanců pro jednu hodně specifickou profesi, kde zaměstnanec musí být v perfektní fyzické kondici a k tomu dobře vypadat. A podávat fyzický i psychický výkon naprosto nepravidelně dle potřeby. A BMI nejnižší jsem prosadila 19 u holek, u mužů 20. Ty bys měl namále:)

lalla1 (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Nesouhlasím, není to tak jednoduché, jsou různé cukry a ten bílý jednoduchý je opravdu špatný. Způsobuje pokles krevního cukru-glukozy a brzy další hlad a chuť. Něco jiného jsou další sacharidy, ale to tady asi nebudeme probírat, byla by to nuda, že. Jinak máš pravdu. kdo spaluje sportem, má výhodu

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

To nemůžeš takto generalizovat

Nerik (So, 6. 8. 2022 - 19:08)

Mám v tom jasno, protože jako trenér jsem klukům psal i jídelníčky. V zásadě jsou cukry pomalé a rychlé. Pomalé jsou sacharidy a rychlé, teď mi to vypadlo, třeba ovocné. Funkci mají stejnou, ale účinek jiný. Takový hlaďák u sportovce je děs. Končívá to bezvědomím, kdy mozek vypne a tělo stále funguje. Kolikrát jsem ujel desítky kolometrů a měl jsem úplné okno, protože jsem neměl cukry.

lalla1 (So, 6. 8. 2022 - 18:08)

Souhlasím, kdyby to šlo, už by to EU udělala jak ji tak známe. Problém je, že cukr je snad ve všem v processed food. Velké prachy.

Bobek se z toh… (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

Rakato, nadáváš na IQ testy. Proč asi :-) Nadáváš na školu a učitele... Proč asi? :-)

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

Proč máš tak hloupé otázky? Protože jsi hloupý.

Životopisec Rakato (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

Jo jo. Rakato, ty zkušené učitelky tě správně odhadly. Ty jsi takový hlupák, že si neuvědomuješ, že tím nepřímo vypisuješ svůj životopis. Už poněkolikáté. Nechápeš, že se stále prozrazuješ. Normální člověk, dobrý student vzpomíná na školu normálně. Nadává na školu a pedagogy většinou ten, kdo měl kázeňské a studijní problémy. Kdybys neměl potíže, nepsal bys to, co jsi psal. To samé s tím IQ testem. Člověk, kterému vyjde v IQ testu příznivý údaj, tak na ten test nenadává. Komu test IQ nastavil zrcadlo a uviděl v něm něco ne moc pozitivního o sobě, tak na test nadává.

Reklama

Přidat komentář