Reklama

Oprátka za osm mrtvých - Olga Hepnarová

Mordhauser (Po, 8. 8. 2022 - 06:08)

Odpovídal trest Olgy Hepnarové dlouhodobým lidovým trestním tradicím v našich zemích? To je otázka zapeklitá, a pro její kvalifikované zodpovězení by to chtělo pečlivě zkoumat, co víme o trestní kultuře Kvádů, Markomanů nebo Avarů. Všichni totiž v sobě nosíme trochu kvádské, markomanské a avarské krve.¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

František (Ne, 7. 8. 2022 - 18:08)

Olga Hepnarová odsoudila lidi neveřejně, a pak několik z nich veřejně usmrtila. Komunisté pak odsoudili Olgu Hepnarovou veřejně, ale pak ji zavraždili neveřejně, a její násilnou vězeňskou smrt sveřepě tajili. Pověz mi pak, Mordhausere, kdo z těch dvou byl morálnější, respektive větší svině! Komunistický režim, nebo Olga Hepnarová?

Mordhauser (So, 6. 8. 2022 - 15:08)

Veřejné, ano veřejné (!!) bylo najetí Olgy Hepnarové! Veřejné jako rozkvetlá jabloň v botanické zahradě, otevřené v jarních měsících pro veřejnost! Veřejný pak byl i prvoinstanční soud nad Olgou Hepnarovou! Běda však! NEVEŘEJNÁ byla její poprava! To vrhá na skutky komunistického státu velikou hanobu asymetrie! Mordhauser Ignát Aureloa-Podomský

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 22:08)

To jsi ty, Mordhausere Ignáte Aureolo-Podlomský?

Mordhauser (Ne, 7. 8. 2022 - 14:08)

To nevím. Buď jsem to napsal, když jsem měl těžké okno, nebo to byl nějaký jiný Mordhauser. Zatímco já zde užívám nom de plume "Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský", autor toho včerejšího příspěvku se podepsal jako "Mordhauser Ignát Aureloa-Podomský".¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

dejavu (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Je mi moc líto všech obětí Hepnarové. A hlavně mi je zle z toho, že se z ní dělá mučednice a módní ikona. Myslím, že kdyby nebyla hezká, nikdo po ní ani nevzdechne a stydím se za psychopaty, které ji litují a adorují.

Mimi X. (Ne, 10. 7. 2022 - 17:07)

Módní ikonu z ní snad nikdo nedělá...

Anfonc třetí (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Tak pořád nevím... Nebyla obětí nakonec i sama Hepnarová? Evidentně byla nemocná. Po týrání ze strany otce, nelásky matky, šikanovaní a sexuálního zneužívání... kdo by byl normální?

R.I.P. všem obětem této lidské tragédie.

Návštěvník (Ne, 10. 7. 2022 - 22:07)

Ukázka toho, jací zmetkové jsou ti, kteří tvrdí, jak byli v dětství šikanováni, jak je nikdo nemá rád....atd. Pokud měla problémy, proč si pak komplexy hojila na nevinných? Asi proto, že ona Hepnarová byla sama lidský zmetek a žádná oběť. Já osobně jí vůbec nelituji. Tu oprátku si zasloužila právem.

Návštěvník (Ne, 7. 8. 2022 - 22:08)

Za to, co provedla nevinným lidem si tu oprátku zasloužila. Ať se to sluníčkářům líbí, nebo ne.
Byla to vražedkyně a svůj čin spáchala úmyslně a promyšleně. Žádné slitování si nezaslouží.

Anonym (Po, 11. 7. 2022 - 06:07)

A co jsi ty? A co si ty právem zasloužíš?

V. Lissi (Ne, 10. 7. 2022 - 16:07)

Dneska je to 49 let, co se to stalo...

Mordhauser (Ne, 19. 6. 2022 - 14:06)

Koncem tohoto měsíce se chystá vynesení ortelu nad Nikolasem Cruzem, střelcem to parklandským. Přejme mu utrpení a popravu!¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Mordhauser (Čt, 9. 6. 2022 - 08:06)

Včera záměrně najel mladý německo-arménský bipolita do lidí v Berlíně! Nové hepnarovské najetí! Nové hepnarovské najetí!! Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Mordhauser (Pá, 4. 3. 2022 - 19:03)

Mám tu čest zde pokvitovat, že Nejvyšší soud USA dnes potvrdil trest smrti (!!) pro bostonského atentátníka Džochara Carnajeva! Nechť se tento mladý muž dožije své popravy!!¶ Mordhauser Ignát Aureola-Podlomský

Tom (So, 5. 3. 2022 - 07:03)

Ten kluk si to zaslouží. Nevím přesně kolik mu je, ale když to s bratrem udělali, byli ještě velice mladí. Jistě nejvyššímu trestu neujde. Ale teď se svede právnická bitva a ta může trvat i desetiletí.

Mordhauser (So, 5. 3. 2022 - 12:03)

Džocharovi je dnes 28, a v době výbuchů na Bostonském maratonu měl 19 let. Včerejší verdikt Nejvyššího soudu, potvrzující jeho trest smrti, by měl být konečný. Problémem však je, že většina odsouzených k trestu smrti v USA obecně, a takto odsouzených americkou federální jurisdikcí zvláště, dlouhodobě nebývá popravena, ale umírá místo toho ve věznicích nebo vězeňských nemocnicích přirozenou smrtí. Poprav je navíc v USA rok od roku méně. Je proto veliké nebezpečí, že ani na Džochara se nakonec nedostane.

Tom (So, 5. 3. 2022 - 12:03)

To je právě to, na tom americkém právním systému. Trvá i dvacet let, než je ten člověk popraven. A ty roky nejistoty, v cele dvakrát tři metry bez okénka, s hodinovou vycházkou. A nevíte, jak je to dnes s českým občanem, jenž ve Spojených státech zavraždil dívku, původem asi z jižní Ameriky? Vypadalo to pro něj pořád dobře a nakonec byl odsouzen na doživotí bez možnosti předčasného přerušení trestu. Byl myslím automechanik. Je to již takových deset let.

Návštěvník (So, 5. 3. 2022 - 13:03)

ten člověk je zavřený v cele 4x8m má zasklené otevírací a zamřížovaný okénko, opravuje auta, pumpuje vzduch do pneumatik, kontroluje a měří počasí .

Tom (So, 5. 3. 2022 - 13:03)

Taky je to mladý kluk, samozřejmě nejde ospravedlnit že zabil mladou dívku. Ale aspoň se snad dostane z té cely ven. Jak píšete co má v popisu své práce. Pamatuji, že jeho rodiče se s ním již ani neviděli. Myslím kvůli nedostatku peněz za ním nepřiletěli do Států na soudní líčení. Jsou to takové lidské tragédie.

Reklama

Přidat komentář