Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Vanda (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

Ráno jsem ho zkontrolovala jen asi jednou, ale po probuzení a i pozděj má pořád erekci, takže raději ne. Takže vždycky večer, úplně nejlíp po koupeli hned ve vaně si ho postavím proti sobě, anebo jde do pokojíčku a už ví, že si musí lehnout a za chvilku si ho už vezmu do parády.

Maruška (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

a protestuje někdy?

Vanda (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

Ve vaně si ho jednoduše obrátím proti sobě a už to jede. Raději ho však kontroluji v posteli. Ráda vidím, jak ho to uvádí do rozpaků. Leží a musí si sám stáhnout slipy a to se mu moc nechce. No tak, bude to? Jak toto řeknu, tak pomalu si je teprve stahuje. Myslím, že se stydí za ty chloupky, snaží se je zvrchu zakrýt rukou. Ale mám kluka tak vycepovanýho, že mu ruku odsunu a pak už je v klidu a drží.

Maruška (So, 6. 8. 2022 - 14:08)

a co přetahování neřve že ho to bolí?

Vanda (So, 6. 8. 2022 - 16:08)

Dělala jsem to vždycky opatrně. Nejprve tak do necelé poloviny a postupně čím dál níž. V těch jeho deseti, jedenácti jsem ho kontrolovala třeba i co druhý den, takže času bylo dost.

Milena (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Já svému 14 letému synovi dělám všechno možné. Například mu přetahuji předkožku. Jednou za čas mu kontroluji semeno. Taky musí vyčůrat do skleničky a jelikož pracuji v laboratoři, pravidelně mu hodnotím moč. Taky stolici. Pravidelně odebírám moč i stolici. No a samozřejmě neobejde se to bez prohmatání konečníku a prostaty. Dělají to tak všechny matky. Psali na doktorce. Šest z pěti matek doporučuje tento postup.

JA (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

Tomuto snad aj niekto verite ludia? To pise honic s bujnou fantaziou. Nikto iny :D

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 13:08)

Honič ani ne, spíše ironik, sarkasta, parodik.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

To semeno mu odebíráš ty osobně, nebo ti ho po ejakulaci předává?

Maruška (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Mileno a jak často ho takhle kontroluješ?

Maruška (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Vando a jak často děláš ty kontroly? přetáhnež mu předkožko a prohmatáš varlata?

Vanda (So, 6. 8. 2022 - 12:08)

Kontroluju ho co týden. Ani bych tak často nemusela, ale stal se z toho takový zvyk a syn to zatím přijímá s tím, že to musí být. Ale jak jsem psala, mám ho vycepovanýho. Předkožku mu stáhnu jen jednou a někdy ani to ne. Měl jako malej problémy s varlaty, takže mu důkladně prohmatám kulky. Když vidím, jak se mu to začíná napínat , tak s kontrolou skončím. Nechci ho zbytečně uvádět do rozpaků. Přece jenom je to velice intimní.

Žofie (So, 6. 8. 2022 - 11:08)

Můj syn bude mít 14 let a na občasnou kontrolu přirození je zvyklý. Začala jsem s tím ale ještě před pubertou. Kdyby na to nebyl zvyklý ještě před pubertou, určitě by se nechtěl ukázat. Kontroluji však maximalně jednou měsíčně, možná i méně. Když se koupe, vejdu do koupelny a ve vaně se musí postavit. Prohmatám kulky a zkusím přetáhnout předkožku. Přibližně od 13 let se mu i trochu napne, plnou erekci však při tom ještě neměl, respektive před tím než ji dostal jsem vždy skončila, ať ho nepřivádím do nepříjemné situace. Chápu že mu je to trochu nepříjemné, chci mít však přehled jak dospívá a jestli je ok. Nechápu jak tady některé matky píší, že je pohled na synovu nahotu vzrušuje, mě synova nahota vůbec nevzrušuje.

Vanda (So, 6. 8. 2022 - 11:08)

Já jsem s kontrolami začla u syna když měl 9. Bylo to po drobnějším ambulantním zákroku. A tak si na to zvykl, že sám vždycky čekal, až ho prohlédnu. Poslední dobou poznám, že se trochu ošívá, není divu, bude mu 13, ale vždycky zhruba tu minutu drží, ani se nehne. Takže taky mám pořád přehled o jeho dospívání a vidím, jak se vyvíjí.

Návštěvník (So, 6. 8. 2022 - 11:08)

To mě, když mamka kontrolovala, vždycky trčel jko kůl. Dělala jako že jí to nevadí. Když jsem byl velký, tak při tom vzdychala a třásly se jí ruce.

Jana (So, 6. 8. 2022 - 06:08)

Asi každá matka chce, aby její sin byl zdraví. Syna meju každý den a nechá si umívat i penis odemě. I když je mu už 14. Je nato zviklí a tak se nechá. Jednou za měsíc mu promačkám koule a pak mu překontroluji penis. Přetahuji mu kůžičku přez žqlud a zase zpět. Nestidí se ani když má erekci. Když zjistím že je vše v pořádku, tak mu prostě řeknu at si ho vyhoní, aby moch vklidu spát. To většinou odejdu a nechám ho o samotě. Když je hotovej zavolá mě a já zkontroluji sperma kolik toho vystříkal. Pak si ho umije je jde do postele. Možná že můj způsob kontroli může někomu vadit, ale jde mi o synovo zdraví a hlavně synovi to nevadí.

MV (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

.. na rakovinu.....

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

A jak jste ho k tomu donutila? Úrčitě se musí stydět? A nepostaví se mu?

MV (Pá, 5. 8. 2022 - 10:08)

Nemusel jsem ho nutit, viděl jak bratranec během roku rychle odešel a začal se bát.

Vanda (Pá, 5. 8. 2022 - 10:08)

Jestliže ho paní kontroluje od 14, tak to už kluk musel nesnadno snášet. Není nad to, zvyknout ho na to odmala. Můj bude mít 13 a i když sebou někdy šije a nechce ty slipy nebo pyžamo stáhnout, tak ví, že mu nakonec nic jiného nezbývá. Jakmile má ale slipy dole, tak se kupodivu uklidní a mohu bez problémů provést kontrolu.

Reklama

Přidat komentář