Reklama

Amputace

Sandra (Ne, 31. 7. 2022 - 06:07)

Ahaaa a četl všechno? Tedy ty nechceš abych byla no vozíku ty chceš ať hopsam po jedné noze s holema bez protézy ju? A proč tě tak bere ten konec??? To máš rád tu jizvu hnusnou jako??? Nechápu...

Sandra (Ne, 31. 7. 2022 - 06:07)

Ahaaa a četl všechno? Tedy ty nechceš abych byla no vozíku ty chceš ať hopsam po jedné noze s holema bez protézy ju? A proč tě tak bere ten konec??? To máš rád tu jizvu hnusnou jako??? Nechápu...

Tomik (So, 23. 7. 2022 - 18:07)

Tak co už máš kluka?

Sandra (So, 30. 7. 2022 - 06:07)

Zatím ne čekám na tebe hihihiii Ale mám pár zájemců a dvě rande zasebou a to jedno bylo právě ta hra na tom vozíku a on byl mokrej jen mě viděl a hrozně jsi užíval že jako mám jen jednu ruku a to ho hladím tam dole... Máš to stejně??? Já miluji orální sex a líbání... Sem také ujetá ale jinak... Třeba nad vaginu chci tetování a do klitorisu pearcing hihihiii... Jak sem jsi seděla asi 3 hodky v kuse na té pravé noze a oprena o levou paži tak sem je měla úplně natekle ale dal mi 3 000 a pozval do restaurace tak se to vyplatilo... Kam pozves ty?! Hrozně se mu líbilo že nosím dlouhé metalické spandexove legíny a pod pahylem mám uzel... Říkal že ho to vzrušuje jen se dívat na ten uzel pod pshylkem jak se při chůzi hejbe... Más to stejně??? To sem ani netušila že kluci miluji legíny na amputářkách... Říkal že sem moooooooc krásná a sexy... To bilo milé a příjemné... Lizal mi lalucek a septal to do ucha a hladil pahýl a tahal tak divně za ten uzel až se mi to líbilo a byla sem celá vlhká hihihiii... Nic dál ti řeknu vv tel chceš???

Tomik (So, 30. 7. 2022 - 14:07)

To musí být krásné hladit ti ten pahýl v leginach a hrát si s tím uzlem který ti ukončuje nohu

Sandra (Ne, 31. 7. 2022 - 06:07)

Nooo krásné nevím ale je s tím pahýlem někdy sranda... Třeba stojím a můžu ho jako zvednout a ukázat jim na tebe a tak hihihiii A já nosím legíny ntsk z 90 % ptž je to hlavně na tten pahýl pohodlné!!! Jak sou elastické tak dobře drží a sou měkké tak netlačí jako třeba ryfle... A také se hodí k teniskam teda teniscce hihihiii já jiné boty jak tenisky ani nenosím ptž s podpatkem se chodí po jedné noze fakt blbě hmmm Jooo a tu nohavici od legín vždy zsuzluji hned pod pahýlem ptž to nejlíp tak drží i při rychle chůzi ptž když sem ty legíny dávala tu nohavici jako na zadek a za pás tak kor ty spandexove legíny jak sou extrémně hladké tak při sednuti vyjizdela ta nohavice a kor na ulici když třeba chvilku stojím a bolí mě už noha tak jsi hůlku opru jako pod pahýl a to pak lehce zavádís onohavici a vyklouzne ti a tak ten uzlík je fakt nejjistejsi nebo kamarádka všechny legíny a kalhoty ustrihuje ty nohavice a zasiva na míru svého pahýlu ptž ona protézu nenosí ale já mám samé značkové a celkem drahé legíny tak je nechci ničit!!! Tedy nestíhám... A plandat to nejde nechat ptž to pak šílené zavazi a mě to teda hodně znervoznuje kor ve fitku při cvičení to by nešlo!!! Tak teda kdy se seljdem ty můj malej uchyláčku hmmm??? Chceš ať mám legíny černé nebo barevné?! Mám také růžové hmmm hihihiii

Tomik (Po, 1. 8. 2022 - 10:08)

Sandro sem tvůj malej . Ůchylacek toužím ti hladit pahylek

Sandra (St, 3. 8. 2022 - 18:08)

Tak založ Discord pak zavoláme a uvidíme a případně hlazení bude za 3 000 za tři hodky... To je myslím hooodne rozumná cena... Ale ne sex ani líbání!!! Můžu ti ho masírovat rukou to ti stačí ne?! Však ty chceš hlavně hladit ne?! Ale peníze předem! Nejsem blbá!!!!!!! Tak zvaž Tome...

Tomik (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Ne půjdeš bydlet ke mě a tam to provedeme

Tomik (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Byla bys jak ta Mendy ty vlak ujel obě nohy a žije a po pahylech leze po horach

Sandra (So, 6. 8. 2022 - 11:08)

Tak piš jí a neotravuj ty uchyláčku dementní!!! A hlavně se jdi léčit... Chce se mi z tebe už fakt zvracet... Sbohem!!!!!!!!!!!

Tomik (Čt, 4. 8. 2022 - 10:08)

Tak jo ale uděláš mi předstíranou amputaci druhé nožky no a nebo ti ji třeba ufiknu ?

Sandra (Pá, 5. 8. 2022 - 13:08)

Jak ufikneš?! Ty seš psycho?! Hele ufikni si toho svého malinkateho... Ty jdi se léčit ty Debilku hnusnej trapackej... Nic končím debatu! Discord nedáš a ještě seš nebezpečnej magor tak že Sbohem!!!!!!!

Tomík (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Neee chci tě nejsem nebezpecnej byla bys aspoň simetricka

Tomik (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Neboj já se o tebe postarám žádný strach

Tomik (Ne, 31. 7. 2022 - 08:07)

Bylo by zajímavé kdyby si měla legíny a z nohavičky by ti koukal jen konec amputacniho pahylku to by bylo uzasny

Sandra (St, 3. 8. 2022 - 18:08)

Fakt?! Tak se konečně sejdi a budeš mít erekci jen mě uvidíš hihiii a rovnou přimej střik hihihiii si Vem ručníček Tomíku hihihiii

kms (Po, 11. 7. 2022 - 23:07)

19, nemám jak...jsem v práci, nikdo mě tak nějak nechce i když říkají že jsem fajn a hezkej, klidně bych to zkusil, tetování musí mít smysl takže ještě nějaký smysluplný musím vymyslet

Sandra (Út, 12. 7. 2022 - 00:07)

Co nemáš jak??? Nechápu a co děláš v noci za práci??? A co se ti teda líbí na amputářkách??? Jinak ta prsa mám celkem malá nebo menší a zadek normál... Chceš se sejít a nevadí ti že nechodím s protézou zatím... Ale neboj hopsam po jedné noze už fakt celkem rychle... Už sem se naučila a mám aji dost vytrenovane ruce... Nebudeš se za mě stydět a jak libas a tvé jméno??? Jdu se sprchovat tak páček a fakt ti chci dat tel ale mám strach... Seš fakt ok a hodnej??? Posles foto na Discord... A tvé první tetování bude Sandra ok? A celou mě pak zlibas ok? Postrikam se šlehačkou chceš??? Hihihiii Dobrou a páček

kms (St, 13. 7. 2022 - 21:07)

Ještě něco chceš vědět?

Reklama

Přidat komentář