Reklama

Kontrola přirození náctiletého

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Jak už je na něm znát ta puberta?

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 14:08)

Mamce je už pětašedesát, mě přes čtyřicet a když mi řekne abych se ukázal, tak poslechnu a jí to potěší.

zvědavej (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

To bych se právě chtěl zeptat. Maminky, když si prohlížíte synky máte z toho potěšení?

Elena (So, 6. 8. 2022 - 06:08)

Já syna většinou vidím při koupání a někdy když ho přistihnu. Ale v té koupelně skoro každý večer. Nedávno měl 11, a ještě se nechá umýt, tedy záda, vlasy a tak. Ještě si ho i obrátím k sobě, zatím se nestydí, takže vidím, jak se mu to tam dole pomalu začíná měnit. Ráda si kluka tak prohlídnu, ta jeho nastupující puberta je znát.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 17:08)

Mě mamka říkala, že to mám pěkný, že určitě dělám děvčatům velkou radost a při tom se tak zasněně usmívá. Prohlíži si mě ráda.

Vanda (Pá, 5. 8. 2022 - 15:08)

Mě těší, že i když kluk bude už mít 13 a někdy sebou šije a kroutí se, tak vždycky si sám po chvilce stáhne ty slipy. Mám ho od mala tak vycepovanýho, že si nedovolí aby delší dobu odporoval. Ale jak je má stažený, tak vcelku v klidu vše přijme co se týče kontroly. Prostě těší mě, jak se podvolí.

zvědavej (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

To je jen potěšení z autority. Já myslel spíše ty ptáčky a varlátka.

Vanda (Pá, 5. 8. 2022 - 16:08)

Tak v těch jeho třinácti je už na co se podívat. Znám dopodrobna jaký to má. Teď mu malinko začínají i chloupky, kulky má taky pěkný. Ráda se podívám.

Návštěvka (So, 6. 8. 2022 - 09:08)

Vím že když se pubošům objeví chloupky, tak se za to šíleně stydí a za nic na světě by kupř. před mamkou nestáhli trenky. Ale u každého to může být jinak. Mému je 12 a sem tam mu ho zahlédnu, ale čím dál víc si dává pozor.

MV (Pá, 5. 8. 2022 - 07:08)

Dvakrát do roka kontroluju kukovi varlata.

Vanda (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

Kolik mu je? Já je synovi kontroluju nejmíň dvakrát do měsíce, spíš víckrát. Před lety měl určité problémy, musel i na zákrok a od té doby se prostě ode mě tomu nevyhne. Je v pubertě, někdy se trochu cuká, ale není mu to nic platné. Pěkně mu je vždycky prohmátnu.

MV (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

Jemu 16 a kontroluji už dva roky, od té doby co synovec zemřel na takovinu varlat.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

Mě to takhle dělaly až do dospělosti. Pak jsme se stěhovali a zdravotnice mi vysvětlila zásady samokontroly. Už se kontroluji sám.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 11:08)

Když tě maminka kontroluje i jako dospělého, není na tom něco podivného?

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 11:08)

Co je na tom podivnýho? Měl jsem velký problémy s předkožkou, vyrážky, ekzémy, otoky.... Ještě dnes, když jí navštívím a koupu se u ní, tak přijde, popovídáme si a taky se podívá, jestli jsem v pořádku. Je to přece máma a má starost o moje zdraví.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 09:08)

Mě kontroluje mamka jen pohledem. Jednou za čas zavolá sousedku, která je zdravotnice a ta mi vercajk probere pořádně rukama. Zatím jsem prej v pořádku.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 19:08)

POMOC! Včera jsem byl na 15ti leté prohlídce, byla tam jiná doktorka, ale ne mladá, spíš ve středním věku. Řekla ať s mamkou vstoupím dál a svléknu si do trenek. Nejprve normálka: výška, sluch, váha, zrak a tlak. Následně mi prohlížela záda, hrudník i chodidla. U toho se mi postavil, protože jsem byl nervózní. Pak řekla, abych se lehl na lůžko, kde mi prohmátla břicho, sundala trenky, prohmatala mi koule a pak mi ho stojícího přetáhla. Mamka doktorce řekla, že jsem měl ve škole velký problém. Doktorka se zeptala jaký a mamka pověděla, že jsem v 8 třídě nutil spolužačky na sex a jakmile odmítly, tak jsem je znásilnil. To, co řekla matka, nebyla pravda. Doktorka se na mě zle podívala a někam šla. Pak přišla se skalpelem v ruce a už jsem věděl, že bude zle a začal jsem se strachovat. Doktorka mi skalpelem normálně ufikla penis a pak koule, a stříkala mi krev a já jsem strašně zakřičel pekelnou bolestí až to bylo slyšet snad po celé ulici. Pak mi dala obvaz na místo ufiklých pohlavních orgánů. Mamka: ,, Ha, zasloužil sis to, nemáš znásilňovat a za trest už nikdy mít sex ani děti nebudeš!" Potom jsme odešli a já pořád trpím nesnesitelnými bolestmi. Už nenávidím svou zlomámu a už přemýšlím, že se zabiju, asi si říznu tep před dlaní. Strašný!!!

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 07:08)

To je blbost, kdyby se ti něco takového stalo, tak už bys toto nenapsal. Krev by se ti vystříkala až do poslední kapky a ani obvazy by tomu nezabránily a doktorka by to bez operačního sálu, anestezie a pomoci dalších sester neudělala. Znásilnění se trestá před soudem a tam se také nařizuje kastrace, ale tenkrát v anestezii a doktoři v nemocnici by provedli bezpečné odstranění varlat.

Po (Čt, 4. 8. 2022 - 20:08)

A pak ses probudil.....

chachar (So, 9. 7. 2022 - 05:07)

Já jedu po obřízkových fetišistech, na ty je tato doktorka jako dělaná.

Reklama

Přidat komentář