Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Obdivín (Pá, 5. 8. 2022 - 08:08)

V nemocnici se nenosí často, ale nosí se.

Zdeněk (Pá, 5. 8. 2022 - 08:08)

Nevím, ale komentovat něco co jsem neprožil a nemohu znát je trochu divné. Myslím, že se velmi mýlíte. Na školní fotografii z 9 třídy nemají korkáče dvě děvčata. Pro zajímavost je nosila i polovina učitelek.

Obdivín (Pá, 5. 8. 2022 - 08:08)

Nosili se, i když ne masově. Tak 3-4 holky a ne stále. Střídali je s pantoflema a sandály.

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 06:08)

Dneska jsou daleko pohodlnější boty než tyhle “brikety”.

Obdivín (Pá, 5. 8. 2022 - 08:08)

Pro mně jsou pohodlný a nosit je umím. Stejně ale pleskají o paty. To záleží na typu pásku a uchycení pásku.

Zdeněk (Pá, 5. 8. 2022 - 06:08)

Pamatuji dobu, kdy korkáče měla snad każdá druhá holka a žena. Každá v nich byla slyšet a třeba v nemocnici, když jsem leżel je sestřičky měly všechny. Dneska vím, že je nosí paní u nás v lékárně a je to pěkná vzpomínka

Návštěvník (Pá, 5. 8. 2022 - 06:08)

Slyšet byly jenom ty co v nich neuměly chodit.A zas tak noc je nenosily,to je jen takový tvůj sen.V nemocnici trochu ano,ale i tam spíš boty s pevnou špičkou a i páskem přes patu.

Obdivín (Pá, 5. 8. 2022 - 06:08)

Ony už je možná nosit asi ani nechtějí, protože tuší...

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 13:08)

Někteří se musí smířit s tím, že někomu se korkáče prostě líbí a na ženách je obdivuje. Někdo je dokonce i nosí. Já je nenosím, ale manželka říká, že jsou velmi příjemný. Občas vyžaduji, aby si je vzala i ven pro moje potěšení. Ivo.

Didkutér (Čt, 4. 8. 2022 - 15:08)

To má na ven nejaké speciální, nebo jde rovnou v domácích?

Siskutér (Čt, 4. 8. 2022 - 15:08)

Ven nosí s přezkou a doma na gumičku

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 10:08)

A opět tady na příspěvky odpovídá ten ubožák, který nedokáže nic jiného napsat, než o jakou hlavní a důležitou zprávu se jedná a pořád dokola.

Návštěvník (Čt, 4. 8. 2022 - 08:08)

Korkáče na ženách, obzvláště ty vysoké se mi velmi líbí. Nosí je i moje manželka. Ivo.

CNN News (Čt, 4. 8. 2022 - 09:08)

Večer určitě jako jedna z hlavních zpráv.

Návštěvník (St, 3. 8. 2022 - 15:08)

Tak to abychom se přezuli,ne ?

Hana (St, 3. 8. 2022 - 15:08)

Korkáče poprvé na střední škole a nosím je dodnes. Nejpohodlnější pantofle co znám, jsem zdravotní sestra, nosím skoro pořád.

M.V. (Út, 2. 8. 2022 - 17:08)

Čtu některé komentáře a nechce se mi věřit, že někdo může kazit diskuzi, ať už jakoukoliv, když danému tématu neholduje. Sám dřeváky, korkáče a různé takto tvarované obutí nosím rád a je mi to i příjemné. Nevidím důvod, pokud to jde nohy trápit v uzavřené obuvi.

Návštěvník (Út, 2. 8. 2022 - 18:08)

Já to tvrdim taky že je hrozný když tu diskuzi obsluhuje někdo kdo si píše sám se sebou.A nechápu proč někdo nutí ostatní do bot které mu třeba nevyhovují.

Pavel (Čt, 28. 7. 2022 - 15:07)

On se nick Petr,může to být ale někdo jiný že,stydí natvrdo napsat že je těžký korkofil a tak trošku s tím svým psaním kdo všechno korkáče vroucně nosí,přehání.Rád si taky napíše občas sám sebou a diskutuje :-)

Alča (Čt, 28. 7. 2022 - 09:07)

Jednou jsme přijeli na víkend na chalupu přátel. Já jsem doma zapomněla pantoflíky, ale hned mi nabídli domácí obutí a šlo o korkáče. Do té doby jsem nad nimi ohrnovala nos, nic takového bych neobula. Avšak za ty tři dny jsem si na ně tak zvykla, že hned po návratu jsem korkáče zakoupila. Už je to přes 10 let a když kupuju domácí obutí, tak jen korkáče.

Reklama

Přidat komentář